+420 272 049 622 PO - PÁ 8:00-16:30
telefon

Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Eva Tržilová

12.04.2019

Mexiko

Mexiko 14.-27.3.2019

Loni jsem s vámi cestovala po Izraeli a Jordánsku, což bylo perfektně připraveno! Váš průvodce Vladimír měl neuvěřitelné znalosti a jeho vitalita byla přímo nakažlivá!Letos jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu po Mexiku a opět jste nezklamali! Cesta byla perfektně připravená, průvodce pan Petr Šuba měl opět rozsáhlé znalosti a vždy nás něčím překvapil! I jeho testy našich znalostí byly perfektní! Mám moc hezké vzpomínky/ zážitky za které vám mockrát děkuji! A pokud bych měla mít malou připomínku, tak jen ke stravování - Petr se snažil vždy zajistit nějakou restauraci pro všechny, ale ne nejlevnější! Já jsem spíše očekávala, že nám ukáže, kam jít za jídlem/co si koupit levného! Také bylo zbytečné odcházet z příjemné pláže v Zipolite na jídlo do drahého hotelu! Toto berte opravdu jen jako připomínku, celkový dojem a zážitky mám nádherné! Těším se, že si příští rok opět vyberu něco z vaší nabídky!

Jiřina Hradecká

11.04.2019

Izrael, Jordánsko

dubnová dovolená v Izraeli včetně Petry v Jordánsku

Úžasné zážitky díky dobře zvoleným destinacím a skvělé průvodkyni, paní Kataríně Janoškové. Velmi zkušená, fundovaná, příjemná, ochotná a organizačně zdatná! Pomohla mi i nahlédnout do historie a současnosti složité situace na území dnešního Izraele a Palestiny. Mohu vřele doporučit!

Václav Zvěřina

08.04.2019

Thajsko

Thajsko 18.3.-1.4.2019

Dobrý den ,tento týden jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Thajskem a chtěli bychom poděkovat CK Avetour za tento krásný zážitek.Program byl velice dobře postaven,viděli jsme velkou část nádherné země,každý den něco nového a nemůžeme opomenout skvělé ubytování.Velkou předností CK Avetourjsou,jak jsme se opakovaně přesvědčili,skvělí průvodci.Jsme starší lidé a měli jsme obavu zvládneme.Paní Zuzka Vlčková nás ale provedla celým pobytem s takovou ochotou a vstřícností,že jsme se cítili naprosto komfortně.Chtěli bychom jí touto cestou ještě jednou moc poděkovat.Bude pro nás jedním z důvodů proč při výběru dovolené volit CK Avetour.Ještě jednou děkujeme a jsme s pozdravem manželé Zvěřinovi

Pavla Binarova

08.04.2019

Izrael

25.3.-3.4.2019 Izrael

Zajed byl velmi zajimavy, program bohaty a pan Ing Moravec svymi znalostmi a tim jak je predaval udelal alespon pro mne a mou kamaradku za zajezdu neobycejnou udalost, ktera mne obohatila nejen dojmy ale i vedomostmi Pavla Binarova

Tomáš Rozsíval

07.04.2019

Izrael

Izrael 25. 3 až 3. 4.

Dobrý den, jeli jsme na doporučení na zájezd do Izraele s panem Petrem Moravcem a výsledek předčil naše očekávání. Myslím, že doposud žádná zahraniční dovolená nám nepřinesla tolik informací a zároveň pohody. Zásluhou pana Moravce jsme prožili krásných 9 dní organizovaných s příjemným lehkým nadhledem zároveň ovšem s velmi fundovaným a věcným komentářem zahrnujícím jak popis momentálně se blížící památky a zároveň historických souvislostí k památce vázaných. Moc děkujeme!

