Reference

Naši zákazníci věnovali svůj čas a popsali pro vás své skutečné myšlenky, zážitky a hodnocení zájezdů, kterých se zúčastnili. Cestovali jste s námi? Dejte nám také vědět.

Podělte se o své zážitky
Vše
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Vietnam 16.4.2024 - 1.5.2024

21.5.2024
Vietnam

Bylo to úžasné, jsme nadšeni jak Vietnamem tak programem, který nám CK Avetour připravila. Velký dík našemu průvodci Linhovi, byl vynikající a staral se o nás, jak říkal, jako o své rodiče. Pozdní příjezd kufrů nás všechny stmelil a myslím, že jsme byli dobrá parta. Obrovským zážitkem byla noc na lodi, kde nás zastihla velká bouře a po té ranní cvičení Tai Chi na lodi a hned odjezd na kajaky. Také se nám moc líbil polodenní výlet na kolech po památkách Ninh Binh. Děkujeme cestovce a rádi zase s vámi pojedeme

Madeira

21.5.2024
Madeira

V termínu od 22.4.-29.4.2024 jsme byli na úžasné dovolené na nádherném ostrově . Byla to aktivní dovolená a skvěle připravený program a průvodce Milan Jána. Byl výborně připravený a ochotný se vším pomoci. Večerní programy byly úžasné a obohacující. Skvělá parta, která se zde na zájezdu sešla, byl bonus navíc. Díky ještě jednou a rádi pojedeme zase na podobný zájezd. Kateřina a Lukáš Denerovi.

Vietnam 16.4.-1.5.2024

21.5.2024
Vietnam

Nepopsatelný zážitek, vymakaný do posledního detailu. Každý den nějaké překvapení. Krásná země a díky Linhovi žádný problém, aktivní pohoda a klid. Bezva parta. Linhe děkujeme. Milan a Jířa.

Maroko

13.5.2024
Maroko

Krásná země. Vyvážený poměr přírodních a historických památek, spolu s perfektní organizací a zasvěceným výkladem p. Pěchoty překonal naše očekávání.

16.4-1.5. Severní a Střední Vietnam

10.5.2024
Vietnam

Chtěla bych moc poděkovat za top zorganizovaný zájezd Severní a Střední Vietnam, program nabitý + každý den plus něco navíc a to díky úžasnému průvodci Linhovi ,velký dík, budu mít na co vzpomínat , moc jsem si to užila , dobrá parta, Pavlína Vomočilová

Čína, Peking a okolí 24.4.-1.5.2024

9.5.2024
Čína

Je to už více jak týden co jsme se vrátili z poznávacího zájezdu do Pekingu a okolí, a krásné zážitky v nás stále přetrvávají. Program byl bohatý a dobře sestavený a taky obě vedoucí byly vynikající, i když to za daných podmínek neměly vždy jednoduché. Také především díky jim jsme měli možnost alespoň trochu poznat úplně jiný život a jinou kulturu, jak ji představuje hlavní město Číny. Jediné, co by se dalo vytknout, je ubytování. A to konkrétně miniaturní pokoje s téměř žádnými úložnými prostory ani nábytkem. To nám připadalo pro týden trvající pobyt trochu nepřiměřené. Jinak tam vše fungovalo bezvadně a ani snídaně formou bufetového stolu neměly chybu. Děkujeme paní Markéto, děkujeme CK AVETOUR, Miluše a Vladimír Kramářovi.

Maroko

9.5.2024
Maroko

Skvělý zájezd. Jeden z nejlepších v mém životě. Optimální trasa i organizace, vše klaplo do puntíku. Vynikající průvodce Mgr. Pěchota, kterého Maroko zjevně baví . Dokonale vyplnil čas na přejezdech výkladem historie této krásné země. K tomu milý a profesionální řidič Adil. Díky.

Francouzská Polynésie

7.5.2024
Francouzská Polynésie

Dovolená ve Francouzské Polynésii neměla jedinou chybu. Výborně zorganizovaný zájezd od cestovní kanceláře s ještě lepším průvodcem Jiřím Koubkem, který byl i bezvadný parťák. Jirka byl studna informací, ochotný vždy každému vyjít vstříc a prostě bezva parťák na cesty. Dovolená byla plná krásných zážitků a opravdu mohu jen vřele doporučit. S touto cestovní kanceláří se určitě vydáme na další cesty.

USA

9.5.2024
Florida

Velké díky i tentokrát za krásný pobyt v NYC a Floridě. Vše, co jsme si přáli vidět, bylo splněno. Speciální dík Martinovi Š , za jeho profesionalitu a empatii. Bylo to super a už hledáme, kam s Vámi příště. Boučkovi

Francouzska polynezie

9.5.2024
Francouzská Polynésie

Nádherná dovolená vyvážený poměr odpočinku a zážitků. Dobře vybrané ubytování, perfektní a profesionální práce průvodce Jirky Koubka. Nejkrásnější dovolená barvy moře, koupání s rejnoky a žraloky. Dobra parta. Chválím CK za krásné zážitky. Nádherná dovolená vyvážený poměr odpočinku a zážitků. Dobře vybrané ubytování, perfektní a profesionální práce průvodce Jirky Koubka. Nejkrásnější dovolená barvy moře, koupání s rejnoky a žraloky. Dobra parta. Chválím CK za krásné zážitky.

Tenerife 4/2024

6.5.2024
Tenerife

Turistická dovolená na ostrově Tenerife s průvodcem Milanem Jánou je pro milovníka přírody a turistiky opravdovým zážitkem. Na ostrově je mnoho zajímavých turistických cest v pohoří Anaga a Teno, a opravdovým klenotem je národní park Caňadas del Teide se sopkou Pico del Teide 3700 m, kde jste v Měsíční krajině, naprosto odlišné od zbytku ostrova. Průvodce Milan Jána je empatický, vždy ochotný a dobrý organizátor se snahou stmelit kolektiv. Všem doporučuji navštívit ostrov a prožít opravdovou "turistickou extázi" :-). Pavel Romančík, Liberec

USA-New York a Florida 16.4.-27.4.2024

6.5.2024
New York
Florida

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za skvělou dovolenou. Poznávacího zájezdu v této formě jsme se zúčastnili poprvé a tak jsme měli obavy jak vše bude probíhat, ale výsledek předčil naše očekávání. Vše skvěle připraveno, průvodce Martin Šolín milý, pohodový, nic není problém, má spoustu znalostí. Navštívili jsme známá i pro nás neznámá místa, dozvěděli se spoustu věcí z historie i současnosti. Se spolucestovateli jsme vytvořili skvělou partu, takže jsme si užili i hodně legrace. Všem zúčastněným tedy děkujeme za skvěle strávené dny. Stejně tak děkujeme celému týmu Avetour za přípravu celého zájezdu. Určitě se s vámi časem zase někam vydáme a budeme doporučovat dále. Petra a Aleš Menclovi

Nenalezli jsme reference podle zvoleného filtru. Zkuste si zvolit jinou destinaci.

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Získejte přístup ke zlevněným zájezdům a novinkám v katalogu a využijte slevy 500 Kč.