Jižní Thajsko II
August 1, 2024
-
August 16, 2024
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Jižní Thajsko II

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Kombinovaný zájezd
Letecky

 Kč

64990

Speciální letní verze - navazující program po východních ostrovech jižního Thajska - královská Ayutthaya - pulsující Bangkok - s Václavem Pavlátem

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

1. 8. z Letiště Václava Havla z Prahy;

16. 8. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Bangkok – Praha (se společností Emirates Airlines);
 • odbavené zavazadlo do 20 kg + příruční zavazadlo do 7 kg;
 • místní přelet Bangkok – Surat Thani – Bangkok;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • lodní trajekty mezi ostrovy;
 • lodní výlet do národního parku Ang Thong;
 • ubytování – 13 x různého typu ve *** (tam kde nelze zajistit, pak ve ** nebo vyšší, případně i bez označené hvězdičkové kategorizace);
 • stravu – 13x snídaně, 2x oběd (dle programu), 1x večeře (dle programu);
 • dopravu na místě po celou dobu zájezdu (dodávka, mikrobus atd.);
 • servis českého průvodce (thajský průvodce dle potřeby);
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • povinný příplatek 120 USD/osoba (vybere průvodce, pokrývá vstupy do různých památek a objektů);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • spropitné řidičům;
 • příplatek za 1/1 pokoj ve výši 7 990 Kč/pobyt;
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C70+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu) 1 680 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 980 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • v případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit příplatek za 1/1 pokoj;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální počet účastníků: 10;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

1. 8. čtvrtek – sraz na Letišti Václava Havla ve 12:15 hod., odlet z Prahy do Bangkoku v 15:45 hod. s přestupem v Dubaji – upřesňující informace a pokyny týkající se odletu obdržíte 3 týdny před začátkem zájezdu.

2. den

2. 8. pátek – přílet do Bangkoku ve 13:25 hod. místního času, transfer na hotel – ubytování, seznámení se s thajskou kuchyní, volný večerní program – fakultativně plavba po řece Chao Phraya s bufetovou večeří (40 USD / os.) – doporučujeme, nocleh – Bangkok.

3. den

3. 8. sobota – snídaně, celodenní prohlídka Bangkoku – chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, Čínská čtvrť – procházka přes hlavní tržiště, návštěva rozsáhlého Královského paláce s chrámem Wat Phra Kaeo, kterému dominuje smaragdový Buddha a je nejposvátnějším svatostánkem buddhistů v Thajsku, chrám Wat Po, který je starší než město samo, mezi 95 věžovitými stavbami se nachází i 45 metrů dlouhá socha ležícího Buddhy v nirváně, oběd v klimatizované restauraci, pagoda Wat Arun – překrásný chrám Ranního úsvitu, jedna z dominant města, projížďka privátní lodí po řece Chao Phraya, volný večerní program, nocleh – Bangkok.

4. den

4. 8. neděle – snídaně, Wat Muang – impozantní a dechberoucí nejvyšší socha Buddhy v Thajsku (95 m), je zde k vidění například Vihan, který je celý stříbrný – dokonce i jeho střecha. Uvnitř je mramorová podlaha a zrcadlový strop. Zbytek interiéru je ve stříbře a zlatě s obklady ze zrcadel. I když jde o malou budovu, zrcadlové stěny a strop vytvářejí dojem nekonečného prostoru. Oběd v lokální restauraci bez turistů, královská Ayutthaya, hlavní sídlo říše Siamu, kde postupně vládlo 33 králů déle než 400 let, výběr 2 nejzachovalejších chrámů – Wat Mahathat – klasický příklad zaniklé slávy ayutthajské říše a Wat Phra Si Sanphet neboli bývalý královský palác, nocleh v Bangkoku poblíž letiště.

5. den

5. 8. pondělí – snídaně, odjezd na letiště, přelet do Surat Thani, privátní transfer do přístavu a lodí na ostrov Ko Pha Ngan, ubytování v resortu na pláži, nocleh Ko Pha Ngan.

6. den

6. 8. úterý – snídaně, fakultativní lodní výlet na okolní malé ostrůvky spojené s koupáním a šnorchlováním, alternativně je možné strávit celý den relaxováním na plážích Jihočínského moře, nocleh Ko Pha Ngan.

7. den

7. 8. středa – snídaně, transfer lodí na ostrov Ko Tao, odpočinek/volný program, ubytování v resortu na pláži, nocleh Ko Tao.

8. den

8. 8. čtvrtek – snídaně, Ko Tao (v překladu Želví ostrov) je pro své modré laguny, bílý písek, bohatý podmořský život a dobrou viditelnost, Mekkou potápěčů. Při troše štěstí se zde můžete koupat se želvami, nocleh Ko Tao.

9. den

9. 8. pátek – snídaně, fakultativní výlet Ko Nang Yuan – tři ostrůvky spojené nádhernou písečnou pláží, výstup na vyhlídku, šnorchlování, alternativně je možné strávit celý den relaxováním na plážích Jihočínského moře nocleh Ko Tao.

