Dovolená 2020 Fatima

LAST MINUTE

Termín zájezdu 27.03.2020 - 31.03.2020
Doprava Letecky
Typ zájezdu Poutní zájezd
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Destinace Portugalsko
Původní cena 16 500 Kč | 660 €
Cena včetně
poplatků
14 990 Kč
600 €

* Cena je kalkulovaná do 25 Kč/EURO

Základní info o zájezdu

Poslední dvě volná místa !!

ODLET: 27. 3. z Prahy z letiště Václava Havla, bližší informace v denním programu níže

NÁVRAT:
 31. 3. do Prahy na letiště Václava Havla – viz níže

PROGRAM:
vyloženě duchovní program zaměřený na návštěvu portugalské Fatimy s každodenní mší svatou

UBYTOVÁNÍ:
 4 x ve Fatimě s polopenzí a v příjemném *** hotelu nedaleko poutního centra Cova da Iria

PŘEPRAVA:
se realizuje s leteckou portugalskou společností TAP přímými lety Praha - Lisabon - Praha

POKYNY:
vážným zájemcům zašleme závaznou smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je nutné uhradit zálohu ve výši 7 000 Kč / osoba. Doplatek uhradit do 25. 2. 2020.

Po připsání peněz na účet Vám odešleme potvrzenou kopii cestovní smlouvy zpět na Vaši adresu, toto stvrzuje zařazení do zájezdu, cca 2 měsíce před začátkem zašleme „Finální pokyny k zájezdu“, ve kterých vám sdělíme veškeré náležitosti a detaily.

DOPORUČENÍ:
pamatujte na běžné léky, zpěvník - Kancionál, Hosana, růženec, fotoaparát, baterka, plavky, zcela orientační kapesné ve výši alespoň od 80 euro.

Jsme připraveni kdykoliv zodpovědět případné nejasnosti a dotazy - tel. i písemně, jedná se vyloženě o duchovní zájezd církevního charakteru s bohatým duchovním, ale i poznávacím obsahem, každodenní mše svatá. AVE MARIA!

 

 

CENA ZAHRNUJE: oboustranné letecké spojení s portugalskou společností TAP se všemi poplatky, 4x ubytování s polopenzí (snídaně, večeře), 1x nedělní oběd, autobusové transfery letiště – hotel – letiště, celodenní pondělní výlet Batalha – Alcobaca – Nazaré, zdravotní pojištění do zahraničí, servis průvodce, duchovní doprovod, pojištění proti úpadku dle zákona

CENA NEZAHRNUJE: připojištění proti stornu (nepovinné) 380 Kč/os./pobyt, do 18 let 350 Kč/os./ pobyt, nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta, podmínky na https://www.avetour.cz/pojisteni.html nebo na vyžádání v CK), jednolůžk. pokoj + 3 990 Kč

Program zájezdu

1. den

27. 3. pátek – sraz všech účastníků na letišti Václava Havla v Praze na Terminálu č. 2, nad ránem v 04:00 hod., vlastní odlet s portugalskou leteckou v 06:00 hod. s portugalskou společností TAP přímým letem, a s příletem v 08:40 hod. místního času do Lisabonu, autobusový transfer do Fatimy, seznámení s místem, mše svatá v některé kapli, prohlídka poutního areálu Cova da Iria, místa zjevení svaté Panny Marie třem tamním dětem, po poledni nahlášení se k ubytování, poté cca 2 hodinky volno-relax, večeře a posléze večerní Ave Maria se zapálenými svícemi nedaleko baziliky, večerní průvod s nesením sochy Panny Marie před hlavní bazilikou Panny Marie Růžencové, večeře, nocleh - Fatima.

2. den

28. 3. sobota – mše svatá společně pro obě skupiny, dle situace ráno, nebo večer, snídaně, křížová cesta, modlitba u sousoší Anděla Míru v Loca do Cabeco, Valinhos, návštěva Aljustrelu, rodných domků pasáčků (Lucia a sourozenci Jacinta a František Martovi), farní kostel, hřbitov, večeře a posléze večerní Ave Maria se zapálenými svícemi nedaleko baziliky, večerní průvod s nesením sochy Panny Marie před hlavní zrestaurovanou bazilikou, večeře, nocleh - Fatima.

3. den

29. 3. neděle – snídaně, hlavní mezinárodní nedělní program ve Fatimě – misijní neděle, mše svatá pokud možno v kapli zjevení, jinak koncelebrace, v poledne mimořádně i nedělní oběd, muzeum Fatima Luz e Paz (Světlo a Mír), klasický večerní program, večeře, nocleh - Fatima.

4. den

30. 3. pondělí – mše svatá, snídaně, výjezd do Batalhy – překrásný dominikánský klášter s kostelem Panny Marie Vítězné, Alcobaca – starobylé městečko ležící na soutoku řek Alcoa a Baca s kostelem Panny Marie postavený cisterciáky již v r. 1178, Nazaré přímořské letovisko u Atlantického oceánu pod skalním útesem, tehdejší vesnice dostala jméno podle sochy Panny Marie, kterou podle pověsti přivezl mnich ve 4. století z Nazaretu, z Nazaré také vyplouval slavný mořeplavec Vasco da Gama ke svým objevným cestám, možnost kratšího vykoupání v Atlantiku (dle počasí), večerní průvod s nesením sochy Panny Marie před hlavní zrestaurovanou bazilikou večeře, nocleh – Fatima. Odpoledne ještě pobyt ve Fatimě a volný program, klasický večerní program, večeře, nocleh - Fatima.

5. den

31. 3. úterý – snídaně, ranní mše svatá Capelinha, poté transfer autobusem na letiště do Lisabonu, v 14:15 hod. odlet zpět do České republiky, v 18:30 hod. přílet do Prahy na letiště Václava Havla.

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.