Jižní Thajsko - dva oceány
February 3, 2025
-
February 18, 2025
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Jižní Thajsko - dva oceány

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 7.
sleva 4 000 kč
Kombinovaný zájezd
Letecky

69990

 Kč

65990

Top zájezd pro náročné - nová místa Bangkoku - Koh Samui - Similanské a Surinské ostrovy - 4* hotely - precizní průvodcovský servis Václava Pavláta

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

3. 2. z Letiště Václava Havla z Prahy;

18. 2. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Bangkok – Praha (se společností Emirates Airlines);
 • odbavené zavazadlo do 20 kg + příruční zavazadlo do 7 kg;
 • místní přelet Bangkok – Surat Thani, Phuket – Bangkok;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • lodní trajekty mezi ostrovy;
 • lodní výlet do národního parku Ang Thong;
 • lodní výlet po jezeře Ratchaprapha;
 • lodní výlet na Similanské ostrovy;
 • ubytování – 13 x ve **** hotelích/resortech (mimo ubytování na jezeře v plovoucích bungalovech);
 • stravu – 13x snídaně, 2x oběd (dle programu);
 • dopravu na místě po celou dobu zájezdu (dodávka, mikrobus atd.);
 • servis českého průvodce (thajský průvodce dle potřeby);
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • povinný příplatek 130 USD/osoba (vybere průvodce, pokrývá vstupy do různých památek a objektů);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • spropitné řidičům a zaměstnancům hotelů;
 • příplatek za 1/1 pokoj ve výši 8 990 Kč/pobyt;
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C70+CK2 -navržená s ohledem na cenu zájezdu) 1 680 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2-) 980 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • v případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit příplatek za 1/1 pokoj;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální počet účastníků: 10;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

3. 2. pondělí – Sraz na Letišti Václava Havla ve 12:15 hod., odlet z Prahy do Bangkoku v 15:20 hod. s přestupem v Dubaji – upřesňující informace a pokyny týkající se odletu obdržíte 3 týdny před začátkem zájezdu.

2. den

4. 2. úterý – Přílet do Bangkoku ve 13:25 hod. místního času, transfer na hotel – ubytování, seznámení se s thajskou kuchyní, volný večerní program, nocleh v hotelu Brighton (pokoje deluxe) – Bangkok.

3. den

5. 2. středa – Snídaně, celodenní prohlídka Bangkoku navazující na okruh Jižní Thajsko.  Klášterní komplex Wat Dhammamongkol, kde uvidíte největšího nefritového Buddhu na světě, (dokonce je zapsán v Guinessově knize rekordů), vyhlídka na Samut Prakan z 95m vysokého, nejvyššího čedí v Thajsku. Erawan museum s překrásnou zahradou, jehož dominantou je 30 m vysoká Bronzová socha tříhlavého slona, vyrobená z 250 tun bronzu. Oběd v přímořské restauraci poblíž mangrovů. Meditační klášter Wat Asokaram s velkou bílou pyramidou s 13ti čedí. Den zakončíme krokodýlí show na krokodýlí farmě, k večeru fakultativně plavba po řece Chao Phraya s bufetovou večeří (40 USD/osoba) – doporučujeme, nocleh v hotelu Brighton (pokoje deluxe) – Bangkok.

4. den

6. 2. čtvrtek – Snídaně, Wat Muang – impozantní a dechberoucí nejvyšší socha Buddhy v Thajsku (95 m), je zde k vidění například Vihan, který je celý stříbrný – dokonce i jeho střecha. Uvnitř je mramorová podlaha a zrcadlový strop. Zbytek interiéru je ve stříbře a zlatě s obklady ze zrcadel. I když jde o malou budovu, zrcadlové stěny a strop vytvářejí dojem nekonečného prostoru. Oběd v lokální restauraci bez turistů, královská Ayutthaya, hlavní sídlo říše Siamu, kde postupně vládlo 33 králů déle než 400 let, výběr 2 nejzachovalejších chrámů – Wat Mahathat – klasický příklad zaniklé slávy ayutthajské říše a Wat Phra Si Sanphet neboli bývalý královský palác, nocleh v hotelu Brighton (pokoje deluxe) – Bangkok.

5. den

7. 2. pátek – Snídaně, odjezd na letiště, přelet do Surat Thani, transfer do přístavu. Plavba trajektem na ostrov Ko Samui, který mj. nabízí výborné koupání v Tichém oceánu Jihočínského moře, spoustu plážových restaurací i nedaleký noční život, nocleh v resortu The Canale Samui Resort (pokoje superior) - Ko Samui.

6. den

8. 2. sobota – Snídaně, severní okruh, vyhlídka Bird Eye View, ostrůvek s klášterem velkého Buddhy, Wat Plai Laem – osmnáctiruká bílá socha bohyně milosrdenství a soucitu, Fischerman´s Village – krásná a malebná rybářská vesnička, vyhlídka Khao Hua Jook na Chawengské jezero, koupání v klidné části Chaweng beach, nocleh v resortu The Canale Samui Resort (pokoje superior) - Ko Samui.

7. den

9. 2. neděle – Snídaně, lodní výlet do národního parku Ang Thong, který tvoří 42 vápencových ostrovů, největší atrakcí parku je ostrov Mae Ko, v jehož středu se nachází smaragdové jezírko Thale Nai-An, tedy přesně laguna spojená pod zemí s mořem, nocleh v resortu The Canale Samui Resort (pokoje superior) - Ko Samui.