Alena Sikorová

06.04.2019

Izrael

Izrael, Palestina 25.3-3.4.2019

Recenze většinou nepíši, ale udělám výjimku...snad pomůže těm, kteří ještě váhají, zda navštívit Izrael a zda svěřit svoji touhu po poznání cestovní kanceláře Avetour. Organizace zájezdu byla perfektní. Program zájezdu naplnil srdce všech. Izrael je země plná geografických, politických, národnostních, náboženských a kulturních rozmanitostí. S hlubokou znalostí všech těchto rozmanitostí nás po celou dobu zájezdu provázel Petr Moravec. Jeho profesionální a zároveň osobní přístup zážitky ještě umocnil. Neváhejte, jeďte, zájezd Vás obohatí a možná ve Vás, stejně jako ve mě, probudí hlubší zájem o zemi zaslíbenou. Petře, díky, je to především Tvoje zásluha:-).

Ctirad Navratil

06.04.2019

Izrael

Izrael 25.3.-3.4.2019

Se zajezdem jsem byl moc spokojeny. Jednak jsme videli opravdu hodne zajimavych mist a navic pruvodce p. Moravec, ktery me neprestal udivovat svymi vseobecnymi ale pritom detailnimi znalostmi o Izraeli (historii, politice, nabozenstvi ...), k nim pridal spoustu zajimavych informaci. To vse mocne prevysilo skutecnost, ze jme meli horsi pocasi. Tento zajezd a pana pruvodce vrele doporucuji.

Hana Lukešová

05.04.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli 25.3.-3.4.2019

Dobrý den, děkuji cestovní kanceláři AVE TOUR i panu Ing. Petrovi Moravcovi za vynikající výklad, zájezd byl plný faktů, navštívili jsme spoustu památek, zkrátka dovolená snů.

V.Soucek

05.04.2019

Izrael

Izrael 25.3.-3.4.2019

Ještě se budeme dlouho vzpamatovávat z přívalu zážitků,pocitů,ale hlavně nevyčerpatelných skvělých informacích o zemi,náboženstvích,zajímavostech o každém navštíveném místě(a že jich bylo!)od skvěle připraveného průvodce p.ing.Moravce.Vřele doporučujeme všem,kteří chtějí poznat nová místa!!! Ještě jednou děkujeme za profesionálně připravenou dovču!!!

Helena Mocková

27.03.2019

Izrael

dovolená v Izraeli

Vrátili jsme se velmi spokojeni, zájezd měl nabitý program doplněný skvělými znalostmi našeho průvodce pana Moravce. Ubytování dostačující, strava výborná. Dozvěděli jsme se o Izraeli a Palestině maximum, co jsme se za tu krátkou dobu 8 dnů mohli dozvědět. Budeme určitě doporučovat vaše zájezdy svým přátelům a známým. Děkuji Helena Mocková

Mgr.Olga Tenorová

25.03.2019

Izrael

Izrael 11.3. - 18. 3. 2019

Dobrý den, dovolte, abych se i já podělila se svými zážitky z poznávacího zájezdu do Izraele.Byl to nádherný zájezd plný rozmanitých zážitků.Dokonalá organizace, příjemné bydlení.Osobně jsem byla nadšená naším průvodcem - p.P.Moravcem.Jeho hluboké znalosti historie, jazykové schopnosti a kultivovaný projev mě doslova učarovaly.K tomu příjemný a pohodový vztah k lidem. Děkuji. Budu velmi ráda vzpomínat! Olga T.

Eva Tefrová

22.03.2019

Izrael

Poutní zájezd

Hezký den , zúčastnila jsem se poutního zájezdu do Izraele - 12.3.-21.3. Nádherný zájezd s božským průvodcem Mgr. Karlem Hrdličkou . Jeho vědomosti , jazyková vybavenost , organizační schopnosti , ochota , jsou prostě neuvěřitelné . A zvládnout odprůvodcovat skupinu zhruba 50 lidí - všechna čest . A to vše s úsměvem a laskavým humorem ...Takového průvodce nikde jinde nenajdete ! Moc děkuji za nádherný zájezd a přeji vám ještě mnoho spokojených klientů ..... Šalom Eva Tefrová