Bali + ostrov Lembongan
May 28, 2024
-
June 12, 2024
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Bali + ostrov Lembongan

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Kombinovaný zájezd
Letecky

 Kč

69990

Kombinovaný zájezd - sopky, chrámy, jezera, vodopády, koupání se žraloky a mantami - zájezd doprovází Jiří Koubek

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

28. 5. z Letiště Václava Havla z Prahy;

12. 6. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Denpasar – Praha s přestupem v Dubaji;
 • odbavené zavazadlo do 23 kg + příruční zavazadlo do 7 kg;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • ubytování – 13x ve *** hotelech/ resortech/ soukromých vilách (někde i vyšší kategorizace);
 • stravu – 13x snídaně, 1x oběd, 1x večeře;
 • dopravu – autobusy, mikrobusy, dodávky, v nutných případech veřejnou hromadnou dopravou;
 • lodní trajekt na ostrov Lembongan a zpět;
 • balinéskou taneční show;
 • lodní výlet kolem ostrovů Nusa Penida;
 • servis českého průvodce (místní průvodce dle potřeby);
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 • povinný příplatek 180 USD / osoba (pokrývá vstupy do vybraných objektů);
 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • příplatek za 1/1 pokoj ve výši 8 990 Kč / pobyt;
 • nápoje v rámci jídel;
 • spropitné místnímu personálu;
 • vyřízení vstupního víza cca 1 250 Kč (vyřídí CK nebo klient individuálně);
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu (C70+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu)    
 • 1 700 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 1 000 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

Poznámka:  

 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo k případné změně v programu reagující na změnu letového řádu nebo případné změny místních podmínek;
 • u denního programu může být pozměněný sled navštívených míst;
 • v případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit příplatek za 1/1 pokoj;
 • CK AVETOUR si vyhrazuje právo odmítnout účast na zájezdu klientovi, který nebude řádně pojištěn (není podmínkou pojištění přímo u CK);
 • minimální počet účastníků: 15;
 • cena zájezdu je kalkulována do 22 Kč/USD; 23,5 Kč/EUR.

1. den

28. 5. úterý – sraz na Letišti Václava Havla v Praze ve 12:45 hod., odlet v 15:40 hod. s leteckou společností Emirates s přestupem v Dubaji.

2. den

29. 5. středa – přílet do Denpasaru v odpoledních hodinách, přesun na ubytování, nocleh v Kuta a okolí.

3. den

30. 5. čtvrtek – snídaně, den hinduistických chrámů – odjezd a prohlídka mořského chrámu Tanah Lot (UNESCO) a chrámu Batu Bolong postavených na skalách čnějících z moře, návštěva královského chrámu Taman Ayun (UNESCO) a chrámu Saraswati ve městě Ubud, přesun na ubytování, večerní show tradičního balinéského tance pod otevřeným nebem v chrámu Ubud Palace případně na jiném místě, nocleh v Ubud.

4. den

31. 5. pátek – snídaně, den fotogenických vodopádů – osvěžení u vodopádů Sumampan (cesta tam – kratší procházka džunglí plus 50 schodů dolů), Kanto Lampo (chůzí cca 20 min jedna cesta), ale pokud ještě nebudete mít vody dost, pak dojezd i k vodopádu Tibumana (chůzí cca 10 min jedna cesta), nocleh v Ubud.

5. den

1. 6. sobota – snídaně, ranní scénická procházka podél zpevněného hřebenu Campuhan s krásnými vyhlídkami na tradiční obydlí, vesnice a rýžové pole (stezka cca 3 km zpáteční), prohlídka posvátného opičího pralesa a chrámových budov, kde vás přivítají volně žijící a pohybující se makakové, poté procházka fotogenickými rýžovými terasami Tegalalang, poté návštěva jednoho z nejposvátnějších balinéských míst – lázní chrámu Tirta Empul (UNESCO), kde lze s místními vykonat tradiční rituál a vykoupat se v čisté, pramenité vodě, která má prý magické účinky, nocleh v Ubud.

6. den

2. 6. neděle – snídaně, přejezd a prohlídka ikonického vodního chrámu kráterového jezera Beratan – Pura Ulun Danu, následně zastávka a kratší trek k spektakulárnímu vodopádu Nungnung obklopenému bujnou tropickou vegetací (celkem 500 schodů, cca 50 minut jedna cesta), možnost koupání u paty vodopádu, poté pokračování do sopečné oblasti Batur, kde se ubytujeme, nocleh v oblasti Batur.

