Dovolená 2020 Velká Fatra

Vyprodáno

Termín zájezdu 04.09.2020 - 08.09.2020
Doprava Autobusem
Typ zájezdu Poutní zájezd
Ubytování Privát
Strava Polopenze
Destinace Slovensko
Cena včetně
poplatků
7 990 Kč
310 €
VYPRODÁNO

* Cena je kalkulovaná do 26 Kč/EURO

Základní info o zájezdu

Zájezd je nabízen ve spolupráci s Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové a je určen prioritně lidem seniorského věku, případně dalším zájemcům.

 

Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Olomouce a příp. dalších míst na trase dle předchozí domluvy. Návštěva známého slovenského poutního místa Turzovka (mše sv., osobní volno), přesun do Velké Fatry – Jasenské Doliny, ubytování, večeře.

2. - 3. den: Snídaně. Pobyt ve Velké Fatře, procházky a výlety v nádherné přírodě, výlety, odpočinek, každodenní mše sv. Večeře.

4. den: Snídaně. Výlet do oblíbených termálních lázní Turčianské Teplice, odpočinek, večer mše sv., večeře      a společné posezení.

5. den: Snídaně. Mše sv., kratší osobní volno. Odjezd z Velké Fatry. Předpokládaný příjezd do Olomouce, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta a Hradce Králové v podvečerních hodinách. 

CENA ZAHRNUJE: 4x ubytování v penzionu ve Velké Fatře (dvou, příp. třílůžkové pokoje) - celý penzion pouze pro naši skupinu(!), polopenze, doprava autobusem, výlet do termálních lázní Turčianské Teplice, průvodce, duchovní doprovod, cestovní pojištění do zahraničí, místní poplatek

CENA NEZAHRNUJE: výjezd auty na Živčákovou (poutní místo Turzovka), vstupy, lanovky, připojištění storna 220 Kč/9 Eur/osoba (nutné uhradit při podpisu smlouvy)

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.