+420 272 049 622 PO - PÁ 8:30-16:00
telefon

Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Anna

14.02.2018

Izrael

IZRAEL 6.2. - 13. 2. 2018

Dobrý den, pane Chválku, včera jsme se s manželem vrátili z pouti do Izraele. Chci Vám i Vaší CK touto cestou poděkovat za vynikající zájezd, který po všech stránkách splnil a někdy i předčil naše očekávání. Všechno bylo perfektně zajištěné a zorganizované. Průvodkyně Mgr. Václava Benešová je žena na svém místě. Do průvodcování dává víc, než by člověk očekával. Díky otci Stanislavovi, jsme měli možnost pouť duchovně na maximum prožít. Jsme plní krásných, hlubokých a nezapomenutelných zážitků. Moc si vážíme toho, co pro nás děláte.

Blanka Jančová a Alena Pavlíková

13.02.2018

Izrael

Poděkování - zájezd Izrael 30.1.-6.2.2018

Chceme poděkovat za krásný poznávací zájezd po Izraeli. Za jeho organizaci a výběr míst, ale i za ubytování, které bylo příjemné. Jídlo bylo také výborné, personál vstřícný, usměvavý a pohodový. Velký dík patří panu průvodci Antonínu Vavříkovi za jeho profesionalitu, obětavost a péči, za jeho hluboké znalosti a vědomosti o Svaté zemi, o které se s námi po celou dobu zájezdu dělil. Oceňujeme i jeho jazykovou vybavenost, která bezesporu přispěla k hladkému průběhu zájezdu, je obdivuhodný. Blanka a Alena

Maštera Milan

12.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.-30.1.2018

Gratuluji Vám ke skvělému průvodci Jiřímu Koubkovi,který nás provázel po Vietnamu.Velký profesionál i člověk.Maštera

Pavel

08.02.2018

Izrael

Izrael 30. 1. - 6. 2. 2018

Dobrý den, tak jsem se úspěšně vrátil s mnoha krásnými zážitky z Vámi nabízeného zájezdu s Avetour a panem Vavříkem jako průvodcem. Chtěl bych Vám moc poděkovat za opravdu krásný, profesionální, na zážitky bohatý program, který doplňoval pan Vavřík svými neskutečně bohatými znalostmi historie a místního života. S pozdravem Pavel.

Ing. Jaroslav Rompotl, Ludmila Stejskalová

07.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.1. - 30.1. 2018

Ve dnech 15.1-30.1. jsem s vaši CK cestoval do Vietnamu, průvodce byl pan Jiří Koubek. Chtěl bych touto cestou Jirkovi poděkovat za jeho skvělé organizační schopnosti, operativní řešení drobných problémů, vstřícnost, empatii, vynikající znalosti o Vietnamu (kultura, historie, gastronomie, různé zajímavosti, atd.). Jirka je hodný a výborný člověk. Na tomto hodnocení jsme se shodli se všemi účastníky zájezdu.

Marie Talášková

07.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.1. - 30.1. 2018

Dobrý den, zdravím po návratu z cestování po Vietnamu. Musím se přiznat, že při objednávání mě zarazil "přídomek" u jména průvodce : se skvělým Jirkou Koubkem. Se zájmem jsem si o něm přečetla reference a byla jsem na něj velmi zvědavá. Musím nyní konstatovat, že to "skvělým" tam opravdu patří na 100%. Vždy ochotný pomoci, poradit a je vidět, že zemi má rád a opravdu o ní hodně ví. Po každém zájezdu si píšu co, kdy a kde bylo a prokládám to svými fotografiemi a texty o jednotlivých místech z netu, které v hlavě už nezůstaly. Při jejich čtení si vzpomínám, že Jirka nám to vše říkal. Samotný zájezd naplnil všechna má očekávání (téměř stejnou trasu v loňském roce absolvovala dcera bez cestovky a věděla jsem od ní co mě čeká), respektive je i v mnohém předčil. Na programu zájezdu je předností jeho pestrost, vyhovuje mně i délka zájezdu a vzhledem k tomu, že se sešla dobrá společnost, tak mi ani nevadil větší počet lidí. Doufám, že věk a zdraví dovolí ještě někdy s vámi, Jirkou vycestovat. Díky za skvělé zážitky.

