+420 272 049 622 PO - PÁ 8:00-16:30
telefon

Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Tomáš Mařík

08.01.2019

Izrael, Jordánsko

IZRAEL - JORDÁNSKO 15. 11. - 25. 11. 18

Tyto dvě odlišné země jsem měl dlouho v cestovatelském hledáčku a díky vaší CK jsem si celých 10 dní nadmíru užíval perfektně stanovený a naplánovaný harmonogram cesty a vybraných míst v obou zemích. Díky vaší průvodkyni Andr. Hrdličkové všichni v naší skupině měli perfektní výklad historie i zajímavostí k daným místům . Od rána do večera to byl každý den plný zážitků a možností i pořízení zajímavých fotografií . Hotely i strava byly na místní poměry na velmi dobré úrovni . Pokud bych si organizoval dovolenou sám , určitě bych nestihl vše navštívit za stejnou dobu . Všem doporučuji CK Avetour. Ještě připojím pár fotek. TM

Hana Farská

16.12.2018

Izrael

Poutní zájezd do Izraele 15.-22.11.2018

Letošní poutní zájezd do Izraele jsem absolvovala podruhé a podruhé s průvodkyní Vendulkou Benešovou.Byla to správná volba, protože Vendulka provází s velkými vědomostmi, zkušenostmi, ale hlavně srdcem. Velký dík Vendulko za všechno i za to "navíc"- zpěvníčky, kde jsme si mohli zazpívat, mše na krásných místech, Magdala-pro uzdravení, průvody při svíčkách a hlavně to krásné Ave Maria-na které nikdy nezapomenu.Děkuji i CK AVETOUR a duchovním. Šálóm

Milada Janošíková

15.12.2018

Vietnam

Vietnam 9.10. - 24.10. 2018

Krásná dovolená, hodně zážitků, shlédnutá velká část Vietnamu, skvělá organizace,dobrá skupina spolucestujících, ochotný a výborný průvodce Jirka Koubek, za vše děkujeme a vřele doporučujeme tuto CK, splnila naše očekávání.

Blanka Smejkalová

13.12.2018

Izrael

zájezd do Izraele 15. - 22. 11. 2018

Připojuji se k zástupu nadšených cestovatelů, obdivujících práci Vašich průvodců. Zájezd byl skvěle zorganizován, bylo nám dopřáno maximum informací o navštívených pamětihodnostech. Bohaté vědomosti, zkušenosti a laskavost pí Mgr Benešové- spolu s krásnou zemí - učinily z návštěvy Izraele nevšední zážitek. Děkuji.

Hana Hlinková

09.12.2018

Mexiko

Mexiko

Chci poděkovat za úžasné prožitky z cesty po Mexiku (21.11.-4.12.). Můj dik patří především našemu pruvodci Petru Subovi, který celým zájezdem pohodově provázel a každého z nás nadchnul pro tuto krásnou zemi.

manželé Škrabalovi

08.12.2018

Mexiko

Mexiko od 21.11. - 4.12. 2018

Touto cestou vyjadřujeme poděkování za ochotu a vstřícnost p. Chválkovi při zajišťování naší cesty a našemu "Panu průvodci" Petru Šubovi za neskutečnou profesionalitu a lidský přístup. Ještě jednou děkujeme Škrabalovi.

Aleš Gilar

06.12.2018

Izrael, Jordánsko

Izrael, Jordánsko

Před 10 dny jsem se vrátil z poznávacího zájezdu Izrael, Jordánsko a chci vyjádřit několik hodnotících myšlenek, které hovoří za naši velmi spokojenou, šestičlennou skupinu cestovatelů z Liberce. Průvodkyní byla po všech stránkách skvělá Andrea Hrdličková, jejíž kvality přesně popsali manželé Štilcovi v předchozím příspěvku. Domnívám se, že ona na naši grupu rovněž vzpomíná ráda. Prezentovali jsme se totiž společnými rozlišovacími znaky - triky stejného potisku a tak jsme se zřetelně od ostatních účastníků zájezdu křiklavě odlišovali "bavlněným stejnokrojem." Paní Andrea jistě ocenila náš nevšední humor, soudržnost, optimismus, touhu po poznání biblických krajin a další specifika, jejimž nositelem byl hovorný pan Novák, nepřímo delegovaný za jakéhosi zástupce ve věcech sběratelských, dějepisných i technických (letouny izraelských vzdušných sil). Jako vysokoškolsky vzdělaný jedinec smekám pomyslný klobouk před znalostmi, přehledem historickým i politickospolečenským, souhrnými informacemi celého Blízkého východu a jazykovými dovednostmi paní Hrdličkové. Průvodkyně Andrea velice zajímavým a poutavým výkladem dokázala sdělit své nabyté vědomosti přirozeným, sympatickým a chápavým způsobem, který jistě ocenili všichni zúčastnění. S úsměvem nyní vzpomínám, jak Liberečáci po zhotovení svých fotografií z populárních míst často urychleně vyhledali delegátku a pádili k ní, aby jim z vyprávění uniklo co nejméně. Fundovanost,obětavost, bezchybná organizace a milý přístup průvodkyně byl korunován na závěr pobytu originálním dortem se sladkým nápisem společného putování. Liberecká skupina předala na památku paní Hrdličkové jako výraz vděku a uznání českou vlaječku s podpisy naší skupiny a odznáčkem této rekreace, která byla nejen mnou ohodnocena jako jedna z nejhodnotnějších a nejzvláštnějších v mém životě. Paní Andreo, srdečně zdravíme a děkujeme!

