Nezapomenutelná dobrodružství na dosah ruky - objevujte s námi svět!

Cestovní kancelář specializující se na poznávací zájezdy do celého světa od roku 1993

Zobrazit katalog
Zobrazit všechny zájezdy

Co o nás říkají naši zákazníci?

Děkuji CK Avetour za úžasný zájezd do severního a středního Vietnamu. Vyšlo nám vše nad veškerá očekávání. Každý den byl sám o sobě zázrakem - prožitky se staly zážitky. Oslňující krásy země, parta skvělých lidí, počasí bez nejmenší chybičky, milí a vstřícní místní lidé, super ubytování v hotelech a hlavně - nejskvělejší průvodce, náš miláček Linh Do! Hluboce lidský člověk šířící pohodu každý den celým zájezdem. Chválím, chválím, chválím. Díky němu zůstane Vietnam navždy v mém srdci. Děkuji

Severní a střední Vietnam
Vietnam

Je to již více než týden, co jsme se s manželem vrátili z úžasného poznávacího zájezdu na Island. Cestovka Avetour nám byla doporučena známými jako odborník na Izrael. Toto jsme si před čtyřmi roky vyzkoušeli a tehdy si zájezd velmi užili a zase jen doporučili dál. Island nás moc lákal, a když jsem ho viděla v nabídce cestovky, bylo rozhodnuto. A to jsem vůbec netušila, jaké báječné překvapení nás čeká v podobě vynikající průvodkyně Hanky Tomsové. Jednička se třemi hvězdičkami je asi málo.... Díky jejím znalostem této divukrásné země si určitě všichni účastníci Island oblíbili a touží se tam zase někdy podívat. Takže velké poděkování.

Island 4.-12.6.2022
Island

Děkujeme moc za nádherné zážitky v Izraeli a Jordánsku s vaší cestovní kanceláří! Skvěle sestavený itinerář zájezdu, navštívili jsme a prošli ty nejznámější památky obou zemí. Skvělý průvodce pan Nemer ("Nemo") vše perfektně a obdivuhodně organizoval v češtině, hebrejštině i arabštině, komentoval a vysvětloval historii a současnost národů i zajímavosti v těchto zemích se šarmem sobě vlastním. Na zájezdu se sešla prima parta příjemných cestovatelů se smyslem pro humor, což určitě taky přispělo k úspěchu celého putování. Byli nám také nakloněni nebeští představitelé těchto zemí a připravili nám nádherné teplé a slunné počasí, které jsme mimo jiné využili při koupání v Rudém, Mrtvém i Středozemním moři. Tento zájezd vřele doporučujeme všem zájemcům!

Izrael, Palestina a Jordánsko - 23. 2. - 5. 3. 2023
Izrael
Palestina
Jordánsko

Zájezd předčil naše očekávání. Přírodní krásy, historie, archeologie i koupání. Vřele doporučuji. Děkujeme touto cestou vaší cestovní kanceláři a především skvělému průvodci Petru Šubovi. Je úžasným profesionálem a zároveň kamarádem. Snažil se nám pomoci v každé situaci, ať už při výměně peněz, výběru jídla i vyproštění ze zaseklého výtahu. Díky!

Velký okruh Mexikem + Yucatán 25. 11. - 11. 12. 2022
Mexiko

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za krásný, životní zážitek s vaši cestovní kanceláří při zájezdu do Francouzské Polynésie (27.4.-15.5.2023). Byl to můj životní sen. Moje očekávání bylo splněno na 200%. Bylo to díky vaší kanceláři a bezvadnému průvodci Jirkovi Koubkovi. Opravdu znalý borec, před kterým smekám. Po několika nedobrých zkušenostech s českými cestovkami jsem se přesvědčil, že i v Česku se najde cestovka, které nezáleží na zisku za každou cenu, ale jde jí hlavně o spokojenost zákazníka. Zájezd byl perfektně připraven a za sebe mohu říci bez jediné chybičky. Vynaložené finanční prostředky dalece předčily zážitky a poznání z cesty za hranice všedních dnů. Ještě jednou moc děkuji.

Francouzská Polynésie
Francouzská Polynésie

Skvělá dovolená na nádherném ostrově skýtajícím mnoho přírodních krás. Chtěli jsme, aby to byla aktivní dovolená a o to se zasloužil především skvěle připravený program a průvodce Milan Jána, jež byl úžasný po všech stránkách. Plusem byly i večerní programy navržené z jeho strany, jež skvěle doplnily naše místní zážitky. Díky ještě jednou a rádi pojedeme zase na podobný zájezd.

Madeira 25. 9. - 2. 10. 2023
Portugalsko
Madeira
30 000+
Spokojených
zákazníků
2 000+
Realizovaných
zájezdů
78%
Zákazníků si znovu
rezervuje další zájezd

Specialisté na poznávací zájezdy

Pečlivě jsme pro vás sestavili nabídku zájezdů, které představují to nejlepší z každé destinace - od ikonických památek přes přírodní atraktivity až po skryté skvosty. To vše s ochutnáváním typických místních pokrmů, protože zájezd se musí prožít všemi smysly.

Díky týmu zkušených českých průvodců a individuálnímu přístupu ke klientům garantujeme cestovatelské zážitky, které ve vás zanechají vzpomínky na celý život a budete se k nám chtít znovu vrátit stejně jako mnoho dalších zákazníků.

Tým zkušených průvodců
Kvalita a individuální přístup
Garance ceny a zajištěných služeb
Tisíce spokojených klientů

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Získejte přístup ke zlevněným zájezdům a novinkám v katalogu a využijte slevy 500 Kč.