Koupání v okolí thajského letoviska Pattaya

Koupání není hlavním důvodem, proč oblíbené přímořské thajské město Pattaya ročně navštíví tisíce turistů. I tak se tu dá najít pár míst a pláží, kde se dá svlažit v horkém letním dni nebo se vykoupat.

Koupání Thajsko

Infrastruktura a dobrá dostupnost thajského města Pattaya

Město proslulé sexuální turistikou a velkolepými show všeho druhu, je ve dne docela všední a ospalé. Všichni čerpají síly na další divokou noc. Kromě bouřlivé pověsti Pattaya nabízí poměrně příjemné pláže. Slunění u moře si tak můžete užít i pár kilometrů od Bangkoku.

Pattaya je velmi dobře dostupná z Bangkoku po silnici, nachází se zde také mezinárodní  letiště. Mezi městy jezdí pravidelné autobusové linky. Thajské přímořské letovisko nabízí velké množství ubytování a restaurací různé úrovně a  kvality. Typické Thajsko tu však nehledejte. Rozvinutá turistická infrastruktura místu poněkud ubírá na  autenticitě.

Koupání Thajsko

Kam za koupáním v thajském městě Pattaya

Pláže v Pattayi sice namísto palem a bujné zeleně lemují spíše zdi hotelů. Působí však příjemně a jako ovlažení v horkém letním dni, potěší.

Nejznámější městská pláž v samotném centru dění, je pláž Pattaya Beach. Právě v jejím okolí se odehrává vyhlášený noční život. Pláž je ideální, pokud máte rádi party a popíjení v barech. Poblíž je vše, co byste mohli potřebovat. Rodinám s dětmi nebo plážovým milovníkům se tu ale nejspíš moc líbit nebude.

Severně od Pattaya Beach najdete o něco příjemnější a hlavně klidnější pláž Wong Ammat Beach. I tak je ale obehnaná hradbou hotelových komplexů. Je však dál od hlučného centra a strávit se tu dá i několik dní. Počítejte, že za služby v okolí si připlatíte.

Pokud se chcete v Thajsku vykoupat, doporučujeme vyrazit na některý z ostrovů nebo jižnější thajské destinace. Právě příroda kolem je to, co dělá thajské pláže exotickými.

Zeptejte se nás

Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. Nejste si jisti vhodností termínu, programu, fyzickou náročností nebo vás zajímá něco jiného? Ozvěte se nám telefonicky, emailem, případně využijte kontaktní formulář.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Získejte přístup ke zlevněným zájezdům a novinkám v katalogu a využijte slevy 500 Kč.