Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Javůrkovi

29.05.2023

Izrael

Izrael a Palestina 18. - 25.5. 2023

Nezapomenutelné zážitky, bohatý, i když fyzicky náročný, ale zajímavě sestavený program. Zájezd nadmíru splnil očekávání. Nemalou zásluhu na tom všem měl vysoce profesionální a zároveň hluboce lidský přístup naší průvodkyně paní Mgr.Václavy Benešové, která nás po celou dobu zájezdu udivovala nevšední šíří znalostí o dané problematice. Bylo to s ní fajn!!!

Mirka Škaloudová

19.05.2023

Izrael, Jordánsko

Izrael, Palestina, Jordánsko

Sice se značným zpožděním (absolvovala jsem cestu na přelomu března a dubna 2023), ale dřív jsem sek tomu nedostala! Ráda bych dodatečně poděkovala Toníkovi Vavříkovi, který díky svým znalostem, úžasným vypravěčským dovednostem a i smyslem pro humor a nadsázku dokázal báječným způsobem udělat z tohoto poznávacího zájezdu ZÁŽITEK! Ve valné většině poznávacích zájezdů, když na Vás někdo chrlí data, si zapamatujete máloco! Ale protože Tonda to uměl "obalit" do příběhu a podat zajímavým způsobem,tak mi díky tomu v hlavě utkvělo mnoho, mnoho z toho co povídal! Jsem mu za to moc povděčná, protože to stojí za to! A navíc řadu věcí dokázal odlehčit, podat vtipně, no prostě PARÁDA!!!! Děkuji, že jsem měla to štěstí ho mít za průvodce!!!!! Mirka

Milena Roudná

17.05.2023

Španělsko

Zájezd Tenerife

Program zájezdu byl vhodně sestaven (kombinace kulturně-historických a přírodních zajímavostí). Vedoucí Milan Jána velmi dobře vybaven znalostmi místních poměrů i odbornějšími poznatky, vhodná byla i jeho reakce na nutné změny v programu v důsledku změněných podmínek. Osobně oceňuji znalost terénu v pohořích Anaga i Teno. Do programu bych doporučovala jenom malé doplnění - o historické město La Orotava (stačila by krátká zastávka v historickém centru).

Šárka a Michael Valáškovi

15.05.2023

Maroko

Maroko poznávací zájezd

Absolvovali jsme poznávací zájezd Marokem. Zájezd překonal naše očekávání svojí dokonalou organizací (pečlivý a autentický výběr míst, hotelů, restaurací) a hlavně neobyčejným panem průvodcem Mgr. Janem Pěchotou. Dozvěděli jsme se řadu věcí o historii a současnosti Maroka a jeho kultury. Jeho znalosti a jeho sdílnost byly velkým a hlavním pozitivem tohoto zájezdu. Zájezd s ním velmi doporučujeme.

Miluše Kramářová

15.05.2023

Maroko

Dovolená v Maroku

S CK AVETOUR jezdíme už 10 let a zjistili jsme, že tato cestovka má neobyčejné štěstí na výběr průvodců, a to bez výjimky. Nejinak tomu bylo i na našem posledním zájezdě v Maroku na přelomu dubna a května 2023. Pan Mgr.Pěchota byl člověk na svém místě, profesionál. Nám navíc neocenitelně pomohl v nesnázích při ztrátě našeho zavazadla. A měl velkou zásluhu na tom, že celý zájezd proběhl hladce a bez problému. I program a trasa zájezdu byly podle našeho názoru sestaveny velmi dobře. Děkujeme. Manželé Kramářovi

František Ehrenberger

14.05.2023

Maroko

Maroko

Unikátní program, vždy skvělé ubytovací podmínky a naprosto dokonalý profesionální výkon průvodce Mgr. Jana Pěchoty. Maximální spokojenost F. Ehrenberger.

Jiřina a Josef Zlomkovi

13.05.2023

Mexiko

Velký okruh mexikem + Yucatán 25.11.-11.12.2022

Zájezd předčil naše očekávání. Přírodní krásy, historie, archeologie i koupání. Vřele doporučuji. Děkujeme touto cestou vaší cestovní kanceláři a především skvělému průvodci Petru Šubovi. Je úžasným profesionálem a zároveň kamarádem. Snažil se nám pomoci v každé situaci, ať už při výměně peněz, výběru jídla i vyproštění ze zaseklého výtahu. Díky.

Alena Maňásková

13.05.2023

Maroko

Maroko 26.4.-5.202023

Právě jsem se vrátila z poznavaciho zájezdu po Maroku. Ráda cestuji s menší skupinou. Bylo nás 30 a bylo to fajn. Delegát Jan Pěchota je na svém místě. Honzo děkuji touto cestou za vše.Ještě vše vstřebávam. Bylo by fajn poznat i menší města a přírodu. Maroko pro pokročilé ??. Přeji všem krásné dny. Alena M.

Kateřina Hünerová

13.05.2023

Izrael, Jordánsko

Poznávací zájezd Jordánsko, Izrael, Palestina

Poznávací zájezd Jordánsko, Izrael, Palestina 30.4 - 10.5. 2 023.Je to pár dnů, co jsme doma z poznávacího zájezdu, na kterém nás doprovázel úžasný průvodce pan "Tony" Vavřík. Je velice fundovaný odborník, ochotný, znalý místních poměrů,vždy dobře naladěný a vždy s úsměvem. Informací které na nás chrlil, bylo tolik, že jsme nepřestávali žasnout, velice oceňujeme jeho srozumitelný a populární výklad daných historických poznatků. Je vidět, že Tony svou práci a Izrael má hluboko v srdci. Strávili jsme krásných 11 dní hlavně díky jeho přístupu ke všem klientům. Po dobu celého pobytu jsme se cítili velice bezpečně,i když v ČESKU v TV proběhly ZPRÁVY O RAKETOVÝCH ÚTOCÍCH v Izraeli. My jsme si tam užívali pohodu a klid. Přejeme vám všechno dobré a jen tak déle !!! Katka a Tom

Monika Vodičková

11.05.2023

Izrael, Jordánsko

Izrael, Palestina, Jordánsko

Dnes v noci jsem se vrátila z dovolené s přáteli do oblasti Izrael, Palestina, Jordánsko a musím říct, že to bylo úžasné po všech stránkách. CK Avetour je opravdu odborník na tuto oblast a navíc má úžasného průvodce v podobě Bc.Antonína Vavříka, který k navštíveným místům přidá ještě vlastní zážitky, okoření celé vyprávění humorem. Je vidět, že je v této oblasti šťastný a jako ryba ve vodě...skoro jako místní. Úžasný zážitek, na který budeme vzpomínat a možná, že jsme tam nebyli naposledy. Děkujeme

Hana Pavlacká

07.05.2023

Izrael

Izrael a Palestina 20.4. - 30.4.

Izrael,Palestina 20.4.-30.4.2023 Díky panu Antonínu Vavříkovi za perfektní výklad, vědomosti, jazykové znalosti , dobrou náladu a trpělivost!

Jana Kostřibová

06.05.2023

Gruzie

Poznávací zájezd - Gruzie 27.04.2023-04.05.2023

Díky CK a skvělé průvodkyni Hance Benešové jsem zase měla možnost poznat další krásný kousek naší Země. Gruzie je nádherná. A jak Hanka říkala, že si Gruzii určitě oblíbíme a rádi se vrátíme, tak toto bude asi můj případ. Fajn program, ochutnávky, města, tržnice, kostely, příroda, běžný život. paráda. Díky.