Dovolená 2020 Medžugorje

Vyprodáno

Termín zájezdu 21.06.2020 - 27.06.2020
Doprava Autobusem
Typ zájezdu Poutní zájezd
Ubytování Privát
Strava Dle programu
Destinace Bosna a Hercegovina
Cena včetně
poplatků
2 790 Kč
112 €
VYPRODÁNO

* Cena je kalkulovaná do 25 Kč/EURO

Základní info o zájezdu

ODJEZD: 21. 6. - na trase Dolní Lhota u Ostravy, Fulnek, Olomouc, Brno, po dohodě s pracovníky CK AVETOUR lze dojednat nástup v místech na trase mezi jednotlivým, pevně určenými nástupními místy. Nástupní místa mohou být dodatečně upravena.

Přesná místa a časy nástupů sdělíme cca 1 měsíc před odjezdem ve „Finálních informacích a pokynech k zájezdu“. U skupin od 10 osob je možný nástup dohodou na vámi určeném místě. Při skupině nad 15 přihlášených osob 1 místo zdarma.

NÁVRAT: 27. 6. - po stejné trase přibližně v poledních hodinách

CENA: je stanovena na 2 790 Kč a zahrnuje dopravu tam i zpět, veškeré poplatky a služby průvodce – pí Olga Merkovičová – nejzkušenější medžugorský průvodce, pojištění CK proti úpadku, ubytování s polopenzí se platí až v buse, popř. na místě (80 euro).

PROGRAM: v Medžugorje je duchovně velmi bohatý, výstupy na místa zjevení Panny Marie – Podbrdo, Križevac, setkání s vizionáři, besedy s tamními františkány, návštěva komunity bývalých narkomanů a hlavní celovečerní program, při jedné cestě (tam nebo zpět) návštěva chorvatských Lurd u Makarské – malebné Mariánské poutní místo Veprič

UBYTOVÁNÍ: (4x) - k dispozici jsou priváty v různém dosahu od kostela podle momentálního přílivu poutníků a poptávky po ubytování, pokoje zpravidla pro 2-3 osoby s lůžkovinami

STRAVA: je zajištěna polopenze – 4x snídaně, 4x večeře, případnou polední teplou stravu lze připravit na privátech v kuchyňce, jako i použít nádobí

DOPRAVA: je zajištěna dálkovým autobusem s možností občerstvení během cesty, trasa směřuje na Vídeň, Graz, Maribor, Záhřeb, Karlovac, Plitvice, Knin, Sinj, Imotski, Ljubuški a Medžugorje. Cesta z českých hranic trvá kolem 20 hodin včetně zastávek. Zpravidla zpáteční cesta kolem moře s koupáním (v letních měsících)

POKYNY: zájemci obdrží smlouvu o zájezdu, kterou vyplněnou odešlou na naši adresu, po uhrazení celé částky a potvrzení smlouvy zpět z naší strany jste zařazeni do zájezdu, máte-li možnost, vezměte si s sebou rádiový přijímač – zásadně walkman se sluchátky, některé mezinárodní mše by mohly být tlumočeny na VKV – FM do českého jazyka. Použit by zřejmě šel i chytrý telefon s rádiem. Možnost zakoupení přijímače i na místě 3-5 euro. AVE MARIA!!

DOPORUČENÍ: nezapomeňte na léky, které pravidelně užíváte, cestovní pas s minim. platností 6 měsíců po návratu, lze cestovat i na OP (nutno aktuálně prověřit), růženec, baterku, velmi vítána je kytara, zpěvník – Kantáte, Hosana, Kancionál. Minimální kapesné ve výši cca 40 euro

POJIŠTĚNÍ: pojištění léčebných výloh není v ceně zájezdu, každý klienty by si měl vyřídit individuálně – doporučujeme zajistit!!!

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.