Francouzská Polynésie
September 24, 2024
-
October 12, 2024
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Francouzská Polynésie

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Kombinovaný zájezd
Letecky

 Kč

149990

1 volné místo pro ženu k doobsazení - luxusní zájezd - 7 společenských ostrovů - korálové atoly - bělostné pláže - moře neuvěřitelných barev - doprovod českého průvodce

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

24. 9. z Letiště Václava Havla z Prahy;

12. 10. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Papeete – Praha;
 • odbavené zavazadlo 23 kg + příruční zavazadlo 5 kg;
 • přelety mezi všemi navštívenými ostrovy;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • ubytování – 16 x v bungalovech, pensionech nebo vilách vždy po dvou osobách (detailně v denním programu) - nelze zajistit jednolůžkový pokoj;
 • stravu – 5x snídaně, 2x oběd v rámci lodních výletů;
 • lodní výlet na ostrově Bora Bora s barbecue;
 • lodní výlet na ostrov Tahaa;
 • veškerá místní doprava – mikrobus, loď, transfery letiště / hotel / letiště;
 • servis českého průvodce;
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • příplatek 50 €/osoba (vybere průvodce na místě, bude použito na spropitné pro místní personál);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • stravu (mimo výše uvedenou);
 • povolení ke vstupu do USA – ESTA;
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C120+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu) 2 360 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 1 160 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • může dojít ke změnám v ubytování;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální/maximální počet účastníků: 10;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

24. 9. úterý – odlet z Prahy z Letiště Václava Havla ve 14:55 hod. z Terminálu č. 2. s leteckou společností Air France s přestupem v Paříži a Los Angeles (technické mezipřistání) do Francouzské Polynésie.

2. den

25. 9. středa - ráno v 05:30 hod. místního času (časový posun - 12 hodin) přílet do Papeete na ostrově Tahiti, ještě ráno možný nákup ve velkém supermarketu ostrova, poté následný přelet na ostrov Moorea (Air Tahiti), ostrov byl mimo jiné svědkem kultovního velkofilmu Vzpoura na Bounty s charismatickým Melem Gibsonem a krásnými záběry, již samotný přelet nad ostrovem řekne mnohé, nájem vozidel a transfer na pobytové místo, po 14:00 hod. ubytování – vyložení zavazadel a kratší posečkání na vydání pokojů s následným relaxem, korálové útesy, koupání a šnorchlování, večer fakultativně možnost návštěvy tradiční vesničky Tiki (bude-li ten den představení) s nejvyhlášenějším představením polynéských tanců v celém Pacifiku (cca 120 Eur / osoba), původní zvyky, tradiční pokrmy připravené v zemní peci (večeře), nocleh – Moorea, ubytování ve 2 kvalitních prázdninových vilách s bazénem situovaných přímo u moře 2x po 8 lidech – Villa Ylang Ylang a Villa Moana, https://www.tahiti-homes-vacation.com/en/rentals/172703-villa-ylang-ylang-in-haapiti a https://www.tahiti-homes-vacation.com/en/rentals/172704-villa-moana-in-haapitiPoznámka pro individuální cestující: zde bude ubytování ve Villa Ylang Ylang po dvou osobách, ale na jedné veliké posteli (King size - šíře 2 metry).

3. den

26. 9. čtvrtek – okružní jízda ostrovem – zahrady s ananasovými a vanilkovými plantážemi, papája, avokáda, manga, banány, návštěva malého trhu s exotickým ovocem, návštěva destilerie netradičních ovocných likérů, džusů a pálenek spojená s ochutnávkou, úchvatné horské scenérie s jedinečnými rozhledy z vyhlídky Belvedere, poklidné zátoky kapitána Cooka a Opunohu, údolí se starými polynéskými chrámy – marae, nocleh.

4. den

27. 9. pátek – mírně náročný výstup na „Magickou horu“ (cca 45 minut chůze, 209 metrů nad mořem) s jedinečnou vyhlídkou na severní část ostrova, laguny a přilehlé ostrůvky, po zbytek dne možnost dalších aktivit, nebo relax na pláži s možností jízdy na kajaku atd., nocleh.

5. den

28. 9. sobota – poslední dopolední vykoupání a poté odjezd na letiště – odpoledne přistáváme na malebném ostrově Huahine, krátký transfer z letiště na resort Fare Maeva – individuálně (dle zájmu) najímáme kola a odjíždíme do vesničky Fare k nákupu, případně na večeři (večeřet lze i v resortu), ubytování Fare Maeva – skromnější ubytování v domcích/pokojích www.fare-maeva.com

6. den

29. 9. neděle – návštěva perlové farmy Huahine Nui Pearls, vesnička Faie – krmení posvátných modrookých úhořů, spanilá vyhlídka Belvedere, Marae Maeva – nejrozsáhlejší rituální komplex na Společenských ostrovech, fotogenická bílá pláž v zátoce Avea Bay či zastávka u pláže La Cité de Corail – plavání a šnorchlování v korálové podmořské „zahradě“, nocleh.

