Francouzská Polynésie
April 3, 2025
-
April 21, 2025
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Francouzská Polynésie

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 8.
sleva 5 000 kč
Kombinovaný zájezd
Letecky

164990

 Kč

159990

7 rajských ostrovů - souostroví Tuamotu - kvalitní hotely/bungalovy - zájezd v doprovodu Jiřího Koubka

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

3. 4. z Letiště Václava Havla z Prahy;

21. 4. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Papeete – Praha s přestupem v Paříži a technickým mezipřistáním v Los Angeles;
 • odbavené zavazadlo 23 kg + příruční zavazadlo 5 kg;
 • přelety mezi všemi navštívenými ostrovy;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • ubytování – 16 x v bungalovech/hotelech vždy po dvou osobách (detailně v denním programu) - nelze zajistit jednolůžkový pokoj;
 • stravu – 9x snídaně, 3x oběd v rámci lodních výletů;
 • lodní výlet na ostrově Bora Bora s barbecue;
 • lodní výlet na atolu Fakarava;
 • lodní výlet na ostrov Tahaa;
 • veškerá místní doprava – mikrobus, loď, transfery letiště/hotel/letiště (mimo individuální přesuny);
 • servis českého průvodce;
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • příplatek 50 €/osoba (vybere průvodce na místě, bude použito na spropitné pro místní personál);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • stravu (pokud není uvedeno jinak);
 • povolení ke vstupu do USA – ESTA;
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C120+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu) 2 360 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 1 160 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně na odletu a příletu v souvislosti se změnou místních podmínek. Možný je i jiný časový sled navštívených ostrovů, dle letového řádu Air Tahiti;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • může dojít ke změnám v ubytování;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální účastníků: 15;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

3. 4. čtvrtek – odlet z Prahy z Letiště Václava Havla ve 14:55 hod. z Terminálu č. 2. s leteckou společností Air France přes Paříž (jen 2 hodiny “čekačka”) a Los Angeles (technické mezipřistání) do Francouzské Polynésie.

2. den

4. 4. pátek – ráno v 05:30 hod. místního času (časový posun - 12 hodin) přílet do Papeete na ostrově Tahiti, výměna peněz, individuálně možný nákup ve velkém supermarketu, případně individuálně krátký výjezd taxíky  do města, poté následný přelet na ostrov Raiatea - nejposvátnější ze všech ostrovů, místo odkud se v dávných dobách osidlovaly další ostrovy Polynésie, pronájem aut, zastávka v hlavním městě Uturoa, přístav, městská tržnice, nákupy, dojezd na resort Atiapiti, šnorchlování na korálovém útesu bohatého na ryby a korály, prohlídka nejvýznamnějšího obřadního chrámu Francouzské Polynésie - Marae Taputaputea, který je od resortu vzdálen jen několik kroků, resort Atiapiti – bungalovy téměř na pláži – www.atiapiti.com, nocleh.

3. den

5. 4. sobota - ranní výšlap na vyhlídku vypínající se nad Marae Taputaputea (cca 45 minut tam i zpět), odkud si prohlédneme toto magické místo i z jiné perspektivy, než jsme zvyklí, půjčení kajaku a výlet do nedaleké scénické zátoky, nebo až ke korálovému útesu ostrova Raiatea, dále možnost krmení mořských murén, šnorchlování, procházka vesnicí a interakce s místními, nebo prostě jen relax na pláži či motu, odpoledne objezd celého ostrova - mnoho dechberoucích zastávek – vyhlídky, vodopády, útesy, pláže atd. (tento den i pobyt na Raiatea může být poskládaný i poněkud odlišně), nocleh.

4. den

6. 4. neděle – jedinečný celodenní lodní výlet do překrásné laguny na vanilkový ostrov Tahaa se skvělým šnorchlováním a návštěvou vanilkové a perlové farmy, na jednom z motu bude zajištěn i oběd. Loď vás pravděpodobně nabere přímo u vašeho resortu a opět přiveze nazpět, takže si budete moci vychutnat i báječnou vyhlídkovou plavbu podél pobřeží, nocleh.

5. den

7. 4. pondělí – dopoledne možný výjezd lodí (zdarma) na soukromou perlovou farmu, jinak volný program na souši, či na moři na tomto rozkošném místě, nocleh.

6. den

8. 4. úterý – dopoledne odjezd na sever ostrova do Uturoa, po poledni odlet na kouzelnou a půvabnou ostrovní perlu Bora Bora, coby pravděpodobně nejkrásnější ostrov na světě, lodní transfer na nejluxusnější místo celého ostrova na Matira Point, kde budete také ubytováni, seznámení s okolím, zbytek dne volno, relax, koupání, hotel Maitai – www.bora.hotelmaitai.com, nocleh.

