Jižní Vietnam
November 25, 2024
-
December 11, 2024
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Jižní Vietnam

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 7.
sleva 3 000 kč
Kombinovaný zájezd
Letecky

64990

 Kč

61990

Ho Či Minovo Město - písečné duny - delta Mekongu - plovoucí trhy - relax na nejkrásnějším ostrově Vietnamu - v doprovodu českého průvodce Linha Do

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

25. 11. z Letiště Václava Havla z Prahy;

11. 12. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Ho Chi Minh City – Praha s přestupem v Dubaji;
 • místní přelet Phu Quoc – Ho Chi Minh City;
 • odbavené zavazadlo do 20 kg + příruční zavazadlo do 5 kg;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • ubytování – celkem 14x v ***/**** hotelech nebo resortech;
 • stravu dle programu – 14x snídaně;
 • místní dopravu – privátní dodávka nebo autobus;
 • lodní výlet po řece Mekong;
 • lodní trajekt na ostrov Phu Quoc Island;
 • servis českého průvodce;
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • povinný příplatek 150 USD/osoba (pokrývá vstupy do všech vybraných objektů, spropitné řidiči autobusu,
 • zaměstnancům hotelů, servis místního průvodce apod.);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • příplatek za 1/1 pokoj ve výši 8 990 Kč / pobyt;
 • nápoje v rámci jídel;
 • vyřízení vstupního víza cca 1 500 Kč (vyřídí pořádající CK nebo klient individuálně);
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění;
 • v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C70+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu) 1 740 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 1 040 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • v případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit příplatek za 1/1 pokoj;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální počet účastníků: 10;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

25. 11. pondělí – ve 22:10 hod. odlet z Prahy z Letiště Václava Havla s renomovanou společností Emirates Airlines přes Dubaj.

2. den

26. 11. úterý – přílet do Ho Chi Minh City večer v 19:35 hod. místního času, největšího města Vietnamu, dříve známého jako Saigon, večerní výhled z ikonického mrakodrapu Bitexco Financial Tower, nocleh v Ho Chi Minh City.

3. den

27. 11. středa – snídaně, cesta do města Mui Ne, přejezd do centra města – krátká zastávka u jednoho z největších kotvišť vietnamských lodí a rybářského tržiště, posléze procházka potokem Suoi Tien po písečném dně skrze miniaturní Velký kaňon s písečnými útvary, krátká procházka po oranžových písečných dunách Doi Hong, volný program u hezké dlouhé pláže, nocleh v Mui Ne.

4. den

28. 11. čtvrtek – snídaně, pochod (nebo fakultativně 4x4) po bílých písečných dunách Doi Cat Trang ve stylu pouště, návrat do Mui Ne, relax u moře, vodní aktivity, individuální volno, nocleh v Mui Ne.

5. den

29. 11. pátek – snídaně, odjezd podél pobřeží, zastávka u unikátní písečné pláže Mui Dinh obklopené balvany, příjezd do plážového střediska Nha Trang, vstup do krásného komplexu věží Čamské říše – Tháp Ba Po Nagar, po zbytek dne dle zájmu – typický vietnamský trh, katedrála, pláž, vodní aktivity, rušný noční život, restaurace apod., nocleh v Nha Trang.

6. den

30. 11.  sobota – snídaně, přejezd do horského regionu Dalat (cca 1 500 m nad mořem) pyšnící se čistým horským vzduchem a scenériemi květinových zahrad, prozkoumání neuvěřitelně pitoreskního buddhistického chrámu Linh Phuoc pagoda, přejezd k čajovým plantážím – procházka mezi těmi nejkrásnějšími v Cau Dat, možnost ochutnávky a nákupu čaje, zastávka u historického nádraží Trai Mat Station, nocleh v Dalat.

7. den

1. 12.  neděle – snídaně, odjezd směr jih, exkurze továrny na hedvábí Cuong Hoan, zastávka u kávových plantáží, sestup k úchvatným vodopádům Pongour Falls (100 m široké, 40 m vysoké), nocleh v Bao Loc.