10. den

10. 8. sobota – snídaně, transfer lodí na ostrov Ko Samui, ubytování na pláži Lamai, která nabízí výborné koupání v moři, spoustu plážových restaurací i nedaleký noční život, nocleh Ko Samui.

11. den

11. 8. neděle – snídaně, severní okruh, vyhlídka Bird Eye View, ostrůvek s klášterem velkého Buddhy, Wat Plai Laem – osmnáctiruká bílá socha bohyně milosrdenství a soucitu, Fischerman´s Village – krásná a malebná rybářská vesnička, vyhlídka Khao Hua Jook na Chawengské jezero, koupání v klidné části Chaweng beach, nocleh Ko Samui.

12. den

12. 8. pondělí – snídaně, lodní výlet do národního parku Ang Thong, který tvoří 42 vápencových ostrovů, největší atrakcí parku je ostrov Mae Ko, v jehož středu se nachází smaragdové jezírko Thale Nai-An, tedy přesně laguna spojená pod zemí s mořem, nocleh Ko Samui.

13. den

13. 8. úterý – snídaně, fakultativně výlet jeepem do hor – koupání pod vodopády Namuang, trek na slonech (cca 50 USD / os.), Magic Garden – sochy, vodopády, tropické rostliny, vyhlídka na ostrov, návštěva kokosových plantáží, nocleh Ko Samui.

14. den

14. 8. středa – snídaně, jižní okruh, Hin Ta Hin Yai „velmi nezvyklé“ mořské skalní formace, Korálová pláž ve Wat Laem Sor, která je tvořena pouze přirozenými úlomky korálů, White Jade Buddha, Wat Khunaram a Wat Kiriwongkaram – zde můžete vidět thajský unikát samo-mumifikovaných mnichů, nocleh Ko Samui.

15. den

15. 8. čtvrtek – snídaně – odjezd do přístavu, přesun trajektem na pevninu a dále na letiště v Surat Thani, přelet do hlavního města Bangkoku, navazující pravděpodobně na mezinárodní odlet (dle dostupnosti), jinak ještě případný kratší pobyt v Bangkoku.

16. den

16. 8. pátek v 02:50 hod. odlet zpět do Evropy, opět s přestupem v Dubaji, přílet do Prahy na Letiště Václava Havla ve 13:00 hod. místního času.

Jižní Thajsko II
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Kombinovaný zájezd
Termín
1.8.2024
-
16.8.2024
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Destinace
Asie
Thajsko
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

 Kč

64990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Thajsko a Kambodža od 14.3. do 29.3.2024

2.4.2024

Zážitky z cesty jsou vynikající. Obrovský podíl na tom má zejména vedoucí zájezdu Vašek Pavlát, jeho znalosti o obou zemích jsou super. Zážitků je mnoho, jak co se týče pamětihodností spojených s Buddhou, tak zajímavá příroda, jízda na slonech, kulturní představení a sloní show v Pattayi, ohromující staré památky v Angkor Wat a další. Díky za skvěle uspořádaný zájezd ! Slávek

Jaroslav Znamenáček (Slávek)

Jižní Thajsko a ostrovy

5.2.2024

Vážení, s Vaší cestovkou Avetour jsem letěla již několikrát a to vždy za poznáváním cizokrajné exotiky do teplých destinací. Miluji moře a když u nás padne zima, odfrknu za teplem, což jsem se rozhodla na poslední chvíli s Vaší skvělou nabídkou poznávacího zájezdu Jižní Thajsko a ostrovy. Jsem obohacena o další nádherné poznatky této krásné zelené země, bohatá historie, pestrý a atraktivní program, koupačka v moři, nádherné pláže aj. zajímavosti. Díky především skvělému průvodci Vaškovi Pavlátovi=zkušený profík, přátelský a otevřený sdílet své životní zkušenosti. Je to člověk na své místě, který se našel i v názorech buddhismu a má rád Thajsko. Jeho zápal a charisma činí ze zájezdu neobyčejné a nezapomenutelné zážitky. Dík\ Ti za to Wendy a jsem moc ráda, že jsem měla příležitost Tě poznat. Na viděnou možná příště opět v Thajsku. Vřele všem doporučuji navštívit tuhle krásnou zemi. Magda

Magda Řezáčová

Recenze zájezdu do Thajska

31.1.2024

Děkujeme za úžasný poznávací zájezd Jižní Thajsko 15.-30.1.2024 . Díky báječnému průvodci Vaškovi Pavlátovi máme krásné zážitky. Díky za jeho upřímnost , humor a znalost této krásné vzdálené země. Pokud někdy znovu , tak jedině s Vaškem. To se nedá popsat, to se musí zažít...všem moc doporučujeme a budeme dlouho vzpomínat. Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK. Ivana+Vláďa

Ivana Štědrá

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.