+420 272 049 622 PO - PÁ 8:30-16:00
telefon

Zážitky cestovatelů

Pokud chcete přidat svůj vlastní zážitek ze zájezdu pořádaného naší cestovní kanceláří, vyplňte prosím krátký formulář, nebo nám své zážitky zašlete na e-mail: info@avetour.cz

Loreková

07.12.2017

Izrael, Jordánsko

IZRAEL,JORDÁNSKO 24. 11. - 3. 12.

Vážená pani Chválková, zájazd Izrael, Jordánsko bol výborný. Itinerár dokonale pripravený, bola to vynikajúca cesta za poznaním s množstvom informácií, ktoré excelentný sprievodca pán Karel Hrdlička podal aj s humorom. Ďakujem. S pozdravom Loreková

Josef a Blanka Vašíčkovi

07.12.2017

Izrael

Zájezd Izrael 22-29.11.2017

Měli jsme zpočátku obavy jak ohledně účastníků zájezdu tak i průvodce, nebo´t jsme dosud cestovali individuálně. Byli jsme mile překvapeni jak organizací zájezdu ze strany Avetour, tak i téměř pohodovými účastníky zájezdu ale zejména bychom chtěli vyzvednout profesionalitu a osobní charakter průvodce pana Vavříka. všechna čest, se zájmem jsme poslouchali jeho informace o zemi i osobní zážitky, bylo to nevysilující a přitom velice poučné což nám umožnilo udělat si obrázek o zemi, její historii, zvycích a problémech. Touto cestou chceme poděkovat jak Avetouru, tak panu Vavříkovi. Budeme vřele doporučovat tuto CK našim známým a přátelům.

Jana Vašíčková

05.12.2017

Izrael, Jordánsko

Dovolená v Izraeli a Jordánsku 21.11. - 30.11. 2017

Má cesta s Vaší kanceláří do Izraele nebyla první, a doufám, že ani poslední. Původně jsem se domnívala, že průvodcem tohoto zájezdu bude Mgr. Karel Hrdlička, kterým jsem byla v loňském roce nadšená. Proto bylo pro mne velkým zklamáním, když v posledních informacích, které jsme před odjezdem dostali, se objevilo jméno PhDr. Evy Janáčové. A můj dnešní názor? Oba dva jsou vynikající, oba dva nemají chybu. Zájezd s nimi je po všech stránkách zážitkem. Jsou to prostě mistři svého oboru. A pokud se mezi účastníky zájezdu vyskytuje i ,,svatá trojice", tak jako v tom našem, pak je o skvělý zážitek postaráno. Můj velký dík patří tedy jak Vaší kanceláři, tak především naší skvělé průvodkyni. Jana Vašíčková

Romana Slámová

04.12.2017

Izrael, Jordánsko

Izrael, Jordánsko 21. - 30. 11. 2017

Dobrý den pane Chválku, zúčastnila jsem se s Vaší CK poznávacího zájezdu do Izraele a Jordánska. Vybrala jsem si Vás, protože od svých známých jsem slyšela jen slova chvály. To, co jsme ovšem zažili, bohatě převýšilo všechna má očekávání. Perfektně sestavený zájezd, historie, současnost, biblická místa i nádherné přírodní scenérie. Každý účastník určitě našel svou parketu. Velkou zásluhu na našem úžasném zážitku má i Vaše průvodkyně paní PhDr. Eva Janáčová. Hluboce se před ní skláním. Naprosto bezedná studnice informací, nebyla otázka, na kterou by neznala odpověď. Rovněž její osobnost je úžasná. Bravurnost a velká dávka empatie, se kterou zdolávala naši mnohdy rozvernou skupinu a odlišnosti různých kultur v podobě místních průvodců zaslouží hluboký obdiv. Na Vaší CK je vidět, že Vám nejde o kvantitu a zisky, ale o kvalitu a spokojenost cestovatelů. Obdivuji Vás, že jste se nenechali strhnou dobou a zůstali jste na svých cílech a plánech. Přeji Vám hodně spokojených cestovatelů a posílám mnoho pozdravů naší milé paní Evě. S pozdravem Romana Slámová, účastník zájezdu.

Švarcovi

03.12.2017

Izrael

Izrael 22.-29.11. 2017

Děkujeme za výborně zorganizovaný zájezd do Izraele, který vedl opravdu vynikající průvodce pan Antonín Vavřík. Doporučujeme!

