+420 272 049 622 PO - PÁ 8:00-16:30
telefon

Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Jana Hrubá

17.04.2019

Izrael

Izrael 11.-18.3.2019

Izrael 11.-18.3.2019 Chci opravdu ze srdce poděkovat panu Moravcovi za vynikající provázení našim zájezdem do Izraele. Získala jsem tolik námětů k přemýšlení, přehodnocení svých náhledů a názorů, že z toho ještě pořád čerpám. I v rodinném kruhu jsme prodiskutovávali nové poznatky a probírali i jeho pohled na věc. Přesto, že je ve světě tolik problémů, zla a agrese, přesto jsem přesvědčená, že základ je dobrý, že je potřeba víry, vzdělání, rozhledu, pokory a tolerance. Ale jedno je jisté. Zlu se nesmí ustupovat. Pan Moravec dělá velmi záslužnou práci, kdy otevírá lidem ještě jiné obzory než jsou ty černobílé. CK Avetour má štěstí, že má jednoho z nejlepších průvodců a věřte, že mám opravdu hodně zcestováno. Ještě jednou děkuji za to, že jsem mohla s ním zájezd absolvovat. Jana Hrubá

Jaromíra Rubáčková

15.04.2019

Izrael

Izrael

Izrael je nesmírně zajímavá země, kterou určitě nestačí navštívit pouze jedenkrát. Byť jsou to již téměř dva týdny, co jsme se vrátili, musím říci, že neustále žijeme dojmy a zážitky… I když se k nám počasí nechovalo zrovna přátelsky, prožili jsme nádherných deset dní. Velký podíl na tom měl zejména pan P. Moravec, náš průvodce, který nám přiblížil dějiny i současnost této nádherné země. Oceňujeme i přátelské a příjemné ubytování v hotelu st. Antonius v Betlémě s výbornou kuchyní.

Ing. Josef Škoda

14.04.2019

Izrael

Izrael

Nedávno jsem absolvoval zájezd do Izraele. Chci moc poděkovat za neopakovatelný zážitek. Vše bylo super! Hodnotím vaši vstřícnost (nastupoval jsem jako "náhradník" za syna. A to těsně před termínem zájezdu.) Vyhověli jste také našemu přání na místo v autobuse. Ale zejména chci vyzvednout práci průvodce pana Petra Moravce přímo v Izraeli. Ochota, obětavost a mimořádně poutavý a odborný výklad, který umocnil zážitek z celé akce. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho zdaru ve vaší další činnosti.

Hana Hrstková

12.04.2019

Izrael

dovolená v Izraeli 25.3. - 3.4.2019

Vážení v Avetouru. Děkujeme převelice za tento úžasný zájezd. Izrael je nesmírně zajímavý a různorodý. Co však umocnilo naše zážitky na maximum byl jedinečný Pan Průvodce Ing.Moravec. Jeho znalosti, přehled, podání biblických, historických i politických souvislostí - to byl koncert. Nikdy jsme se s tak vysokou kvalitou nesetkali a On je důvod, proč se chceme do Izraele vrátit.Doporučujeme Vás pro ten silný prožitek. Děkujeme moc a budeme se těšit napříště. manželé Hrstkovi z Bílovic nad Svitavou

Jiřina Hradecká

11.04.2019

Izrael

dubnová dovolená v Izraeli včetně Petry v Jordánsku

Úžasné zážitky díky dobře zvoleným destinacím a skvělé průvodkyni, paní Kataríně Janoškové. Velmi zkušená, fundovaná, příjemná, ochotná a organizačně zdatná! Pomohla mi i nahlédnout do historie a současnosti složité situace na území dnešního Izraele a Palestiny. Mohu vřele doporučit!

Pavla Binarova

08.04.2019

Izrael

25.3.-3.4.2019 Izrael

Zajed byl velmi zajimavy, program bohaty a pan Ing Moravec svymi znalostmi a tim jak je predaval udelal alespon pro mne a mou kamaradku za zajezdu neobycejnou udalost, ktera mne obohatila nejen dojmy ale i vedomostmi Pavla Binarova

Tomáš Rozsíval

07.04.2019

Izrael

Izrael 25. 3 až 3. 4.

Dobrý den, jeli jsme na doporučení na zájezd do Izraele s panem Petrem Moravcem a výsledek předčil naše očekávání. Myslím, že doposud žádná zahraniční dovolená nám nepřinesla tolik informací a zároveň pohody. Zásluhou pana Moravce jsme prožili krásných 9 dní organizovaných s příjemným lehkým nadhledem zároveň ovšem s velmi fundovaným a věcným komentářem zahrnujícím jak popis momentálně se blížící památky a zároveň historických souvislostí k památce vázaných. Moc děkujeme!

Alena Sikorová

06.04.2019

Izrael

Izrael, Palestina 25.3-3.4.2019

Recenze většinou nepíši, ale udělám výjimku...snad pomůže těm, kteří ještě váhají, zda navštívit Izrael a zda svěřit svoji touhu po poznání cestovní kanceláře Avetour. Organizace zájezdu byla perfektní. Program zájezdu naplnil srdce všech. Izrael je země plná geografických, politických, národnostních, náboženských a kulturních rozmanitostí. S hlubokou znalostí všech těchto rozmanitostí nás po celou dobu zájezdu provázel Petr Moravec. Jeho profesionální a zároveň osobní přístup zážitky ještě umocnil. Neváhejte, jeďte, zájezd Vás obohatí a možná ve Vás, stejně jako ve mě, probudí hlubší zájem o zemi zaslíbenou. Petře, díky, je to především Tvoje zásluha:-).

Ctirad Navratil

06.04.2019

Izrael

Izrael 25.3.-3.4.2019

Se zajezdem jsem byl moc spokojeny. Jednak jsme videli opravdu hodne zajimavych mist a navic pruvodce p. Moravec, ktery me neprestal udivovat svymi vseobecnymi ale pritom detailnimi znalostmi o Izraeli (historii, politice, nabozenstvi ...), k nim pridal spoustu zajimavych informaci. To vse mocne prevysilo skutecnost, ze jme meli horsi pocasi. Tento zajezd a pana pruvodce vrele doporucuji.

Hana Lukešová

05.04.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli 25.3.-3.4.2019

Dobrý den, děkuji cestovní kanceláři AVE TOUR i panu Ing. Petrovi Moravcovi za vynikající výklad, zájezd byl plný faktů, navštívili jsme spoustu památek, zkrátka dovolená snů.

V.Soucek

05.04.2019

Izrael

Izrael 25.3.-3.4.2019

Ještě se budeme dlouho vzpamatovávat z přívalu zážitků,pocitů,ale hlavně nevyčerpatelných skvělých informacích o zemi,náboženstvích,zajímavostech o každém navštíveném místě(a že jich bylo!)od skvěle připraveného průvodce p.ing.Moravce.Vřele doporučujeme všem,kteří chtějí poznat nová místa!!! Ještě jednou děkujeme za profesionálně připravenou dovču!!!

Helena Mocková

27.03.2019

Izrael

dovolená v Izraeli

Vrátili jsme se velmi spokojeni, zájezd měl nabitý program doplněný skvělými znalostmi našeho průvodce pana Moravce. Ubytování dostačující, strava výborná. Dozvěděli jsme se o Izraeli a Palestině maximum, co jsme se za tu krátkou dobu 8 dnů mohli dozvědět. Budeme určitě doporučovat vaše zájezdy svým přátelům a známým. Děkuji Helena Mocková