+420 272 049 622 PO - PÁ 7:30-15:30
telefon

Dovolená 2023 Bali + ostrov Lembongan

LAST MINUTE

Termín zájezdu 31.10.2023 - 15.11.2023
Doprava Letecky
Typ zájezdu Kombinovaný zájezd
Ubytování Hotely
Strava Snídaně
Destinace Indonésie
Původní cena 69 990 Kč | 2 920 €
Cena včetně
poplatků
62 990 Kč
(2 630 €)

Základní info o zájezdu

Poslední volné místo pro muže k doobsazení k průvodci!

ODLET: 31. 10. 2023 z Prahy z Letiště Václava Havla.

NÁVRAT: 15. 11. 2023 do Prahy na Letiště Václava Havla.

UBYTOVÁNÍ: 13 x v hotelech, resortech nebo vilách.

V případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit 1/1 za příplatek.

POKYNY: vážným zájemcům zašleme smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je nutné zaslat řádně vyplněnou a podepsanou smlouvu - poštou, oskenovanou emailem, nebo faxem a uhradit zálohu v minimální výši 30 000 Kč / 1 250 Eur / os., po připsání zálohy na náš účet odešleme potvrzenou kopii smlouvy zpět, doplatek zájezdu je splatný do 15. 9. 2023, přibližně 3-4 týdny před odletem obdržíte finální informace a pokyny k odletu, spolu s pokyny obdržíte další praktická sdělení k zájezdu, cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč / USD a 24 Kč / Euro (v případě platby v Eurech). Minimální/maximální počet účastníku: 15.

DOPORUČENÍ: pamatujte na běžné léky, fotoaparát, (videokameru), plavky, sluneční brýle, pokrývku hlavy, zcela orientační kapesné ve výši od 350 USD / os., oblečení vzdušné, letní, přibližné denní teploty okolo 28 až 33 stupňů Celsia s vyšší vlhkostí, stravu si budete moci obstarat prakticky na každém rohu ve výhodných cenových relacích. Potraviny a nápoje jsou v těchto zemích levné, nevozit žádné potraviny! Poradíme a doporučíme nákup nejpraktičtějších věcí a suvenýrů.

CENA ZAHRNUJE: letecké spojení Praha – Denpasar – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek, 13x ubytování ve *** hotelech/resortech/soukromých vilách (někde bez označené kategorizace nebo naopak vyšší), 13x snídaně, 1x oběd, 1x večeře, balinéská taneční show, letištní a přístavní transfery, veškerou dopravu zajišťující program, prohlídky apod. prostřednictvím privátních autobusů, mikrobusů, nebo dodávek, v nutných případech veřejnou hromadnou dopravou, lodní výlet kolem ostrovů Nusa Penida, lodní trajekt na ostrov Lembongan a zpět, český průvodce (místní průvodce podle potřeby).

CENA NEZAHRNUJE: strava (pokud není uvedeno jinak), vízum 40 USD / os. (po příletu), vstupy do všech vybraných objektů - cca 170 USD / os., fakultativní výlety nad rámec hlavního programu – cena cca 100 USD, nápoje v rámci jídel, spropitné místnímu personálu, *pojištění léčebných výloh v zahraničí 1 000 Kč / 42 Eur / os. / pobyt, pojištění léčebných výloh v zahraničí + pojištění stornopoplatků 1 700 Kč / 71 Eur / os. / pobyt - v případě zájmu nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy, dodatečně nelze vyřídit (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta, podmínky viz https://www.avetour.cz/pojisteni.html nebo na vyžádání v CK). Příplatek za 1/1 pokoj 8 990 Kč / 380 Eur / pobyt.

Trasa zájezdu

Program zájezdu

1. den

31. 10. úterý – sraz na Letišti Václava Havla v Praze ve 12:30 hod., odlet v 15:30 hod. s leteckou společností Emirates přes Dubaj.

2. den

1. 11. středa – přílet do Denpasaru v odpoledních hodinách, přesun na ubytování, nocleh v Kuta a okolí.

3. den

2. 11. čtvrtek – snídaně, den hinduistických chrámů – odjezd a prohlídka mořského chrámu Tanah Lot (UNESCO) a chrámu Batu Bolong postavených na skalách čnějících z moře, návštěva královského chrámu Taman Ayun (UNESCO) a chrámu Saraswati ve městě Ubud, přesun na ubytování, večerní show tradičního balinéského tance pod otevřeným nebem v chrámu Ubud Palace případně na jiném místě, nocleh v Ubud.

4. den

3. 11. pátek – snídaně, den fotogenických vodopádů – osvěžení u vodopádů Sumampan (cesta tam – kratší procházka džunglí plus 50 schodů dolů), Kanto Lampo (chůzí cca 20 min jedna cesta), ale pokud ještě nebudete mít vody dost, pak dojezd i k vodopádu Tibumana (chůzí cca 10 min jedna cesta), nocleh v Ubud.

