Dovolená 2020 Medžugorje

Termín zájezdu 10.09.2020 - 20.09.2020
Doprava Autobusem
Typ zájezdu Poutní zájezd
Ubytování Privát
Strava Polopenze
Destinace Bosna a Hercegovina
Cena včetně
poplatků
5 250 Kč
202 €

* Cena je kalkulovaná do 25 Kč/EURO

Základní info o zájezdu

ODJEZD: 10. 9. na trase Hradce Králové, Česká Třebová, Svitavy, Brno, po dohodě s pracovníky CK AVETOUR lze dojednat nástup v místech na trase mezi jednotlivými určenými nástupními místy. Nástupní místa mohou být dodatečně upravena.

Přesná místa a časy nástupů sdělíme cca 1 měsíc před odjezdem ve „Finálních informacích a pokynech.“

U větších skupin od 10 osob nástup dohodou na vámi určeném místě.

NÁVRAT: 20. 9. po stejné trase přibližně v poledních hodinách

CENA ZAHRNUJE: dopravu tam i zpět, 4 x ubytování v Gradaci, veškeré poplatky a služby průvodce Medžugorje - pí. Olga MERKOVIČOVÁ (případně jedna z jejich dcer), pojištění CK proti úpadku.

CENA NEZAHRNUJE: strava v Gradaci, ubytování v Medžugorje - 4x ubytování s polopenzí, se platí až v autobuse (80 Euro)

PROGRAM: 11. 9. příjezd do Medžugorje, kde je duchovně velmi bohatý program s výstupy na místa zjevení Panny Marie - Podbrdo, Križevac, setkání s vizionáři, besedy s tamními františkány, návštěva komunity bývalých narkomanů, modlitební společenství - Oáza míru a hlavní celovečerní program.

15. 9. odjezd k Jaderskému moři na Makarskou Rivieru - 4 denní aktivní odpočinek a pobyt v letovisku Gradac (55 km z Medžugorje), při jedné cestě (tam nebo zpět) návštěva chorvatských Lurd u Makarské - malebné Mariánské poutní místo Veprič.

UBYTOVÁNÍ: v Medžugorje (4x) se hradí zvlášť a k dispozici jsou priváty v různém dosahu od kostela podle momentálního přílivu poutníků a poptávky po ubytování (zahrnuto v 80 Euro, pokoje zpravidla pro 2 - 3 osoby s lůžkovinami, v Gradaci ubytování na privátech do 300 m od pláže ve 2 - 4 lůžkových pokojích - již v ceně) 

STRAVA: polopenze v Medžugorje (zahrnuto v 80 Euro), u moře si zajišťuje stravu každý sám z vlastních zdrojů, nejlépe studené i teplé konzervy, instant. pol., trvanl. salám, chléb apod., teplou stravu lze připravit na privátech v kuchyňce (možnost použít nádobí).

DOPRAVA: je zajištěna dálkovým autobusem s možností občerstvení během cesty, za jízdy promítáme duchovní programy z videorekordéru, trasa směřuje na Vídeň, Graz, Maribor, Záhřeb, Karlovac, Plitvice, Knin, Sinj, Imotski, Ljubuški a Medžugorje, cesta z českých hranic trvá kolem 20 hodin včetně zastávek

POKYNY: zájemci obdrží číslo účtu a smlouvu o zájezdu, kterou vyplněnou a podepsanou odešlou zpět na naši adresu či emailem, po připsání celkové platby na náš účet zašleme potvrzenou smlouvu zpět, to stvrzuje zařazení do zájezdu (individuálně je možné domluvit se na zálohové platbě - nutno projednat s CK).

DOPORUČENÍ: nezapomeňte na léky, které pravidelně užíváte, cestovní pas s minim. platností 6 měsíců po návratu, růženec, baterku, velmi vítána je kytara, zpěvník - Kantáte, Hosana, Kancionál, sluneční brýle, pokrývku hlavy a kvalitnější opalovací krém s vyšším faktorem, min.  kapesné ve výši cca 40 Euro, 1 měsíc před odjezdem ještě obdržíte finální pokyny a informace, C K  je pojištěna proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.

POJIŠTĚNÍ: není v ceně zájezdu - zvažte objektivně svůj zdravotní stav a pojistěte se ve vlastní režii!!! 

Zážitky cestovatelů

Uživatelé zatím nevložili žádný zážitek.