Dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek!
Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Objednat dárkový certifikát

Objednávkový formulář

Pro hromadné objednávky poukazů lze domluvit individuální podmínky.

Kontaktní údaje

Titul
Jméno *
Příjmení *
Ulice a číslo popisné *
Město *
PSČ *
E-mail *
Telefon *

Dárkový poukaz

Hodnota certifikátu *
Věnování
Vaše rezervace bylaúspěšně odeslána
Formulář obsahuje chyby. Zkontrolujte a opravte je prosím.

Obchodní a platební podmínky

1. Zakoupení dárkových certifikátů (dále jen DC) není zdanitelným plněním a proto nelze uplatnit odpočet DPH.

2. Po objednání certifikátu budou zaslány podklady pro platbu - číslo účtu a variabilní symbol. Po připsání platby bude emailem zaslán náhled DC ke schválení. Po schválení odešleme certifikát buď emailem, na adresu objednatele poštou, nebo je možné ho osobně vyzvednout na pobočce CK AVETOUR s.r.o. v Dobrušce.

3. Každý certifikát bude opatřen unikátním číslem a podpisem oprávněné osoby a dále bude v databázi společnosti uloženo jméno a adresa objednavatele.

4. Platnost DC je omezena na 1 rok od data vystavení. Nebude-li uplatněn k tomuto datu, stává se neplatným, popř. záleží na dohodě s oprávněným pracovníkem společnosti.

5. DC lze využít pouze celý v rámci jednoho nákupu, nelze ho utratit po částech. Zakoupené DC není možné vyměnit zpět na peníze.

6. CK AVETOUR nemůže odpovídat za ztracené nebo ukradené certifikáty.

7. DC lze uplatnit při nákupu jakéhokoliv zájezdu pořádaného cestovní kanceláří AVETOUR. Pro uplatnění certifikátu je nutné, aby jeho číslo bylo sděleno při rezervaci zájezdu, nejpozději bylo uvedeno při podpisu smlouvy. Prodejce ověří jeho platnost a potvrdí ve Smlouvě o zájezdu. V případě nesrovnalostí bude nutné na vyžádání pracovníka CK certifikát doručit - a to buď originál či kopii (faxem nebo emailem).

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.