5. den

4. 11. sobota – snídaně, ranní scénická procházka podél zpevněného hřebenu Campuhan s krásnými vyhlídkami na tradiční obydlí, vesnice a rýžové pole (stezka cca 3 km zpáteční), prohlídka posvátného opičího pralesa a chrámových budov, kde vás přivítají volně žijící a pohybující se makakové, poté procházka fotogenickými rýžovými terasami Tegalalang, poté návštěva jednoho z nejposvátnějších balinéských míst – lázní chrámu Tirta Empul (UNESCO), kde lze s místními vykonat tradiční rituál a vykoupat se v čisté, pramenité vodě, která má prý magické účinky, nocleh v Ubud.

6. den

5. 11. neděle – snídaně, přejezd a prohlídka ikonického vodního chrámu kráterového jezera Beratan – Pura Ulun Danu, následně zastávka a kratší trek k spektakulárnímu vodopádu Nungnung obklopenému bujnou tropickou vegetací (celkem 500 schodů, cca 50 minut jedna cesta), možnost koupání u paty vodopádu, poté pokračování do sopečné oblasti Batur, kde se ubytujeme, nocleh v oblasti Batur.

7. den

6. 11. pondělí – snídaně, brzký ranní trek na východ slunce s výhledem na kráter a jezero Batur (nezpevněný terén, cca 2 hodiny cesta nahoru, převýšení 530 m, nadmořská výška 1770 m nad mořem, cca 2 hodiny cesta zpět, lze využít i služby moto taxi – nechat se téměř nahoru vyvést – záleží na dostupnosti), zpět na ubytování, kdo se nezúčastní – individuální volno, procházka po okolí, alternativní program, relax atd., nocleh v oblasti Batur.

8. den

7. 11. úterý – snídaně, odjezd k nejvýznamnějšímu a nejstaršímu balinéskému chrámu, resp. terasovitému komplexu 30 chrámů Besakih, se scénickým pozadím nejvyšší sopky ostrova Gunung Agung, posléze později i vodního paláce Tirta Gangga, nocleh v Amed nebo okolí.

9. den

8. 11. středa – snídaně, dojezd k nejlepšímu šnorchlování na Bali – jedno z nejúžasnějších na světě – podmořský vrak americké USAT Liberty z 2.světové války, který se nachází 5 metrů pod hladinou s myriádou mořských ryb všech velikostí, korálové zahrady s „podmořským chrámem“ a sochami – vše přístupné z pláže, dojezd zpět na ubytování, volné aktivity, nocleh v Amed nebo okolí.

10. den

9. 11. čtvrtek – snídaně, odjezd na další skvělé šnorchlování z pláže – korály v zátoce Jemeluk, japonský vrak v zátoce Banyuning, možná i větší ryby a želvy u pláže Lipah atd., nebo koupání (černé písečné pláže), možnost potápění včetně výuky, nocleh v Amed nebo okolí.

11. den

10. 11. pátek – snídaně, odjezd k chrámu Lempuyan s dechberoucími výhledy přes „nebeskou bránu“ na sopku Agung, přejezd lodí na ostrov Lembongan, relax, pobyt u bílé pláže, nocleh na ostrově Lembongan.

12. den

11. 11. sobota – snídaně, celodenní lodní výlet spojený s prohlídkou členitých ostrovů Nusa Penida na souši a ve vodě včetně oběda – např. smaragdová laguna Angel Billabong, útesový oblouk Broken Beach, vyhlídka na slavnou pláž Kelingkin sevřená dramatickými útesy a v neposlední řadě skvělé šnorchlování (korálové zahrady, možné setkání s mantami obrovskými, karetami aj.), nocleh na ostrově Lembongan.

13. den

12. 11. neděle – snídaně, pobyt u moře, volné a volitelné aktivity, šnorchlování atd., nocleh na ostrově Lembongan.

14. den

13. 11. pondělí – snídaně, přejezd lodí zpět na hlavní pevninu ostrova Bali do oblasti Sanur, relax na pláži, bary, trhy atd., večeře na rozloučenou (v ceně), nocleh v oblasti Sanur.

15. den

14. 11. úterý – snídaně, fakultativně výlet po souši k unikátní útesové pláži Suluban a nedalekému chrámu Uluwatu vyvýšeného na útesu nad mořem, kdo se nezúčastní – poslední příležitosti ke koupání, večerní odjezd na letiště.

16. den

15. 11. středa – odlet z Denpasaru v 00:05 hod. s leteckou společností Emirates přes Dubaj, přílet do Prahy ve 12:55 hod.


* CK AVETOUR s.r.o. si vyhrazuje právo k případné změně v programu (nikoliv zásadní), reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek)
* U denního programu může být pozměněný sled navštívených míst
* CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK)

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.