8. den

10. 2. pondělí – Snídaně, jižní okruh, Hin Ta Hin Yai „velmi nezvyklé“ mořské skalní formace, Korálová pláž ve Wat Laem Sor, která je tvořena pouze přirozenými úlomky korálů, White Jade Buddha, Wat Khunaram a Wat Kiriwongkaram – zde můžete vidět thajský unikát samo-mumifikovaných mnichů, nocleh v resortu The Canale Samui Resort (pokoje superior) - Ko Samui.

9. den

11. 2. úterý – Snídaně, fakultativně výlet džípem do hor – koupání pod vodopády Namuang, trek na slonech (cca 50 USD/osoba), Magic Garden – sochy, vodopády, tropické rostliny, vyhlídka na ostrov, návštěva kokosových plantáží, nocleh v resortu The Canale Samui Resort (pokoje superior) - Ko Samui.

10. den

12. 2. středa – Snídaně – odjezd do přístavu, plavba trajektem na pevninu a dále minivanem do národního parku Khao Sok. Romantický večer na sladkovodním jezeře uprostřed národního parku. Zážitkové ubytování v plovoucích bungalovech přímo na jezeře obklopených divokou džunglí, nocleh Khao Sok.

11. den

13. 2. čtvrtek – Snídaně, dopoledne lodní výlet s prohlídkou jeskyně. Horské jezero Ratchaprapha je obklopeno džunglí s nádhernou formací vápencových skal. Přejezd minivanem na pobřeží Andamanského moře v Indickému oceánu. Ubytování v resortu známého letoviska, nocleh v resortu The Leaf Oceanside by Katathani – Khao Lak.

12. den

14. 2. pátek – Snídaně, lodní výlet na nejkrásnější ostrovy Thajska. Koupání a šnorchlování v překrásném prostředí. Similanské ostrovy jsou národním parkem, který je vyhlášeným domovem mořských želv. Součástí výletu je výstup na vyhlídku k ikonickému žulovému balvanu, návrat zpět na pevninu, nocleh v resortu The Leaf Oceanside by Katathani – Khao Lak.

13. den

15. 2. sobota – Snídaně, fakultativně výlet na ostrovy Surin. Tyto ostrovy jsou méně navštěvované turisty a poskytují nejlepší podmínky pro šnorchlování v Thajsku, Zdejší korálové útesy jsou domovem mnoha rozmanitých forem podmořského života v Indickém oceánu, návrat zpět na pevninu, nocleh v resortu The Leaf Oceanside by Katathani – Khao Lak.

14. den

16. 2. neděle – Snídaně, dopoledne návštěva místního muzea, odpoledne odpočinek/volný program, který můžete využít k odpočinku na pláži, popřípadě k nákupu suvenýrů. nocleh v resortu The Leaf Oceanside by Katathani – Khao Lak.

15. den

17. 2. pondělí – Snídaně, dopoledne relax na plážích, po poledni přesun na letiště na ostrově Phuket, přelet do hlavního města Bangkoku, navazující pravděpodobně na mezinárodní odlet (dle dostupnosti), jinak ještě případný kratší pobyt v Bangkoku.

16. den

18. 2. úterý – v 02:00 hod. odlet zpět do Evropy, opět s přestupem v Dubaji, přílet do Prahy na Letiště Václava Havla ve 12:55 hod. místního času.

Jižní Thajsko - dva oceány
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 7.
sleva 4 000 kč
Kombinovaný zájezd
Termín
3.2.2025
-
18.2.2025
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Destinace
Asie
Thajsko
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

69990

 Kč

65990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Thajsko a Kambodža od 14.3. do 29.3.2024

2.4.2024

Zážitky z cesty jsou vynikající. Obrovský podíl na tom má zejména vedoucí zájezdu Vašek Pavlát, jeho znalosti o obou zemích jsou super. Zážitků je mnoho, jak co se týče pamětihodností spojených s Buddhou, tak zajímavá příroda, jízda na slonech, kulturní představení a sloní show v Pattayi, ohromující staré památky v Angkor Wat a další. Díky za skvěle uspořádaný zájezd ! Slávek

Jaroslav Znamenáček (Slávek)

Jižní Thajsko a ostrovy

5.2.2024

Vážení, s Vaší cestovkou Avetour jsem letěla již několikrát a to vždy za poznáváním cizokrajné exotiky do teplých destinací. Miluji moře a když u nás padne zima, odfrknu za teplem, což jsem se rozhodla na poslední chvíli s Vaší skvělou nabídkou poznávacího zájezdu Jižní Thajsko a ostrovy. Jsem obohacena o další nádherné poznatky této krásné zelené země, bohatá historie, pestrý a atraktivní program, koupačka v moři, nádherné pláže aj. zajímavosti. Díky především skvělému průvodci Vaškovi Pavlátovi=zkušený profík, přátelský a otevřený sdílet své životní zkušenosti. Je to člověk na své místě, který se našel i v názorech buddhismu a má rád Thajsko. Jeho zápal a charisma činí ze zájezdu neobyčejné a nezapomenutelné zážitky. Dík\ Ti za to Wendy a jsem moc ráda, že jsem měla příležitost Tě poznat. Na viděnou možná příště opět v Thajsku. Vřele všem doporučuji navštívit tuhle krásnou zemi. Magda

Magda Řezáčová

Recenze zájezdu do Thajska

31.1.2024

Děkujeme za úžasný poznávací zájezd Jižní Thajsko 15.-30.1.2024 . Díky báječnému průvodci Vaškovi Pavlátovi máme krásné zážitky. Díky za jeho upřímnost , humor a znalost této krásné vzdálené země. Pokud někdy znovu , tak jedině s Vaškem. To se nedá popsat, to se musí zažít...všem moc doporučujeme a budeme dlouho vzpomínat. Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK. Ivana+Vláďa

Ivana Štědrá

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.