+420 272 049 622 PO - PÁ 8:30-16:00
telefon

Dovolená 2017 Portugalsko Fatima

Vyprodáno

Termín 11.09.2017 - 14.09.2017
Doprava Letecky
Ubytování Hotel
Strava Dle programu
Destinace Portugalsko
Cena včetně
poplatků
12 500 Kč
463 €
VYPRODÁNO

* Cena je neměnná do 27 Kč/EURO

Základní info

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou národní pouť do Fatimy

ODLET – 11. 9. z Prahy z letiště Václava Havla v 18:45 hod. přímým letem do Lisabonu s portugalskou leteckou společností TAP

NÁVRAT:  14.9. do Prahy na letiště Václava Havla v 17:55 hod.

PROGRAM: vyloženě duchovní program zaměřený hlavně na návštěvu Fatimy, kde uplyne přesně 100 let od zjevení Panny Marie v údolí Cova da Iria v portugalské Fatimě

UBYTOVÁNÍ: zajištěno 3x s polopenzí - pohodlný a útulný hotel ve Fatimě - Virgem Maria – 2-3 lůžkové pokoje  www.hotel-virgem-maria.pt pouze 250 metrů od Baziliky

POKYNY: vážným zájemcům zašleme závaznou smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je nutné uhradit zálohu ve výši nejméně 5.000,- Kč/osoba (lze i celou platbu).

Doplatek bude nezbytné uhradit po výzvě CK, pravděpodobně v časovém horizontu února – března 2017. Poskytovatele služeb požadují v tomto případě finanční krytí služeb s dostatečným časovým předstihem, než je jinak obvyklé.

Po připsání peněz na účet vám odešleme potvrzenou kopii cestovní smlouvy zpět na Vaši adresu, toto stvrzuje zařazení do zájezdu, cca 2 měsíce před začátkem zašleme „Finální pokyny k zájezdu“, ve kterém vám sdělíme veškeré náležitosti a detaily.

DOPORUČENÍ: pamatujte na běžné léky, zpěvník - Kancionál, Hosana, Kantáte, velmi vítaná kytara, příp. jiný hudební nástroj, růženec, fotoaparát, baterka, plavky, zcela orientační kapesné ve výši alespoň 80 euro.

CENA ZAHRNUJE: leteckou dopravu, veškeré poplatky, 3x ubytování s polopenzí, autobusové transfery Lisabon-Fatima-Lisabon, zdravotní pojištění do zahraničí, servis průvodce, duchovní doprovod, pojištění proti úpadku dle zákona č.159/1999 Sb.

CENA NEZAHRNUJE: připojištění proti stornu (nepovinné) 350,-/os./pobyt, do 18 let 320,-/os./pobyt, nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta, podmínky viz www.avetour.cz/pojisteni nebo na vyžádání v CK)

Program

1. den

11.9. pondělí – odlet z Prahy z letiště Václava Havla v 18:45 hod. s portugalskou leteckou společností TAP, přímým letem do Lisabonu s příletem do Portugalska ve 21:15 hod. místního času, poté autobusový transfer na hotel do Fatimy, rychlé ubytování v kvalitním hotelu Virgem Maria, nedaleko Baziliky, pozdní večeře

2. den

12.9. úterý – snídaně, společná křížová cesta – zahájení v 9:30 hod. Modlitba u sousoší Anděla Míru v Loca do Cabeco v 11:00 hod. Program pokračuje v jednotlivých skupinách poutníků z ČR – návštěva Aljustrelu, rodných domků pasáčků. 14:15 hod. národní mše svatá na místě zjevení – Capelinha (koncelebrují biskupové a kněží z ČR). Shromáždění na místě zjevení – rozestavění praporů, národních symbolů. Mše sv. – za náš národ ke cti Panny Marie Fatimské, večeře, ubytování hotel Virgem Maria Tento hlavní národní program bude rovněž přenášet v přímém přenosu TV Noe.

3. den

13.9. středa – snídaně, hlavní den výročí 100 let zjevení Panny Marie ve Fatimě. 11:00 hod. hlavní mezinárodní mše sv. na tribuně před bazilikou Panny Marie Růžencové, při které budou biskupové z ČR s otcem kardinálem Dominikem Dukou OP, předsedou ČBK, přijímat sochu Panny Marie Fatimské. Ta bude přímo z místa zjevení v Cova d´Iria letecky převezena do Prahy, kde v pátek 15.9. 2017 bude v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha zahájena její cesta v našich diecézích a na poutních místech, večeře, ubytování hotel Virgem Maria Pro účast na této hlavní bohoslužbě dostanou všichni účastníci pokyny předem k účasti. Bohoslužbě předchází od 10:00 hod. mezinárodní modlitba sv. růžence, průvod se sochou Panny Marie Fatimské na hlavní tribunu „Recinto“ a před touto modlitbou náš národní program. Ten je pro všechny CK a skupiny z ČR společný. Mimo něj se podle pokynů jednotlivých vedoucích skupin účastníme večerní modlitby a v průvodu s rozžatými svícemi v 21:30 hod s modlitbou také v českém jazyce i účastí na noční vigilii 12.9. 2017, večeře, ubytování hotel Virgem Maria

4. den

14.9. čtvrtek – snídaně, ranní mše svatá v kapli Zjevení, odjezd autobusem do Lisabonu na letiště, odlet ve 13:35 hod. s příletem do Prahy na letiště Václava Havla v 17:55 hod. místního času.

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.