7. den

3. 6. pondělí – snídaně, brzký ranní trek na východ slunce s výhledem na kráter a jezero Batur (nezpevněný terén, cca 2 hodiny cesta nahoru, převýšení 530 m, nadmořská výška 1770 m nad mořem, cca 2 hodiny cesta zpět, lze využít i služby moto taxi – nechat se téměř nahoru vyvést – záleží na dostupnosti), zpět na ubytování, kdo se nezúčastní – individuální volno, procházka po okolí, alternativní program, relax atd., nocleh v oblasti Batur.

8. den

4. 6. úterý – snídaně, odjezd k nejvýznamnějšímu a nejstaršímu balinéskému chrámu, resp. terasovitému komplexu 30 chrámů Besakih, se scénickým pozadím nejvyšší sopky ostrova Gunung Agung, posléze později i vodního paláce Tirta Gangga, nocleh v Amed nebo okolí.

9. den

5. 6. středa – snídaně, dojezd k nejlepšímu šnorchlování na Bali – jedno z nejúžasnějších na světě – podmořský vrak americké USAT Liberty z 2.světové války, který se nachází 5 metrů pod hladinou s myriádou mořských ryb všech velikostí, korálové zahrady s „podmořským chrámem“ a sochami – vše přístupné z pláže, dojezd zpět na ubytování, volné aktivity, nocleh v Amed nebo okolí.

10. den

6. 6. čtvrtek – snídaně, odjezd na další skvělé šnorchlování z pláže – korály v zátoce Jemeluk, japonský vrak v zátoce Banyuning, možná i větší ryby a želvy u pláže Lipah atd., nebo koupání (černé písečné pláže), možnost potápění včetně výuky, nocleh v Amed nebo okolí.

11. den

7. 6. pátek – snídaně, odjezd k chrámu Lempuyan s dechberoucími výhledy přes „nebeskou bránu“ na sopku Agung, přejezd lodí na ostrov Lembongan, relax, pobyt u bílé pláže, nocleh na ostrově Lembongan.

12. den

8. 6. sobota – snídaně, celodenní lodní výlet spojený s prohlídkou členitých ostrovů Nusa Penida na souši a ve vodě včetně oběda – např. smaragdová laguna Angel Billabong, útesový oblouk Broken Beach, vyhlídka na slavnou pláž Kelingkin sevřená dramatickými útesy a v neposlední řadě skvělé šnorchlování (korálové zahrady, možné setkání s mantami obrovskými, karetami aj.), nocleh na ostrově Lembongan.

13. den

9. 6. neděle – snídaně, pobyt u moře, volné a volitelné aktivity, šnorchlování atd., nocleh na ostrově Lembongan.

14. den

10. 6. pondělí – snídaně, přejezd lodí zpět na hlavní pevninu ostrova Bali do oblasti Sanur, relax na pláži, bary, trhy atd., večeře na rozloučenou (v ceně), nocleh v oblasti Sanur.

15. den

11. 6. úterý – snídaně, fakultativně výlet po souši k unikátní útesové pláži Suluban a nedalekému chrámu Uluwatu vyvýšeného na útesu nad mořem, kdo se nezúčastní – poslední příležitosti ke koupání, večerní odjezd na letiště.

16. den

12. 6. středa – odlet z Denpasaru v 00:05 hod. s leteckou společností Emirates s přestupem v Dubaji, přílet do Prahy ve 13:00 hod.

Bali + ostrov Lembongan
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Kombinovaný zájezd
Termín
28.5.2024
-
12.6.2024
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Snídaně
Destinace
Asie
Bali
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

 Kč

69990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Bali listopad 2023

4.12.2023

Dobrý den, chtěli bychom vám velmi poděkovat za vaše perfektní služby a krásnou dovolenou plnou zážitků. Vše klapalo bez sebemenšího problému. Po příletu nás čekal náš delegát Jirka Koubek, který se nám maximálně věnoval a plnil nám naše přání. Poskytl nám řadu zajímavých informací o památkách, ostrově jako takovém a o životě na něm. Ještě jednou velice děkuji za krásnou bezproblémovou dovolenou plnou zážitků, za skvělého delegáta a všem zájemcům tuto dovolenou vřele doporučuji.

Jitka a Vašek

Bali listopad 2023

28.11.2023

Cestuji s Avetourem již popáté a opět nezklamal... Bali s Jirkou Koubkem bylo nezapomenutelné pro mne i někdy překvapivé (východ slunce na sopce Batur) a hlavně pohodové i díky místnímu průvodci Vajanovi a dobré partě "účastníků zájezdu". Díky všem Milena

Milena Henychová

Bali

24.11.2023

Děkuji za nádherný a neopakovatelný zážitek na cestě po Bali. Nedá se popsat, protože se musí zažít. To vše díky Jirkovi Koubkovi, který se o vše perfektně postaral. Vše naprosto perfektně klapalo. Renata

Renata Burianová

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.