7. den

9. 4. středa – snídaně, dopoledne fakultativně možnost potápění s kyslíkovou helmou a vznášení se na mořském dně - tzv. Aqua Safari - cca 30 minut ve společnosti velkého množství mořských obyvatel – např. barakudy, velké ostencovité ryby, rejnoci, klauni, sasanky, korály, spousty dalších ryb a živočichů nevídaných barev a krásy (cca 120 €/osoba), bude-li zájem, odpoledne obkroužíme v pohodovém tempu celý ostrov na jízdních kolech (cca 4 hodiny, 32 kilometrů, rovinatý asfaltový terén) a „prozkoumáme“ několik zajímavých míst tohoto bájného ostrova (děla z 2. světové války, starý přístav, slavná restaurace Bloody Mary’s, vyhlídky, posvátné marae, aj.), se zastávkou i v hlavním městě ostrova Vaitape, nocleh.

8. den

10. 4. čtvrtek – snídaně, součástí programu i ceny zájezdu bude exotický a hodnotný téměř celodenní výlet lodí po okolních lagunách mezi moty (ostrůvky) s koupáním a šnorchlováním se všemi možnými mořskými „šelmami“, pro odvážnější krmení přímo „z ruky“, během výletu bude poskytnutý bohatý BBQ oběd – hodování s posezením v modré laguně, nocleh.

9. den

11. 4. pátek – snídaně, celodenní pobyt, volný program – relax, koupání, kajak (může být zdarma poskytován resortem), šnorchlování, vyhlídkové lety helikoptérou (fakultativně) a mnohem více, zkrátka pohodový den, nocleh.

10. den

12. 4. sobota – snídaně, poté ihned transfer busem a lodí na odlet z Motu Mute na atolový ostrůvek Fakarava v souostroví Tuamotu, před tím ještě kratší mezipřistání (cca 3 hodiny) na 2. největším atolu na světě – Rangiroa (Rangi), fakultativně lze navštívit krátce hlavní středisko – Avatoru, nebo Tiputa pass, kde často proplouvají delfíni, poté již Fakarava (jeden z nekrásnějších atolů na světě) – vpravdě božské místo, které čítá pouze 800 obyvatel po kolem rozsypaných ostrůvcích, ubytování na hlavním „límečku“, asi 8 km od letiště - www.havaiki.com „mezi Nebem a Zemí s nohama ve vodě“, nejlepší ubytování na atolu (včetně wifi připojení a klimatizace), seznámení s prostředím atolu, k dispozici jsou kajaky a kola, večeře, nocleh.

11. den

13. 4. neděle – snídaně, volný den vyplněný relaxem, koupáním, šnorchlováním, během dne se nabízí nedělní bohoslužba s místními domorodci, možný výjezd k individuálnímu obědu do nedaleké vesničky Rotoava – hlavní centrum ostrova, masáže, návštěva perlové farmy apod., večeře, nocleh.

12. den

14. 4. pondělí – snídaně, lodní výlet do Modré Laguny (Lagoon Bleu), neobyčejně překrásný pás plážového bílého korálového písku s tyrkysovou modrou vodou a s palmami naklánějícími se na pobřeží, plavání a šnorchlování v jednom z nejpůsobivější oblasti na světě se žraloky, rejnoky atd., kolem poledne obědový piknik, poté další hodnotný relax, večeře, nocleh.

13. den

15. 4. úterý – snídaně, pro opravdové potápěče je úžasnou výzvou nedaleký průliv Garuae, ke kterému se sjíždějí potápěči z celého světa, aby si splnili životní sen, nabízí se případně i výlet k profesionálnímu mořskému rybolovu (např. mečouni, mahi mahi, tuňáci), jinak v tomto dni můžete jen tak volně lenošit a odpočívat, nebo vám průvodce zajistí další zajímavý program / výlet, večeře, nocleh.

14. den

16. 4. středa – snídaně, bohužel během dopoledne musíme vyklidit bungalovy a pak se připravit na rozloučení s tímto půvabným místem. Kolem 14:00 odjezd na letiště, posléze odlet přímým letem na hlavní ostrov Francouzské Polynésie do Papeete, vycházka do centra města, možnost venkovní večeře v přístavu u tzv. les roulettes s individuální ochutnávkou polynéských specialit, např. poisson cru (syrové ryby v kokosovém mléce) nebo delikatesní ryby mahi-mahi s vanilkovou omáčkou, nocleh – skvělý hotel v centru města, nedaleko přístavu – www.kontikitahiti.com

15. den

17. 4. čtvrtek – snídaně - lze na místě dokoupit (cca 23€/osoba, pronájem aut a celodenní objížďka kolem ostrova Tahiti Nui a jeho menšího „brášky“ Tahiti Iti – podle časových možností zastávky u pyramidové Marae Arahurahu – jedinečná ukázka starodávného polynéského shromaždiště a chrámu v krásném prostředí, jeskyní zatopených vodou Maraa Grottos, v botanické zahradě Vaipahi Water Garden, na vyhlídce Taravao, u krásné černé pláže Tautira, vodních gejzírů Arahoho, vodopádů Faarumai a na mysu Venus Point u zátoky Matavai Bay - historicky význačná v souvislosti s přistáním prvních evropských objevitelů a misionářů Jamese Cooka a slavné lodi Bounty, případný individuální (taxi) večerní výjezd do centra města, nocleh.

