Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Kateřina Lamačová

26.11.2022

Arménie

Arménie 22. - 29. 10. 2022

Ráda bych poděkovala za skvěle připravený zájezd do Arménie. Paní Zarine, byla nejen skvělou a erudovanou průvodkyní, ale hlavně přátelskou a vstřícnou ženou. Bylo mi ctí ji poznat! Také místní průvodkyně slečna Nurik i pan řidič, tvořili tým, který zajistil bezproblémový průběh naší dovolené. Arménie mě nadchla svými památkami, horami a také lidmi, kteří přes velmi těžké životní podmínky, udržují svou víru, tradice a rodinnou pospolitost. V mnohém nám mohou být velkou inspirací! Děkuji.

Milada Kočová

25.11.2022

Arménie

Arménie 22.10. - 29.10.2022

Dobrý den, zájezd je velmi dobře navržený. Jen by stačila polopenze, jídlo mají dobré a levné, tak není problém si něco malého koupit v obchodě. Snídaně jsou vydatné a člověk ani nepotřeboval oběd. Přejezdy jsou dlouhé a dalo by se ušetřit dost času. Jen bych možná zařadila prohlídku Jerevanu, snažili jsme se něco si prohlednout, ale nedá se to stihnout všechno. Paní průvodkyně super, poradily, kam, kde, co a jak....Byla jsem naprosto spokojená.

Jirina Muzikářová

25.11.2022

Arménie

Arménie říjen 2022

Nádherný zájezd do země, která má co nabídnout. Cesta kolem magické hory Ararat byla úchvatná. A ty kláštery! A ty několikachodové vynikající obědy a večeře, bohaté snídaně! Ale nejvíc si cením naší průvodkyně, paní Zarine. Moudrá a vzdělaná žena, vždy ochotná, vlidná a znalá místních poměru a historie. Děkuji. Jiřina Muzikářová

Radmila Luhanová

30.08.2022

Arménie

Arménie 3. - 10. 7. 2022

Zájezdu do Arménie jsme se zúčastnili již na začátku prázdnin a rozhodně nelitujeme. Měli jsme štěstí na průvodkyně (paní Aršakuni a místní slečna Nurik), perfektního pana řidiče i spolucestující. Byli jsme nadšeni z nádherných památek i místní pestré stravy, předkládané v různém prostředí. Jen bychom se asi přidali k již dříve psaným návrhům na zpestření programu – přišlo nám líto, že míjíme, a z časových důvodů nemůžeme navštívit, arménské menhiry i blíže poznat vyhlášenou vinařskou oblast Areni s jeskyněmi. Nestálo by zato zájezd o pár dní prodloužit? Málokdo najde příležitost se do této oblasti vrátit. Určitě bychom hlasovali za ponechání plné penze, která byla sama o sobě velkým zážitkem, umožňovala v horkých dnech vydechnutí a vlastně leckdy i šetřila čas, který bychom věnovali shánění pití či dalších potravin. Co se týká návštěvy památníku genocidy Arménů a závodu Ararat na výrobu koňaku v Jerevanu, není problém je samostatně navštívit v poslední volný den pobytu.

Zdeňka a Jan Jandíkovi

20.07.2022

Arménie

Dovolená v Arménii

Začátkem července jsme se zůčastnili zájezdu do Arménie. S CK Avetour jsme navštívili již několik zemí a vždy jsme byli spokojeni. V Arménii nás čekala překrásná krajina, poznání zajímavé historie, památky i výborná arménská kuchyně. Program byl velmi dobře připraven. Velkou zásluhu na naší spokojenosti měly česká průvodkyně paní Zarine Aršakuni (rodilá arménka) a arménská průvodkyně slečna Nurik, milá,vždy dokonale připravená a pozitivně naladěná. Díky jim a panu řidiči za zprostředkování nádherných zážitků.

Sidkovi

29.05.2022

Arménie

Arménie od 27. R. 2022

Děkujeme CK Avetour za nádherný zážitek. Zájezd byl dokonale připraven, pan Roman Halama, je vynikající, zkušený průvodce, svou práci odvedl na jedničku. Také arménská průvodkyně Nurik, byť mladinká, byla dokonale připravena, empatická a milá, výborný byl také řidič autobusu, který se celou dobu snažil o naše pohodlí a bezpečnou dopravu. Chválit musíme také výběr hotelů a restaurací s výborným jídlem. Byl to náš třetí zájezd s CK Avetour a opět můžeme jen chválit.

