Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Sidkovi

29.05.2022

Arménie

Arménie od 27. R. 2022

Děkujeme CK Avetour za nádherný zážitek. Zájezd byl dokonale připraven, pan Roman Halama, je vynikající, zkušený průvodce, svou práci odvedl na jedničku. Také arménská průvodkyně Nurik, byť mladinká, byla dokonale připravena, empatická a milá, výborný byl také řidič autobusu, který se celou dobu snažil o naše pohodlí a bezpečnou dopravu. Chválit musíme také výběr hotelů a restaurací s výborným jídlem. Byl to náš třetí zájezd s CK Avetour a opět můžeme jen chválit.

Penka Machová

26.05.2022

Arménie

Arménie 27.4.

Krásná a zajímavá cesta. Programu, ubytování ani stravování nelze nic vytknout. Kromě mnoha klášterů stojí za zmínku prohlídka prohlídka velmi zachovalé karavansaráje z první poloviny 14. století. Snad by stálo za to do dalších zájezdů zařadit i prohlídku velmi působivého památníku na genocidu Arménů v r. 1915, který se nachází nad Jerevanem. Vypravili jsme se tam sami a rozhodně jsme nelitovali, že jsme kvůli tomu nenavštívili závod Ararat na výrobu koňaku.

Pavel Romančík

24.05.2022

Arménie

Poznávací zájezd Armenie, církevní památky

Děkuji tímto CK Avetour a zejména průvodci panu Romanovi Halamovi a také mladé Arménské průvodkyni Nurik za zprostředkování mnoha úžasných zážitků z poznávání historie země Arménů. Doprava, strava i ubytování, vše bylo výborné.

Antonín Zlatohlávek

23.05.2022

Arménie

Arménie 27.4.-4.5.2022

Dobrý den, celkově dovolená byla super. Jen za mě bych navrhoval zahrnout do programu nějaké jeskyně, v oblasti je spousty pěkných jeskyní např. s nálezem 5500 let staré kožené boty. V programu bylo hodně kostelů a klášterů- opravdu krásných, ale možná až moc, zpestření něčím jiným by prospělo. Jídlo během zájezdu bylo vynikající, avšak mě by stačila polopenze a tím by vznikl prostor pro návštěvu třeba jeskyně a nebo nějaké turistiky - procházky ve zdejší krásné přírodě.

Iva Polednová

09.05.2022

Arménie

Arménie 27.4. - 4.5.2022

Před pár dny jsem se vrátila ze zájezdu do Arménie a jsem velmi nadšená z celého průběhu poznávání přátelské, chudé i bohaté země s podmanivou přírodou. Velkou zásluhu na bezchybném průběhu zájezdu má výborný a vtipný průvodce Roman , na svůj věk neskutečně empatická, milá a znalá průvodkyně Nurik a též poděkování i řidiči Babikovi. Hluboké díky též partnerské CK v Arménii. Vše klaplo na výbornou, viděli a poznali jsme toho velmi mnoho, přálo nám počasí a povedl se i výborný kolektiv účastníků. Na celý zájezd budu mít nádherné vzpomínky a vřele doporučuji tento zájezd, kdy dostanete víc, než v co před cestou doufáte :).

Petříkovi

18.10.2021

Arménie

Arménie 10/2021

Děkujeme za bohatý zájezd do Arménie. Vše bylo skvěle zajištěno - ubytování velmi pěkné, plná penze v místních restauracích neměla chybu. Průvodce p. Říha a místní průvodkyně Mary se o nás starali na jedničku. K dispozici byly i roušky. A ubytování poslední noc, před odjezdem na letiště, se opravdu velmi hodilo. Jezdíme s Vámi již poněkolikáté a vždy jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme CK Avetour za další krásný zážitek.

Pacasovi

17.10.2021

Arménie

Dovolená Arménie

Dobrý den, i my bychom rádi poděkovali za příjemně strávený týden v Arménii díky Vaší cestovní kanceláři. Program zájezdu byl úžasný, ubytování a strava skvělé a také práce průvodců (pana Říhy a místní průvodkyně Mary) neměla chybu. I řidič Georg odvedl výbornou práci. Velice pozorné bylo i vybavení rouškami, respirátory a desinfekcí na letišti, i když jsme toto naštěstí nemuseli příliš užívat. No a super bonus navíc byla možnost užívat hotelový pokoj do doby odletu, což jsme opravdu velmi ocenili. Byli jsme s Vaší kanceláří již potřetí a vždy spokojení. Doufám, že doba dovolí i v budoucnu se opět vydat s Vámi poznávat další krásnou zemi. Toto přejeme sobě i Vám. Děláte svou práci skvěle a doufám, že situace dovolí, abyste ji mohli dělat i nadále. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně štěstí ve Vašem podnikání. Pacasovi

Zuzana Ambozová

25.06.2018

Arménie

Dovolená v Arménii...

V červnu jsem se zúčastnila zájezdu do Arménie. Všichni pracovníci CK Avetour odvedli svou práci na třikrát podtrženou jedničku!!! Ohromný průvodce Mgr.Hrdlička, místní průvodkyně Laura , perfektní šofér autobusu...všichni si zaslouží velké poděkování!!! Tento zájezd byl opravdu výjimečný. Arménie-krásná země, příjemné obyvatelstvo, vynikající - erudovaní průvodci, pěkné hotely, výborná až opulentní kuchyně, po všech stránkách ohromné služby, báječní " spoluúčastníci zájezdu ", pohodová atmosféra, příjemné počasí, jednoznačně dobrá " konstelace hvězd"...Byli jsme všichni po všech stránkách rozmazlováni, nedalo se již nic vylepšit!!! Moc všem děkuji za krásnou dovolenou. Z.Ambrozová