Jižní Thajsko
January 15, 2025
-
January 30, 2025
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Jižní Thajsko

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 7.
sleva 3 000 kč
Kombinovaný zájezd
Letecky

62990

 Kč

59990

Objevte pulsující Bangkok - nádherné ostrovy jako je Phuket, Ko Phi Phi, Ko Lanta a Krabi - v doprovodu Vaška Pavláta

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

15. 1. z Letiště Václava Havla z Prahy;

30. 1. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Bangkok – Praha (se společností Emirates Airlines);
 • odbavené zavazadlo do 20 kg + příruční zavazadlo do 5 kg;
 • místní přelety Bangkok – Phuket, Krabi – Bangkok;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • lodní trajekty mezi ostrovy;
 • lodní výlet do Phang Nga Bay;
 • ubytování – 13 x různého typu ve ***/**** hotelích/resortech;
 • stravu – 13x snídaně, 1x oběd (dle programu), 1x večeře (dle programu);
 • dopravu na místě po celou dobu zájezdu (dodávka, mikrobus atd.);
 • servis českého průvodce (thajský průvodce dle potřeby);
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • povinný příplatek 160 USD / osoba (vybere průvodce, pokrývá vstupy do různých památek a objektů);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • spropitné řidičům;
 • příplatek za 1/1 pokoj ve výši 7 990 Kč / pobyt;
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C70+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu) 1 680 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 980 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • v případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit příplatek za 1/1 pokoj;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální počet účastníků: 10;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

15. 1. středa – odlet z Prahy do Bangkoku ve 15:20 hod. s přestupem v Dubaji, upřesňující informace a pokyny týkající se odletu obdržíte cca 3 týdny před začátkem zájezdu.

2. den

16. 1. čtvrtek – přílet do Bangkoku ve 12:55 hod., transfer na hotel – ubytování, seznámení se s thajskou kuchyní a s večerním městem, nocleh – Bangkok.

3. den

17. 1. pátek - snídaně, celodenní prohlídka Bangkoku - chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, Čínská čtvrť - procházka přes hlavní tržiště, návštěva rozsáhlého Královského paláce s chrámem Wat Phra Kaeo, kterému dominuje smaragdový Buddha a je nejposvátnějším svatostánkem buddhistů v Thajsku, chrám Wat Po, který je starší než město samo, mezi 95 věžovitými stavbami se nachází i 45 metrů dlouhá socha ležícího Buddhy v nirváně, pagoda Wat Arun - překrásný chrám Ranního úsvitu, jedna z dominant města, fakultativně plavba po řece Chao Phraya s bufetovou večeří (cca 40 USD/osoba) – doporučujeme, volný večerní program, nocleh - Bangkok.

4. den

18. 1. sobota – snídaně, přelet z hlavního města na největší thajský ostrov a plážové středisko Phuket, přesun na hotel, procházka po hlavní pláži, noční život v Patongu, individuální volno, nocleh – Phuket.

5. den

19. 1. neděle - snídaně, poznávací výlet rychlou motorovou lodí do čarokrásné zátoky Phang Nga Bay, která je tvořena vápencovými krasovými útvary tyčícími se z mořské hladiny, bohatý program s obědem  -  kolem ostrova Ko Phanak se svými skalními průrvami, pádlování na kajaku v klidných vodách zátoky okolo ostrova až do jeskyně Lot Cave, kterou proplujeme skrz ostrov na druhou stranu (fantastický zážitek), vyhlídky na ikonický ostrov Jamese Bonda, jenž se objevil ve slavné bondovce Muž se zlatou zbraní, ostrov Ko Panyi s živou vesničkou na kůlech, zastávka na ostrově Ko Yao Yai s koupáním na pláži Palm Beach Club (drobné změny v tomto výletu vyhrazeny), nocleh - Phuket.

6. den

20. 1. pondělí – snídaně, lodním trajektem přejezd na jeden z nejkrásnějších ostrovů Thajska ostrov Ko Phi Phi obklopený azurově-tyrkysovým mořem, přesun na ubytování, relax u moře, nocleh – Ko Phi Phi.

7. den

21. 1. úterý – snídaně, fakultativní výlet na tradiční dřevěné thajské lodi kolem ostrovů Ko Phi Phi Leh a Ko Phi Phi Don, jehož hlavními taháky jsou projížďky mezi skalními útesy v tyrkysových lagunách, relax na bílých plážích a místy také nenechavé opice makakové. Lodí vplujeme také do slavné zátoky Maya Bay známé z filmu Pláž. Orientační cena včetně oběda, zapůjčení masky a šnorchlu cca 30 USD / os. Pro ty, co se nezúčastní, volný program, vodní sporty, sladké nic nedělání atd., nocleh – Ko Phi Phi.

8. den

22. 1. středa – snídaně, pěší výstup na kaskádu tří panoramatických vyhlídek na ostrov Phi Phi Don. Poté asi kilometrový sestup pralesní částí na druhou, méně osídlenou stranu ostrova. Koupání, šnorchlování a relax na nádherní klidné pláži, v zátoce Phak Nam Bay. Pro ty, kteří oželí krásné vyhlídky, zajistíme lodní taxi na pláž, kde se připojí k ostatním. Poté společný odjezd lodním taxi zpět do přístavu, večer ohňová show, nocleh Ko Phi Phi.

9. den

23. 1. čtvrtek – snídaně, přejezd trajektem z Ko Phi Phi k překrásnému ostrovu Ko Lanta v tyrkysovém Andamanském moři, známý svou poklidnou atmosférou, relax, koupání, nocleh – Ko Lanta.

