Dárkové certifikáty

Chcete potěšit své blízké dárkem a nevíte, čím je obdarovat? Máme pro Vás tip na ideální dárek! Cestovní kancelář Avetour pro Vás připravila zajímavou nabídku a zároveň tip na pěkný dárek - dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké, zaměstnance či obchodní partnery. Poukazy můžete uplatnit při nákupu kteréhokoliv zájezdu, který je v nabídce cestovní kanceláře Avetour.

dárkové certifikáty

Přejeme Vám krásnou dovolenou.

Obchodní a platební podmínky dárkových poukazů

  1. Zakoupení dárkových certifikátů (dále jen DC) není zdanitelným plněním a proto nelze uplatnit odpočet DPH a ani faktura neobsahuje DPH.
  2. Dárkové certifikáty budou vystaveny po připsání platby na účet pod daným variabilním symbolem. DC budou poté odeslány ke schválení na uvedenou emailovou adresu. Poté odešleme na adresu objednatele nebo je možné je osobně vyzvednout na pobočce CK AVETOUR s.r.o. v Dobrušce.
  3. Každý certifikát bude opatřen razítkem a podpisem oprávněné osoby z CK AVETOUR a dále v databázi společnosti bude uloženo jméno a adresa objednavatele.
  4. Platnost DC je omezena na 1 rok od data vystavení. Nebude-li  uplatněn k tomuto datu, stává se neplatným, popř. záleží na dohodě s oprávněným pracovníkem společnosti.
  5. DC lze využít pouze celý v rámci jednoho nákupu, nelze ho utratit po částech. Zakoupené DC není možné vyměnit zpět na peníze.
  6. CK AVETOUR nemůže odpovídat za ztracené nebo ukradené certifikáty.
  7. DC lze uplatnit při nákupu kteréhokoliv zájezdu, který je v nabídce cestovní kanceláře AVETOUR. Pro uplatnění certifikátu je nutné, aby byl zaslán do CK spolu s cestovní smlouvou při jejím podpisu - a to buď originál či  kopie (faxem nebo emailem). Musí být zaslány obě strany. Prodejce ověří jeho platnost a potvrdí ve Smlouvě o zájezdu.

Pro hromadné objednávky poukazů lze domluvit individuální podmínky.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@avetour.cz

Údaje s * jsou povinné