Dovolená 2022 Medžugorje

Rezervačně obsazeno

Termín zájezdu 15.05.2022 - 21.05.2022
Doprava Autobusem
Typ zájezdu Poutní zájezd
Ubytování Privát
Strava Polopenze
Destinace Bosna a Hercegovina
Cena včetně
poplatků
2 990 Kč
120 €

* Cena je kalkulovaná do 25 Kč/EURO

Základní info o zájezdu

Poslední volná místa !!

ODJEZD: 15. 5. v neděli ve večerních hodinách, přičemž nástupní místa a časy budou dodatečně sděleny s ohledem na bydliště přihlášených účastníků. Základní osa povede nejspíš na trase – Hradec – Králové, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Koclířov, Brno. Pakliže se prokáže vyšší zájem, a to zejména na Moravě, budou nástupy rozšířeny např. o Mohelnice, Olomouc, Prostějov.

Přesná místa a časy nástupů sdělíme cca 1 měsíc před odjezdem ve „Finálních informacích a pokynech k zájezdu“.

NÁVRAT: 21. 5. v sobotu po stejné trase v ranních hodinách do ČR po stejné trase.

CENA: 2 990 Kč pokrývá dopravu, veškeré poplatky a služby průvodce – pí. Olga MERKOVIČOVÁ – nejzkušenější medžugorský průvodce, pojištění CK proti úpadku, 80 € za ubytování s polopenzí se platí až v buse popř. na místě

PROGRAM: společný program pak pod vedením Olgy Merkovičové zahájíme po ubytování v pondělí v 16 hod. u kostela a bude ukončen v pátek 20. 5. v poledne. Duchovní doprovod povede tradičně Mons. Pavel Dokládal, Hanka Frančáková, Martin Palkovič a další členové z Fatimského apoštolátu V ČR.

UBYTOVÁNÍ: (4x) - k dispozici jsou priváty v různém dosahu od kostela podle momentálního přílivu poutníků a poptávky po ubytování, pokoje zpravidla pro 2-3 osoby s lůžkovinami

STRAVA: polopenze – 4x snídaně, 4x večeře, případnou polední teplou stravu lze připravit na privátech v kuchyňce, jako i použít nádobí

DOPRAVA: je zajištěna dálkovým autobusem s možností občerstvení během cesty, pravděpodobná trasa směřuje na Vídeň, Graz, Maribor, Záhřeb, Karlovac, Plitvice, Knin, Sinj, Imotski, Ljubuški a Medžugorje. Cesta z českých hranic trvá kolem 20 hodin včetně zastávek.

POKYNY: zájemci obdrží smlouvu o zájezdu, kterou vyplněnou odešlou na naši adresu, po uhrazení celé částky a potvrzení smlouvy zpět z naší strany jste zařazeni do zájezdu, máte-li možnost, vezměte si s sebou rádiový přijímač – zásadně walkman se sluchátky, některé mezinárodní mše by mohly být tlumočeny na VKV - FM do českého jazyka. Použit by zřejmě šel i chytrý telefon s rádiem. Možnost zakoupení přijímače i na místě 3-5 Euro. Toto ale vše předem prověříme a ještě aktuálně sdělíme. AVE MARIA!!!

Zároveň budeme včas informovat ohledně situace a podmínek kolem covidu – aktuálně platí následující: certifikát o dokončeném očkování/certifikát o prodělaném covidu (maximálně 180 dnů od pozitivního testu)/certifikát o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu (ne staršího 72 hodin při překročení hranic).

DOPORUČENÍ: nezapomeňte na léky, které pravidelně užíváte, cestovní pas s minim. platností 6 měsíců po návratu, růženec, baterku, velmi vítána je kytara, zpěvník – Kantáte, Hosana, Kancionál. Minimální kapesné ve výši cca 50 €

POJIŠTĚNÍ: není v ceně zájezdu, možno zajistit u CK – buď pojištění léčebných výloh v zahraničí 170 Kč / 7 €, nebo pojištění léčebných výloh + připojištění storno poplatku (pouze jako balíček služeb) 270 Kč / 11 € / osoba / pobyt, nebo individuálně. 

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.