7. den

30. 9. pondělí – dopoledne odjezd do vesničky Fare k nákupu, možná už i obědu a poté sjedeme nejspíš dolů na jih do zátoky Avea, k téměř panenskému koupání a relaxu, v odpoledních hodinách přejezd na letiště s odletem na ostrov Raiatea - nejposvátnější ze všech ostrovů, místo odkud se v dávných dobách osídlovaly další ostrovy Polynésie, nájem vozidel - přejezd do jižní části ostrova na resort/ubytování - Atiapiti - bungalovy téměř na pláži – www.atiapiti.com

8. den

1. 10. úterý – prohlídka nejvýznamnějšího obřadního chrámu Francouzské Polynésie – Marae Taputaputea, která je od resortu vzdálena jen několik kroků, objezd celého ostrova – mnoho dech beroucích zastávek – vyhlídky, vodopády, útesy, pláže atd., možné zapůjčení kajaku a výlet do nedaleké scénické zátoky, nebo až ke korálovému útesu ostrova Raiatea, dále možnost krmení mořských murén, šnorchlování, procházka vesnicí a interakce s místními, nebo prostě jen relax na pláži či motu, nocleh.

9. den

2. 10. středa – jedinečný celodenní lodní výlet do překrásné laguny na vanilkový ostrov Tahaa se skvělým šnorchlováním v korálové podmořské zahradě, návštěva vanilkové a perlové farmy, na jednom z motu bude poskytnutý i oběd, loď vás pravděpodobně nabere přímo u vašeho resortu a opět přiveze nazpět, takže si budete moci vychutnat i báječnou vyhlídkovou plavbu podél pobřeží, nocleh.

10. den

3. 10. čtvrtek - ráno možný výjezd lodí (zdarma) na soukromou perlovou farmu, poté přesun do hlavního města Uturoa, možný rychlý individuální oběd, odpoledne odlet na kouzelnou a půvabnou ostrovní perlu Bora Bora, coby pravděpodobně nejkrásnější ostrov na světě, lodní transfer na nejluxusnější místo celého ostrova na Matira Point, kde budete také ubytováni, seznámení s okolím, zbytek dne volno, relax, koupání, hotel Maitai – www.bora.hotelmaitai.com, nocleh.

11. den

4. 10. pátek – snídaně, volný program na plážích laguny Bora Bora – jeden z tipů na strávení volného čase by mohla být návštěva ikonické restaurace Bloody Mary´s, kterou navštívilo nespočet hollywoodských filmových celebrit (nutno závazně objednat předem, nejlépe ihned po přistání v Polynésii), nocleh.

12. den

5. 10. sobota – snídaně, dopoledne fakultativně možnost potápění s kyslíkovou helmou a vznášení se na mořském dně - tzv. Aqua Safari - cca 30 minut ve společnosti velkého množství mořských obyvatel – např. barakudy, velké ostencovité ryby, rejnoci, klauni, sasanky, korály, spousty dalších ryb a živočichů nevídaných barev a krásy (cca 90 EUR na osobu), bude-li zájem, odpoledne obkroužíme v pohodovém tempu celý ostrov na jízdních kolech (cca 4 hodiny, 32 kilometrů, rovinatý asfaltový terén) a prozkoumáme několik zajímavých míst tohoto bájného ostrova (děla z 2. světové války, starý přístav, slavná restaurace Bloody Mary’s, vyhlídky, posvátné marae aj.), se zastávkou i v hlavním městě ostrova Vaitape, nocleh.

13. den

6. 10. neděle – snídaně, součástí programu i ceny zájezdu bude exotický a hodnotný téměř celodenní výlet lodí po okolních lagunách mezi moty (ostrůvky) s koupáním a šnorchlováním se všemi možnými mořskými „šelmami“, pro odvážnější krmení přímo z ruky, během výletu bude poskytnut oběd formou barbecue – hodování s posezením v modré laguně, nocleh.

14. den

7. 10. pondělí – snídaně, celodenní pobyt, volný program – relax, koupání, kajak (může být zdarma poskytován resortem), šnorchlování, vyhlídkové lety helikoptérou (fakultativně) a mnohem více, zkrátka pohodový den, nocleh.