Hana Merglová

27.11.2017

Izrael, Jordánsko

Jordánsko a Izrael 5.-15.11.2017

Mnohokrát děkujeme vašemu průvodci, panu Karlu Hrdličkovi, za více než profesionální přístup během naší dovolené. Mimo nepřeberného množství informací odlehčeného humorem se nám dostalo i "nadnormativní" péče. Ještě jsem nezažila, aby vždy při večeři průvodce obešel všechny stoly, zeptal se jak se nám líbil den a jestli něco nepotřebujeme nebo nechceme vědět. Moc děkujeme a určitě se s ním zúčastníme dalších zájezdů :-)

Ján Lupták

27.11.2017

Izrael

Izrael 14. 11. - 21. 11. 2017

Dobrý den pane Chválek, ve dnech 14.11. - 21.11. 2017 jsem se zúčastnil zájezdu do Izraele. Jsem rád, že jsem využil zájezd od Vaši CK, protože vše bylo zorganizováno profesionálně. Průvodce Antonín Vavřík byl vynikající - velké dík.

Řehořkovi

27.11.2017

Izrael

Izrael 7.11.-14.11.2017

Vážená paní magistro, dovoluji si vám touto cestou za sebe a za svoji ženu poděkovat za pouť, kterou jsme spolu s vámi, s kněžími a s ostatními poutníky mohli vykonat. Je neuvěřitelné, jak jste to všechno měla připravené a vypilované do posledního detailu ( včetně časového okna na mši svatou na poušti mezi dvěma dalšími skupinami ... ), průnik - turisty naplněným Jeruzalémem - byl neuvěřitelný ( ani rychlý, ani pomalý, přesně takový, jaký duše potřebovala ... ), čtení z Písma, mše svaté, písně, zasvěcené komentáře - vše bezchybné, precizní, dokonalé, úžasné ... ... byl to jeden z nejkrásnějších týdnů mého života - na starší kolena se mi stane už jen málokdy, aby skutečnost předčila očekávání - ale že to bude takovým způsobem, to jsem opravdu nečekal ... Díky moc !! Ať vám Bůh i nadále žehná !!! Milan Řehořek

Jana Vodehnalova

24.11.2017

Izrael

Izrael 14.11. - 21.11.

Dobrý den,ráda bych touto cestou velice poděkovala za krásný pobytový zájezd s Vaší CK, kterého jsme se s manželem zúčastnili ve dnech 14.11 – 21.11.2017 v Izraeli. Užili jsme si nejen krásná a zajímavá místa, ale také překrásné počasí, milé lidi a skvělého průvodce pana Antonína Vavřínka! Ještě jednou děkujeme, a budeme se těšit na další zajímavou dovolenou s Vaší CK. Hezký den.

Milan Řehořek

24.11.2017

Izrael

Izrael 7.11. - 14.11

Vážená paní magistro,dovoluji si vám touto cestou za sebe a za svoji ženu poděkovat za pouť, kterou jsme spolu s vámi, s kněžími a s ostatními poutníky mohli vykonat. Je neuvěřitelné, jak jste to všechno měla připravené a vypilované do posledního detailu ( včetně časového okna na mši svatou na poušti mezi dvěma dalšími skupinami ... ), průnik - turisty naplněným Jeruzalémem - byl neuvěřitelný ( ani rychlý, ani pomalý, přesně takový, jaký duše potřebovala ... ), čtení z Písma, mše svaté, písně, zasvěcené komentáře - vše bezchybné, precizní, dokonalé, úžasné ... byl to jeden z nejkrásnějších týdnů mého života - na starší kolena se mi stane už jen málokdy, aby skutečnost předčila očekávání - ale že to bude takovým způsobem, to jsem opravdu nečekal. Díky moc !! Ať vám Bůh i nadále žehná !!!

Mgr. Zdeňka Adamcová

24.11.2017

Izrael

Izrael 14.11. - 21.11.

Vážený pane Chválku, 14. - 21. 11. 2017 jsem se zúčastnila zájezdu do Izraele s Vaší CK. Tato země mě nadchla i díky Vašemu skvělému průvodci p. Antonínu Vavříkovi. Jeho encyklopedické znalosti reálií této lokality byly na vysoké úrovni, oceňuji i jeho lidský a přátelský přístup k účastníkům zájezdu. Děkuji a přeji Vám i Vaší CK hodně úspěchů v další práci. Mgr. Zdeńka Adamcová

Miloš David

22.11.2017

Izrael

Poděkování za dovolenou v Izraeli

Vážený pane Chválku. Touto cestou bych chtěl poděkovat za poznávací zájezd po Izraeli a hlavně za vzorný přístup pana Antonína Vavříka.Jeho znalosti jsou opravdu velké. Byli jsme se synem spokojeni jak s organizací, tak s programem.Ještě jednou díky a doufám,že se s vaší cestovní kanceláří někam podíváme. S pozdravem Miloš David ze synem.