Kateřina Hamr

07.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.1. - 30.1. 2018

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za skvělé zážitky s Jirkou Koubkem na cestě za poznáním po Vietnamu. Naprosto nenajdu, co bych vytkla. Na cestu jsem se vydala s dcerou Annou a ačkoli mohu zcela otevřeně a upřímně říct, že nepatříme k typickým kolektivním družícím se souputníkům, Jirka i ostatní mně i Anně vždy nechali dost prostoru užít si výlet na 100%, i když třeba v samostatném programu. Jirka byl vždy připraven, informačně i prakticky, zbytek party - báječná sestava. Těšíme se na další cesty s Avetourem. P.S. Jirku si hýčkejte, je fakt “dobrej”. :)

Lída a Magda

07.02.2018

Izrael

Zhodnocení zájezdu do Svaté země 30.1. – 6.2.2018

Dobrý den, rády bychom poděkovaly já a moje 13 letá dcera Magdalena za úžasnou dovolenou. Včera jsme se vrátily ze zájezdu do Svaté země. Před očima nám defilují obrazy biblické krajiny i moderní přítomnosti této země, jsme plné zážitků a hlavně emocí. Bylo to opravdu silné. V doprovodu fundovaného průvodce, pana Antonína Vavříka jsem si se skupinou cca 50 převážně příjemných lidí prošli některá svatá místa, přiblížili jsme si historii této podivuhodné části světa, do mysli jsem si mohli vtisknout překrásné scenérie. Potkali jsme mnoho úžasných místních lidí, zažili jsme alespoň trošičku koexistenci židů, muslimů, křesťanů a arménů na jednom místě v Jezalémě na vlastní kůži, ochutnali jsme (my dvě tedy doslova) Mrtvé moře, denně jsme potkávali vojáky se samopaly na krku…… Já osobně jsem posílila svůj způsob „posuzování lidí“, a ten je POHLEDEM DO TVÁŘE BLIŽNÍHO. Potvrdila jsem si zrůdnost a nebezpečnost nenávistné propagandy předávané médii. Všechny ty zážitky a dojmy potřebuji nějak usadit a zpracovat. Každopádně vím a slibuji sama sobě i své dceři, že naše návštěva této lokality nebude tou poslední a rádi znovu pojedeme s Avetourem ……. Obě s dcerou moc děkujeme! Hebrejsky to napsat neumím, tak tedy alespoň takto v přepisu: ŠALOM!

Schreiberovi

06.02.2018

Vietnam

Vietnam 2018

Zájezd do Vietnamu byl dobře naplánován a organizován, pan průvodce Jiří Koubek byl přátelský a empatický a klientům se maximálně věnoval. Viděli jsme zemi, která se rychle mění, věřím, že za pár let už tu bude globalizovaná společnost a ten "starý tradiční" Vietnam spatříme jen na fotkách nebo ve skanzenech. Děkujeme.

Marie

06.02.2018

Vietnam

Vietnam leden 2018

Opět píšu za moji mamku,která se zúčastnila zájezdu do Vietnamu 15.1.-30.1.2018. Podle jejich slov to byl úžasný zážitek.Sešla se dobrá parta lidí a také bylo pěkné počasí. Program opět neměl chybu a průvodce Jirka měl vše dokonale zorganizováno. A dostala jsem ještě důležitý úkol napsat pár slov o průvodci Jirkovi Koubkovi. Jirka je úžasný průvodce. Díky němu neměl zájezd chybu.O vše se báječně staral jak po profesní stránce tak i po lidské stránce a toho si velice člověk cení.Zaslouží si obdiv a velkou pochvalu. Jirko mamka byla tak nadšená ,že se s váma určitě ještě někam ráda podívá. Opět můžeme CK jen doporučit. Marie Srdinkova

Ing. Hana Němcová

06.02.2018

Izrael

Izrael

Dobrý den, paní Chválková, na podzim jsme absolvovali s vaší cestovní kanceláří okruh Izraelem – určitě předčil veškerá očekávání a dodatečně děkujeme! Plánujeme podniknout s Avetour další výpravu znovu na podzim.

MUDr. Vlasta Chroboková

06.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.1. - 30.1. 2018

Dobrý den, Vaši cestovní kancelář jsem poprvé zaregistrovala na internetu a zaujal mě zájezd do Vietnamu,kterého jsem se zúčastnila v době od 15.1.do 30.1.2018. Velice oceňuju rozmanitost programu,kdy se střídaly treky po rýžových polích,v džungli,pobyt na lodi s proplouváním mezi ostrovy v Dračí zátoce,návštěva krasových jeskyní,chrámových komplexů i městských tržišť.To všechno ještě umocňoval doprovod našeho skvělého průvodce Jirky Koubka,který nás provázel nejen během dne,ale poradil nám i s výběrem jídla a suvenýrů.Sešla se i výborná parta ,takže při prohlížení fotografií budu ještě dlouho vzpomínat.Můžu všem zájezd doporučit. Jirko,ještě jednou díky.