+420 272 049 622 PO - PÁ 7:30-15:30
telefon

Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Božena Montagová

12.10.2022

Izrael, Palestina,Jordánsko - 2.10.-12.10.2022

Nádherný, úžasný zájezd a to především díky skvělému průvodci Nemeru Shbatovi. Jeho znalosti nejenom z historie ale i ze současnosti Izraele a jeho hluboce lidský přístup jsou nepřekonatelné. Děkujeme Nemo, budeme na tebe dlouho vzpomínat.

Miroslav Cerman

12.10.2022

Izrael, Jordánsko

Izrael, Palestina, Jordánsko; 2. - 11. 10. 22

Samé krásné dojmy. Především díky vynikajícímu průvodci Nemeru Shbatovi. Jeho znalosti, lidský přístup i vtipné glosy ještě víc rozjasnily tamní slunečné nebe. Díky, Nemo!

Jirina Pechrova

09.10.2022

Izrael

Izrael

Moc děkuji za příjemnou dovolenou,za setkání s novými lidmi,poznání úžasných míst v Izraeli a výborné,profesionální vedení průvodce Radka. Izrael je země,kterou bych ještě ráda znovu navštívila.

Miloslava a Jindřich Kratochvílovi

06.10.2022

Izrael

Izrael, Palestina 11. 9. - 22. 9. 2022

S CK AVETOUR to byla naše druhá cesta do těchto končin. Bohatá poznáním, zážitky a také pohlazením duše. Perfektní. Díky panu průvodci. Ať se Vám daří. Manželé Kratochvílovi

Ivana a Roman Sychrovi

02.10.2022

Izrael

Dovolená Izrael a Palestina-11.9.-22.9.2022

Chtěli bychom se s Vámi podělit o zážitky a poznatky z proběhlého zájezdu Izrael a Palestina. Zájezd byl dobře sestavený a program více než bohatý. Líbilo se nám, že prohlídky měst a památek byly vhodně nakombinovány s koupáním či návštěvou přírodních rezervací. Ačkoliv byl zájezd náročný zároveň byl velice pestrý a zajímavý. Myslíme si, že osobou, která na tom měla největší zásluhu byl náš úžasný průvodce Radek Hejret. Byl velice dobře odborně i jazykově vybaven, byl aktivní, ale zároveň i příjemný a empatický. Také obohatil náš zájezd o duchovní rozměr, který k poznávání Izraele určitě patří. I díky jeho osobě se mezi takřka všemi účastníky zájezdu vytvořila dobrá parta lidí. Dovolíme si jen malou výtku vůči CK. Víme, že program zájezdu byl velice široký, ale byla velká škoda, že inzerovaná ochutnávka vín vinařství z Golanských výšin se realizovala pouze ve formě nákupu vín. Současná izraelská vína jsou znamenitá. Závěrem CK děkujeme za výborně připravený zájezd a jelikož jsme se s naším milým průvodcem nestihli na letišti rozloučit, tak vedle poděkování mu přejeme pevné zdravi, pohodu v osobním životě a spoustu takto vydařených zájezdů.

Václav Blažek

16.09.2022

Portugalsko

Dovolená Madeira 29.08. – 05.09.2022

Skvělá dovolená. Program byl dobře připravený. Spojoval výlety po úžasných lokalitách nádherné přírody, poznávání historických i současných zajímavostí, ochutnání skvělé madeirské kuchyně a v neposlední řadě možnost koupání v Atlantickém oceánu. Ubytování kvalitní. A všechny ty úžasné zážitky nám zprostředkovala skvělá, ochotná a velmi milá průvodkyně Hanka Benešová.

Petra Průšová

09.09.2022

Portugalsko

Madeira

Ja se teda budu nejspíš jenom opakovat, ale další dovolená s Avetour byla epic! 1. Průvodkyně Hanka Benešová je najeta informacemi, zemí zná a je moc milá. 2. Parta lidí se již tradičně schází skvělá. 3. Program super. 4. Řidič klasicky fešák, to máte nějak domluvené, že pro vás jezdí jen hezci řidiči? 5. Neváhejte a jeďte. 6. Fakt jeďte! Moc za vše děkuji.

Radmila Luhanová

30.08.2022

Arménie

Arménie 3. - 10. 7. 2022

Zájezdu do Arménie jsme se zúčastnili již na začátku prázdnin a rozhodně nelitujeme. Měli jsme štěstí na průvodkyně (paní Aršakuni a místní slečna Nurik), perfektního pana řidiče i spolucestující. Byli jsme nadšeni z nádherných památek i místní pestré stravy, předkládané v různém prostředí. Jen bychom se asi přidali k již dříve psaným návrhům na zpestření programu – přišlo nám líto, že míjíme, a z časových důvodů nemůžeme navštívit, arménské menhiry i blíže poznat vyhlášenou vinařskou oblast Areni s jeskyněmi. Nestálo by zato zájezd o pár dní prodloužit? Málokdo najde příležitost se do této oblasti vrátit. Určitě bychom hlasovali za ponechání plné penze, která byla sama o sobě velkým zážitkem, umožňovala v horkých dnech vydechnutí a vlastně leckdy i šetřila čas, který bychom věnovali shánění pití či dalších potravin. Co se týká návštěvy památníku genocidy Arménů a závodu Ararat na výrobu koňaku v Jerevanu, není problém je samostatně navštívit v poslední volný den pobytu.

Milada Batovcová

31.07.2022

USA

New York 6.-13.7.2022

Pobyt v New Yorku jsme si velmi užili. Myslím, že jsme viděli maximum zajímavostí v poměrně krátké době. Průvodce pan Mařík byl velice vstřícný a ochotný.

Markéta Jamrichová

25.07.2022

Izrael, Jordánsko

Izrael, Palestina, Jordánsko

Děkujeme CK a skvělému průvodci Tondovi za úžasnou dovolenou!

Jan Hrádek

25.07.2022

USA

USA středozápad 06/2022

Zájezd se mi líbil, průvodce Martin řešil problémy s autem a vstupem do NP Yelowstone úspěšně. Připomínku mám k zajištění aut-s půjčovnou bylo asi třeba častěji komunikovat před příletem. Více času bylo věnováno obědové přestávce, shoppingu na úkor přírody. Zájezd byl ovlivněn také skutečností, že někteří klienti neměli moc zájem o krátké vycházky.

Radmila Čudová

25.07.2022

USA

USA středozápad 2022

Skvěle postavená "ochutnávka" úžasných míst USA by nebyla dokonalá bez našeho průvodce Martina, který opravdu skvěle a s nadhledem zvládl všechny nepředvídatelné situace během zájezdu, a že jich bylo...Velké díky všem, budu se těšit na další neobyčejné setkání!