Penka Machová

26.05.2022

Arménie

Arménie 27.4.

Krásná a zajímavá cesta. Programu, ubytování ani stravování nelze nic vytknout. Kromě mnoha klášterů stojí za zmínku prohlídka prohlídka velmi zachovalé karavansaráje z první poloviny 14. století. Snad by stálo za to do dalších zájezdů zařadit i prohlídku velmi působivého památníku na genocidu Arménů v r. 1915, který se nachází nad Jerevanem. Vypravili jsme se tam sami a rozhodně jsme nelitovali, že jsme kvůli tomu nenavštívili závod Ararat na výrobu koňaku.

Pavel Romančík

24.05.2022

Arménie

Poznávací zájezd Armenie, církevní památky

Děkuji tímto CK Avetour a zejména průvodci panu Romanovi Halamovi a také mladé Arménské průvodkyni Nurik za zprostředkování mnoha úžasných zážitků z poznávání historie země Arménů. Doprava, strava i ubytování, vše bylo výborné.

Antonín Zlatohlávek

23.05.2022

Arménie

Arménie 27.4.-4.5.2022

Dobrý den, celkově dovolená byla super. Jen za mě bych navrhoval zahrnout do programu nějaké jeskyně, v oblasti je spousty pěkných jeskyní např. s nálezem 5500 let staré kožené boty. V programu bylo hodně kostelů a klášterů- opravdu krásných, ale možná až moc, zpestření něčím jiným by prospělo. Jídlo během zájezdu bylo vynikající, avšak mě by stačila polopenze a tím by vznikl prostor pro návštěvu třeba jeskyně a nebo nějaké turistiky - procházky ve zdejší krásné přírodě.

Iva Polednová

09.05.2022

Arménie

Arménie 27.4. - 4.5.2022

Před pár dny jsem se vrátila ze zájezdu do Arménie a jsem velmi nadšená z celého průběhu poznávání přátelské, chudé i bohaté země s podmanivou přírodou. Velkou zásluhu na bezchybném průběhu zájezdu má výborný a vtipný průvodce Roman , na svůj věk neskutečně empatická, milá a znalá průvodkyně Nurik a též poděkování i řidiči Babikovi. Hluboké díky též partnerské CK v Arménii. Vše klaplo na výbornou, viděli a poznali jsme toho velmi mnoho, přálo nám počasí a povedl se i výborný kolektiv účastníků. Na celý zájezd budu mít nádherné vzpomínky a vřele doporučuji tento zájezd, kdy dostanete víc, než v co před cestou doufáte :).

Petříkovi

18.10.2021

Arménie

Arménie 10/2021

Děkujeme za bohatý zájezd do Arménie. Vše bylo skvěle zajištěno - ubytování velmi pěkné, plná penze v místních restauracích neměla chybu. Průvodce p. Říha a místní průvodkyně Mary se o nás starali na jedničku. K dispozici byly i roušky. A ubytování poslední noc, před odjezdem na letiště, se opravdu velmi hodilo. Jezdíme s Vámi již poněkolikáté a vždy jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme CK Avetour za další krásný zážitek.

Pacasovi

17.10.2021

Arménie

Dovolená Arménie

Dobrý den, i my bychom rádi poděkovali za příjemně strávený týden v Arménii díky Vaší cestovní kanceláři. Program zájezdu byl úžasný, ubytování a strava skvělé a také práce průvodců (pana Říhy a místní průvodkyně Mary) neměla chybu. I řidič Georg odvedl výbornou práci. Velice pozorné bylo i vybavení rouškami, respirátory a desinfekcí na letišti, i když jsme toto naštěstí nemuseli příliš užívat. No a super bonus navíc byla možnost užívat hotelový pokoj do doby odletu, což jsme opravdu velmi ocenili. Byli jsme s Vaší kanceláří již potřetí a vždy spokojení. Doufám, že doba dovolí i v budoucnu se opět vydat s Vámi poznávat další krásnou zemi. Toto přejeme sobě i Vám. Děláte svou práci skvěle a doufám, že situace dovolí, abyste ji mohli dělat i nadále. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně štěstí ve Vašem podnikání. Pacasovi