Markéta Konečná

03.12.2018

Izrael

Izrael 22. 11. - 29. 11.

Po třinácti letech jsem se s Vaší CK vrátila do Izraele a opět jste mě nezklamali. Perfektní organizace, nabitý zajímavý program a skvělý průvodce, pan Antonín Vavřík. Jeho vědomosti a humor ho řadí mezi nejlepší, které jsem na svých cestách potkala. Díky. Vždy jsem vás doporučovala a budu i nadále.

Marie Plachetská

30.11.2018

Izrael, Jordánsko

dovolená v Izraeli,Jordánsku

Před několika dny jsem se vrátila z dovolené,pořádanou Vaši cestovní kanceláři,děkuji a doporučuji,delegátka A.Hrdličková byla úžasná průvodkyně,vynikající znalosti,ochota,celý kolektiv spokojený,vřele doporučuji VAŠI CESTOVNÍ KANCELÁŘ,mnohokrát díky,M.P,

Manželé Štilcovi

27.11.2018

Izrael, Jordánsko

Dovolená v Jordánsku a Izraeli

Vážený pane Chválku. Již opakovaně jsme podnikli cestu s Vaší cestovní kanceláří a víme, že jste skuteční profesionálové ve svém oboru. Hodně s manželem cestujeme, ale tak vysokou úroveň služeb pro klienty skutečně žádná jiná CK u nás neposkytuje. Hlavní devizou Vaší CK jsou však Vaši průvodci. Letos nás v období od 15. do 25.11.2018 doprovázela paní Andrea Hrdličková. Hluboké vědomosti, jazykovou vybavenost a organizační schopnosti jsme, po zkušenostech z minula, předpokládali.Milá,vzdělaná, půvabná a obětavá paní Andrea však předčila všechna naše očekávání. Za celý zájezd jsme ji neviděli se zamračit, všechna přání, dotazy i problémy řešila s empatií a pochopením. Byla prostě pro nás takovým "sluníčkem " a oporou. Hlavním důvodem proč Vám píši je však její pomoc, kterou nám , opět s uklidňujícím úsměvem a ochotou, poskytla při odletu z Izraele na závěr zájezdu. Manželovi se totiž na letišti v Tel Avivu udělalo opravdu moc špatně a nebyl vůbec schopen absolvovat standardní odbavení. Paní Andrea však se svými jazykovými znalostmi a diplomatickým jednáním s izraelskými úředníky dokázala zajistit potřebnou lékařskou pomoc, přednostní odbavení a nakonec nás v pořádku dopravit domů do ČR. Rovněž bych touto cestou chtěla poděkovat všem ostatním spolucestujícím (snad budou tyto Vaše stránky číst), zejména lékařce slečně Julii a její mamince. Ti všichni nezištně pomáhali s péčí o manžela, ale i o mně,když jsem ten odletový "horor" těžce nesla. Přijměte tedy prosím, alespoň touto cestou, naše veliké poděkování. Manželé Štilcovi, Příbram

Jiří Kuzniarský

26.11.2018

Izrael, Jordánsko

Jordánsko a Jeruzalém

Dobrý den všem, je to jen pár dní co jsme s manželkou vrátili ze zájezdu Jordánsko a Jeruzalém kde průvodcoval Mgr. Karel Hrdlička. Ještě dnes vstřebáváme jeho mistrovství a bravuritu s jakou průvodcoval. Často cetujeme a měli jsme možnost poznat hodně průvodců, některé dobré, jiné lepší, ale pan Hrdlička je z nich absolutně " NEJLEPŠÍ " Staral se o celý zájezd s obrovskou péčí a láskou. Jeho jazykové a historické znalosti Blízkého východu jsou fantastické. Už se těšíme na další zájezd. Karle, děkujeme za nádhernou dovolenou a přejeme spoustu spokojených účastníků. S pozdravem manželé Hana a Jiří Kuzniarští z Hranic.

Miroslav Rochovanský

26.11.2018

Izrael

Izrael - Palestina 02-11.11.2018

Rád bych se podělil o skvělé zážitky z cestování po "Svaté zemi s Dr.Janáčovou. Hned první překvapení nás čekalo, když jsme minuli check point u ochranné zdi v Jeruzalémě a zamířili z Izraele do Palestiny na Západní břeh, kde jsme byli sedm dní ubytování v Betlémě. Skutečnost vypadá pochopitelně trochu jinak než ve většině zpravodajstvích, takže určitě zajímavá zkušenost. Program byl hodně náročný, někdy by bylo lepší možná něco vynechat, a mít více času na prohlídku. Ale zvládli jsme i výstup na Massadu, byť s lehkým nabouráním časového programu :-) Nejvíce mne tedy uchvátil Jeruzalém, kde jsme strávili 2,5 dne a teprve zpětně si vychutnávám zážitky prohlížením momentek a četbou různé literatury o tomto městě a dalších místech, která jsou mi mnohem bližší tím, že jsem je navštivil. A mnohá také ne, snad příště. Obrovský dík a obdiv Dr.Janáčové, na kterou mi zůstalo spousta dotazů :-)