8. den

2. 12. pondělí – snídaně, přes horský průsmyk Deo Bao Loc dojezd do Ho Chi Minh City, nasátí atmosféry této rušné metropole, prohlídka centra města – mnoho koloniálních budov a svatostánků, jako např. radnice Hotel de Ville, Palác Sjednocení, Saigon Opera, katedrála Notre Dame atd., nákupy v Ben Thanh Market, nocleh v Ho Chi Minh City.

9. den

3. 12. úterý – snídaně, cesta k památce války ve Vietnamu – k rozsáhlým podzemním tunelům Cu Chi, poté přejezd do Can Tho, největšího města delty Mekongu, proslaveného svými plovoucími trhy a pagodami, nocleh v Can Tho.

10. den

4. 12. středa – brzký ranní odjezd tradiční lodí k Cai Rang, k největšímu plovoucímu trhu delty Mekong, interakce s prodejci přímo z lodě, snídaně na palubě, plavba vodními kanály, krátký pochod vesnicí mezi plantážemi a po okolí delty řeky, odpoledne volný program v Can Tho, možná procházka po nábřeží a centrem města – přes Ninh Kieu Park až k buddhistickému chrámu Chua Phat Hoc, nocleh v Can Tho.

11. den

5. 12. čtvrtek – snídaně, odjezd z Can Tho do přístaviště Ha Thien (popřípadě Rach Gia), odtud přejezd lodním trajektem na tropický ostrov Phu Quoc, relax u moře Thajského zálivu, nocleh na Phu Quoc.

12. den

6. 12. pátek – snídaně, poznávání nejkrásnějšího ostrova Vietnamu s bílými plážemi, mnoho fakultativních aktivit, šnorchlování, výlet na lodi, rybářské výlety, túry v přírodě, pronájem skútru, krásné pláže, perlové farmy, lanovka, rybářské vesničky, vodopády a mnoho dalšího, nocleh na Phu Quoc.

13. den

7. 12. sobota – snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

14. den

8. 12. neděle – snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

15. den

9. 12. pondělí – snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

16. den

10. 12. úterý – snídaně, přelet do Ho Chi Minh City, ve 23:55 hod. odlet přes Dubaj zpět do Prahy.

17. den

11. 12. středa – přílet do Prahy na Letiště Václava Havla v 12:55 hod.

Jižní Vietnam
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 7.
sleva 3 000 kč
Kombinovaný zájezd
Termín
25.11.2024
-
11.12.2024
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Destinace
Asie
Vietnam
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

64990

 Kč

61990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Vietnam 16.4.2024 - 1.5.2024

15.5.2024

Bylo to úžasné, jsme nadšeni jak Vietnamem tak programem, který nám CK Avetour připravila. Velký dík našemu průvodci Linhovi, byl vynikající a staral se o nás, jak říkal, jako o své rodiče. Pozdní příjezd kufrů nás všechny stmelil a myslím, že jsme byli dobrá parta. Obrovským zážitkem byla noc na lodi, kde nás zastihla velká bouře a po té ranní cvičení Tai Chi na lodi a hned odjezd na kajaky. Také se nám moc líbil polodenní výlet na kolech po památkách Ninh Binh. Děkujeme cestovce a rádi zase s vámi pojedeme

Jana Vlasáková

Vietnam 16.4.-1.5.2024

13.5.2024

Nepopsatelný zážitek, vymakaný do posledního detailu. Každý den nějaké překvapení. Krásná země a díky Linhovi žádný problém, aktivní pohoda a klid. Bezva parta. Linhe děkujeme. Milan a Jířa.

Milan Maier

16.4-1.5. Severní a Střední Vietnam

10.5.2024

Chtěla bych moc poděkovat za top zorganizovaný zájezd Severní a Střední Vietnam, program nabitý + každý den plus něco navíc a to díky úžasnému průvodci Linhovi ,velký dík, budu mít na co vzpomínat , moc jsem si to užila , dobrá parta, Pavlína Vomočilová

Pavlína Vomočilová

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.