10. den

24. 1. pátek – snídaně, možnost úžasného fakultativního výletu sdíleným rychlým člunem k ostrovům Ko Ngai, Ko Chueak, Ko Kradan a Ko Mook se super návštěvou mořské jeskyně a písečné laguny Emerald Cave. Výlet nabízí překrásné přírodní scenérie, možnost relaxu na pláži, koupání i šnorchlování. Orientační cena včetně vody, oběda, zapůjčení masky, šnorchlu a vesty cca 50 USD / os. Pro ostatní relax/koupání na plážích Ko Lanty, nocleh – Ko Lanta.

11. den

25. 1. sobota – snídaně, celodenní výlet místním pick up taxíkem po ostrově Lanta. Navštívíme staré přístavní město Lanta, národní park s vyhlídkou u majáku, projížďka lodí v mangrovech, kde je možné pozorovat místní, koupající se opice, dále procházka stezkou mezi mangrovy, jež jsou domovem tisíců krabů, a na závěr koupání v poklidné zátoce Bamboo Bay s jemným pískem, nocleh – Ko Lanta.

12. den

26. 1. neděle – snídaně, dopolední přesun trajektem do oblasti Krabi, cestou návštěva národního parku Khao Chu Chi – příjemná procházka džunglí okolo křišťálového, smaragdového a modrého jezírka. Možnost koupání v Emerald pool (smaragdovém jezírku), nocleh – Krabi.

13. den

27. 1. pondělí – snídaně, návštěva nejposvátnějšího buddhistického chrámu v regionu – Tiger Cave Temple. Možnost náročného výstupu na světově jedinečnou vyhlídku se zlatým sedícím Buddhou. Stezka vedoucí na vrchol skály ve tvaru dračího zubu, je zde dlouhá pouze 600 metrů, ale díky 1 260 schodům, zdolává převýšení neuvěřitelných 300 metrů. Výhled na okolní krajinu je nepopsatelný... Odpoledne návštěva poklidného sloního kempu. Hlavní atrakcí je krmení slůňat a pestrobarevných ochočených papoušků. Fakultativně lze zajistit projížďku džunglí na slonech (cena cca 25 USD/osoba/45 min), Večer možnost nakupování a promenády po hlavní pláži Ao Nang, nocleh – Krabi.

14. den

28. 1. úterý – snídaně, na závěr pobytu v Thajsku celodenní volno a relax před zpáteční cestou do Evropy, doporučujeme výlet lodním taxi na pláž Railay, která je sice na pevnině, ale díky vysokým skalám, je dostupná pouze po moři. Na úplný konec potom společná večeře, nocleh Krabi.

15. den

29. 1. středa – snídaně, dopoledne během dne přelet do hlavního města Bangkoku navazující na mezinárodní odlet (dle dostupnosti), jinak ještě případný kratší pobyt v Bangkoku.

16. den

30. 1. čtvrtek – odlet do z Bangkoku v 02:00 hod. ráno s příletem do Prahy ve 12:55 hod. místního času.

Jižní Thajsko
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 7.
sleva 3 000 kč
Kombinovaný zájezd
Termín
15.1.2025
-
30.1.2025
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Destinace
Asie
Thajsko
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

62990

 Kč

59990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Thajsko a Kambodža od 14.3. do 29.3.2024

2.4.2024

Zážitky z cesty jsou vynikající. Obrovský podíl na tom má zejména vedoucí zájezdu Vašek Pavlát, jeho znalosti o obou zemích jsou super. Zážitků je mnoho, jak co se týče pamětihodností spojených s Buddhou, tak zajímavá příroda, jízda na slonech, kulturní představení a sloní show v Pattayi, ohromující staré památky v Angkor Wat a další. Díky za skvěle uspořádaný zájezd ! Slávek

Jaroslav Znamenáček (Slávek)

Jižní Thajsko a ostrovy

5.2.2024

Vážení, s Vaší cestovkou Avetour jsem letěla již několikrát a to vždy za poznáváním cizokrajné exotiky do teplých destinací. Miluji moře a když u nás padne zima, odfrknu za teplem, což jsem se rozhodla na poslední chvíli s Vaší skvělou nabídkou poznávacího zájezdu Jižní Thajsko a ostrovy. Jsem obohacena o další nádherné poznatky této krásné zelené země, bohatá historie, pestrý a atraktivní program, koupačka v moři, nádherné pláže aj. zajímavosti. Díky především skvělému průvodci Vaškovi Pavlátovi=zkušený profík, přátelský a otevřený sdílet své životní zkušenosti. Je to člověk na své místě, který se našel i v názorech buddhismu a má rád Thajsko. Jeho zápal a charisma činí ze zájezdu neobyčejné a nezapomenutelné zážitky. Dík\ Ti za to Wendy a jsem moc ráda, že jsem měla příležitost Tě poznat. Na viděnou možná příště opět v Thajsku. Vřele všem doporučuji navštívit tuhle krásnou zemi. Magda

Magda Řezáčová

Recenze zájezdu do Thajska

31.1.2024

Děkujeme za úžasný poznávací zájezd Jižní Thajsko 15.-30.1.2024 . Díky báječnému průvodci Vaškovi Pavlátovi máme krásné zážitky. Díky za jeho upřímnost , humor a znalost této krásné vzdálené země. Pokud někdy znovu , tak jedině s Vaškem. To se nedá popsat, to se musí zažít...všem moc doporučujeme a budeme dlouho vzpomínat. Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK. Ivana+Vláďa

Ivana Štědrá

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.