Na palubě Le Trucku v Polynésii

Máte rádi nevšední dopravní prostředky a rádi zkoušíte nové věci? Obzvláště pak v cizích zemích? Jízda v polynéském Le Trucku k nim rozhodně patří a bude se vám líbit.

Le truck v Polynésii

Jak takový Le Truck vypadá a kde jezdí?

Le Truck je prostředek místní hromadné dopravy Francouzské Polynésie. Vypadá jako kombinace nákladního vozu a autobusu, jen je barevný. Klimatizaci v něm zajišťuje čerstvý vzduch na polootevřené plošině.

Přeprava Le Truckem je velmi laciná. Co víc, cestou si užijete i trochu místního folkloru. Na jízdní řád se však dá spolehnout jen na ostrově Tahiti. Jinde jezdí spíše improvizovaně a v systému příjezdů a odjezdů se vyznají snad pouze místní lidé.

Přeprava Le truckem  v Polynésii

Rádi poznáváte cizokrajnou kulturu na vlastní kůži? Pak je pro vás Le Truck to pravé. Nejenže ušetříte, jeho největší přidanou hodnotou je možnost pozorovat běžné Polynésany nebo se přímo seznámit s místními. Kdoví, třeba vás i pozvou k sobě domů na večeři nebo nějakou oslavu, tak jako se to stalo několikrát nám.

Jízdní řády? Raději na ně nespoléhejte

Chcete si ušetřit nervy a špatnou náladu? Jak už jsme naznačili výše, nepočítejte s jízdními řády a pokud nějaký najdete, nespoléhejte na něj. Tady jste totiž v Polynésii - v ráji, kde není kam spěchat. Tak si pěkně sedněte u cesty a čekejte. Je to součást polynéské kultury.

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Získejte přístup ke zlevněným zájezdům a novinkám v katalogu a využijte slevy 500 Kč.