Fatima
October 18, 2024
-
October 22, 2024
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník
RezervovatDalší termínyPřihlásit se jako náhradník

Fatima

Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Poutní zájezd
Letecky

 Kč

19990

Děkovná mariánská pouť ve spolupráci s Českomoravskou Fatimou Koclířov - zájezd s bohatým duchovním programem

Základní informace
Trasa
Denní program

Odlet a přílet:

18. 10. z Letiště Václava Havla z Prahy;

22. 10. na Letiště Václava Havla do Prahy.

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Lisabon – Praha, přímý let s portugalskou společností TAP;
 • odbavené zavazadlo do 23 kg + příruční zavazadlo do 8 kg;
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek;
 • ubytování – 4x v hotelu Domus Pacis;
 • stravu – 4x snídaně, 4x večeře;
 • autobusové transfery letiště – hotel – letiště;
 • celodenní výlet do Ourém;
 • servis českého průvodce;
 • duchovní doprovod;
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní akce a výlety nad rámec programu;
 • pojištění – v případě zájmu o sjednání pojištění je nutné tuto skutečnost uvést přímo ve smlouvě o zájezdu, a zároveň spolu s první zálohou uhradit poplatek za pojištění; v případě, že poplatek za pojištění nebude uhrazen, pojištění nevznikne;
 • pojištění je možné sjednat ve variantách:
 • A) cestovní pojištění + pojištění stornopoplatků (C20+CK2 navržená s ohledem na cenu zájezdu) 400 Kč/osoba;
 • B) cestovní pojištění (B+CK2) 200 Kč/osoba;
 • další informace o pojištění a případné další varianty pro sjednání (pokud vám námi nabízené nevyhovují) najdete na CK AVETOUR – pojištění.

1. den

18. 10. pátek – sraz všech účastníků na Letišti Václava Havla v Praze na Terminálu č. 2 v 11:00 hod., vlastní odlet ve 13:30 hod. přímým letem, přílet v 16:00 hod. místního času do Lisabonu, autobusový transfer do Fatimy, ubytování, setkání v Domus Pacis – seznámení s programem, případná aktualizace, poté hned večeře, a nakonec večerní Ave Maria se zapálenými svícemi nedaleko baziliky, večerní průvod s nesením sochy Panny Marie před hlavní bazilikou Panny Marie Růžencové, nocleh – Fatima.

2. den

19. 10. sobota – snídaně, mše svatá s dopoledním programem - Capelinha, Sankturarium, po obědě (zkusíme domluvit výhodně společný oběd) odjezd cca ve 13:00 hod. z Domus Pacis do Ourém - farní kostel Panny Marie Milosrdenství, městské muzeum – místo, kde byli pasáčci 13. 8. 1917 v hejtmanově domě, dále budova, kde byla hospitalizována sv. Hyacinta, středověký hrad v Ourém s krásnou vyhlídkou na okolí, Ortiga – poutní kostel Panny Marie s modlitbou, návrat zpět do Fatimy, večerní program, večeře, nocleh – Fatima.

3. den

20. 10. neděle – snídaně, společný hlavní mezinárodní nedělní program ve Fatimě na hlavním náměstí před Růžencovou bazilikou – sv. růženec, průvod s Pannou Marií, mše svatá, odpoledne muzeum Fatima Luz e Paz (Světlo a Mír), Eucharistické procesí, prohlídka poutního areálu Cova da Iria, místa zjevení svaté Panny Marie třem tamním dětem, klasický večerní program, večeře, nocleh – Fatima.

4. den

21. 10. pondělí – snídaně, setkání v sále Auditoria s představiteli WAF – Světového apoštolátu Fatimy (možná i jiný den), návštěva Aljustrelu - křížová cesta, návštěva rodných domků pasáčků (Lucia a sourozenci Jacinta a František Martovi), modlitba u sousoší Anděla Míru v Loca do Cabeco, Valinhos – místo mimořádného zjevení Panny Marie, farní kostel, hřbitov, mše svatá nad hroby pasáčků v bazilice Panny Marie Růžencové, večeře a posléze večerní Ave Maria se zapálenými svícemi nedaleko baziliky, večerní průvod s nesením sochy Panny Marie před hlavní zrestaurovanou bazilikou, nocleh – Fatima.

5. den

22. 10. úterý – snídaně, mše svatá, rozloučení s Fatimou, odjezd cca v 10:00 hod. - transfer autobusem na letiště do Lisabonu, ve 14:20 hod. odlet zpět do České republiky, ve 18:40 hod. přílet do Prahy na Letiště Václava Havla.

Fatima
Rezervačně obsazeno
Vyprodáno
Novinka
Poutní zájezd
Termín
18.10.2024
-
22.10.2024
Doprava
Letecky
Ubytování
Hotel
Strava
Polopenze
Destinace
Evropa
Portugalsko
Fatima
Počet osob *
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Pokud chcete rezervovat více než 4 místa, napište nám na petra.chvalkova@avetour.cz

Cena za osobu

 Kč

19990

Reference

*Reference neověřujeme, ale jsou schvalovány pracovníky CK.

Další termíny

K tomuto zájezdu nejsou další termíny

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům. Máme pro vás tip na ideální dárek! Věnujte nezapomenutelný cestovatelský zážitek.

Více o dárkovém certifikátu

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.