15. den

8. 10. úterý – snídaně, cca kolem poledne transfer busem a lodí na odlet z Motu Mute na hlavní ostrov Francouzské Polynésie do Papeete, krátký transfer z letiště (cca 400 metrů – pěšky, nebo individuálně taxi) na ubytování na www.tahitiairportmotel.com. Po ubytování v podvečer společný výjezd taxíky do centra Papeete – prohlídka „historického“ jádra města, které je zároveň největším městem jižního Pacifiku, možnost venkovní večeře v přístavu u tzv. les roulettes s individuální ochutnávkou polynéských specialit, např. poisson cru (syrové ryby v kokosovém mléce) nebo delikatesní ryby mahi-mahi s vanilkovou omáčkou, nocleh.

16. den

9. 10. středa - pronájem aut a celodenní objížďka kolem ostrova Tahiti Nui a jeho menšího  Tahiti Iti – podle časových možností zastávky u pyramidové Marae Arahurahu – jedinečná ukázka starodávného polynéského shromaždiště a chrámu v krásném prostředí, jeskyní zatopených vodou Maraa Grottos, v botanické zahradě Vaipahi Water Garden, na vyhlídce Taravao, u krásné černé pláže Tautira, vodních gejzírů Arahoho, vodopádů Faarumai a na mysu Venus Point u zátoky Matavai Bay - historicky význačná v souvislosti s přistáním prvních evropských objevitelů a misionářů Jamese Cooka a slavné lodi Bounty, případný individuální (taxi) večerní opětovný výjezd do centra města, nocleh.

17. den

10. 10. čtvrtek – volný den, který si můžete v závěru pobytu prožít, jakkoliv dle svého gusta, lze si např. i před cestou už jen odpočinout – téměř celodenní pobyt s obědem (cca 10:00 – 17:00 hod.) v luxusním resortu hotelu Intercontinental, kde si můžete užít v plnosti jednodenní členství (95 Eur / osoba) tohoto prestižního hotelového řetězce (bazény, restaurace, bary, půvabné pláže s tyrkysovou vodou apod.), NEBO časně ráno – soukromý korálový atol, ostrov Marlona Branda – Tetiaroa (Ptačí ostrov), celodenní výlet privátním katamaránem včetně snídaně, oběda a nealko nápojů (130 Eur / osoba), tento atol je dokonalým rajským místem nevšední krásy, zažijete pohodovou plavbu na vlnách Pacifiku, skvělé šnorchlování, návštěvu skvostných pláží a laguny, návrat cca 18:00 – 19:00 hod., tyto fakultativní nabídky nutno závazně objednat předem do 31. 3., nocleh.

18. den

11. 10. pátek – odlet ráno v 07:40 hod. z Papeete zpět do České republiky opět přes Los Angeles (technické mezipřistání) a s přestupem v Paříži.

19. den

12. 10. sobota – přistání v Praze na Letišti Václava Havla večer ve 21:45 hod.

Francouzská Polynésie
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Kombinovaný zájezd
Termín
24.9.2024
-
12.10.2024
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Dle programu
Destinace
Francouzská Polynésie
Polynésie a Austrálie
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

 Kč

149990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Francouzská Polynésie

7.5.2024

Dovolená ve Francouzské Polynésii neměla jedinou chybu. Výborně zorganizovaný zájezd od cestovní kanceláře s ještě lepším průvodcem Jiřím Koubkem, který byl i bezvadný parťák. Jirka byl studna informací, ochotný vždy každému vyjít vstříc a prostě bezva parťák na cesty. Dovolená byla plná krásných zážitků a opravdu mohu jen vřele doporučit. S touto cestovní kanceláří se určitě vydáme na další cesty.

Romana Bílková

Francouzska polynezie

7.5.2024

Nádherná dovolená vyvážený poměr odpočinku a zážitků. Dobře vybrané ubytování, perfektní a profesionální práce průvodce Jirky Koubka. Nejkrásnější dovolená barvy moře, koupání s rejnoky a žraloky. Dobra parta. Chválím CK za krásné zážitky. Nádherná dovolená vyvážený poměr odpočinku a zážitků. Dobře vybrané ubytování, perfektní a profesionální práce průvodce Jirky Koubka. Nejkrásnější dovolená barvy moře, koupání s rejnoky a žraloky. Dobra parta. Chválím CK za krásné zážitky.

Petr Suva

Francouzská Polynésie 14.3.-1.4.2024

25.4.2024

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úžasný zájezd s poznáním mnoha zajímavých překrásných míst s nádhernou přírodou, úchvatným tyrkysovým mořem a rozmanitostí jednotlivých ostrovů. Byl to po všech stránkách pohodový zájezd s nezapomenutelnými zážitky, fajn partou lidí a především s výborným, přátelským a věcí znalým Jirkou Koubkem, na kterého jsme se mohli v každé situaci stoprocentně spolehnout. Myslím, že tento zájezd předčil má očekávání, ale tu opravdovou atmosféru je zkrátka třeba zažít. Věra

Věra

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.