16. den

18. 4. pátek – pár kroků do přístavu, poté trajektem z Papeete na ostrov Moorea, nájem vozidel – okružní jízda ostrovem - „zahrady ráje“ s ananasovými a vanilkovými plantážemi, papája, avokáda, manga, banány, návštěva malého trhu s exotickým ovocem, návštěva destilerie netradičních ovocných likérů, džusů a pálenek spojená s ochutnávkou, úchvatné horské scenérie s jedinečnými rozhledy z vyhlídky Belvedere, poklidné zátoky kapitána Cooka a Opunohu, údolí se starými polynéskými chrámy, mírně náročný výstup na „Magickou horu“ (cca 45 minut chůze, 209 metrů nad mořem) s jedinečnou vyhlídkou na severní část ostrova, laguny a přilehlé ostrůvky večer opět lodí zpět na ostrov Tahiti do Papeete, nocleh.

17. den

19. 4. sobota - zcela volný den, který si můžete v závěru pobytu prožít dle svého gusta, jakkoliv dle svého gusta, lze si např. i před cestou už jen odpočinout – téměř celodenní pobyt s obědem (cca 10:00 – 17:00 hod.) v luxusním resortu hotelu Intercontinental, kde si můžete užít v plnosti jednodenní členství (cca 100 Euro) tohoto prestižního hotelového řetězce (bazény, restaurace s obědem v ceně, bary, půvabné pláže s tyrkysovou vodou apod.), vlastní doprava tam i zpět (asi taxi), nutno závazně objednat předem do 31. 12., nebo nákupy, např. perly v proslulé a skvělé tržnici Marché de Papeete, nocleh.

18. den

20. 4. neděle – odlet ráno v 07:40 hod. z Papeete zpět do České republiky opět přes Los Angeles (technické mezipřistání) a Paříž.

19. den

21. 4. pondělí – přistání v Praze na Letišti Václava Havla večer ve 21:45 hod.

Francouzská Polynésie
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
first minute do 31. 8.
sleva 5 000 kč
Kombinovaný zájezd
Termín
3.4.2025
-
21.4.2025
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Dle programu
Destinace
Francouzská Polynésie
Polynésie a Austrálie
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

164990

 Kč

159990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Francouzská Polynésie

7.5.2024

Dovolená ve Francouzské Polynésii neměla jedinou chybu. Výborně zorganizovaný zájezd od cestovní kanceláře s ještě lepším průvodcem Jiřím Koubkem, který byl i bezvadný parťák. Jirka byl studna informací, ochotný vždy každému vyjít vstříc a prostě bezva parťák na cesty. Dovolená byla plná krásných zážitků a opravdu mohu jen vřele doporučit. S touto cestovní kanceláří se určitě vydáme na další cesty.

Romana Bílková

Francouzska polynezie

7.5.2024

Nádherná dovolená vyvážený poměr odpočinku a zážitků. Dobře vybrané ubytování, perfektní a profesionální práce průvodce Jirky Koubka. Nejkrásnější dovolená barvy moře, koupání s rejnoky a žraloky. Dobra parta. Chválím CK za krásné zážitky. Nádherná dovolená vyvážený poměr odpočinku a zážitků. Dobře vybrané ubytování, perfektní a profesionální práce průvodce Jirky Koubka. Nejkrásnější dovolená barvy moře, koupání s rejnoky a žraloky. Dobra parta. Chválím CK za krásné zážitky.

Petr Suva

Francouzská Polynésie 14.3.-1.4.2024

25.4.2024

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úžasný zájezd s poznáním mnoha zajímavých překrásných míst s nádhernou přírodou, úchvatným tyrkysovým mořem a rozmanitostí jednotlivých ostrovů. Byl to po všech stránkách pohodový zájezd s nezapomenutelnými zážitky, fajn partou lidí a především s výborným, přátelským a věcí znalým Jirkou Koubkem, na kterého jsme se mohli v každé situaci stoprocentně spolehnout. Myslím, že tento zájezd předčil má očekávání, ale tu opravdovou atmosféru je zkrátka třeba zažít. Věra

Věra

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.