+420 272 049 622 PO - PÁ 8:30-16:00
telefon

Dovolená 2017 Medžugorje

Termín 27.12.2017 - 02.01.2018
Doprava Autobusem
Ubytování Privát
Strava Polopenze
Destinace Chorvatsko
Cena včetně
poplatků
4 990 Kč
192 €

* Cena je neměnná do 26 Kč/EURO

Základní info

ODJEZD: 27. 12. z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Brna (další místa nástupu na trase možná dle předchozí domluvy). Přesná místa a časy nástupů sdělíme cca 1 měsíc před odjezdem ve finálních informacích a pokynech k zájezdu.

Přesná místa a časy nástupů sdělíme cca 1 měsíc před odjezdem ve „Finálních informacích a pokynech .“

NÁVRAT: 2. 1. 2018 po stejné trase přibližně v poledních hodinách.

PROGRAM: z 27. 12. na 28. 12. tranzitní nocleh ve Slovinsku. 28. 12. příjezd do Medžugorje. Program zde je duchovně velmi bohatý program s výstupy na místa zjevení Panny Marie - Podbrdo, Križevac, setkání s vizionáři, besedy s tamními františkány, návštěva komunity bývalých narkomanů a hlavní celovečerní program. Odjezd z Medžugorje zpět do ČR 1. 1. 2018. Po cestě zpět zastávka na mariánském poutním místě Veprič u Makarské v Chorvatsku.

UBYTOVÁNÍ: v Medžugorje (4x) se hradí zvlášť a k dispozici jsou priváty v různém dosahu od kostela podle momentálního přílivu poutníků a poptávky po ubytování (zahrnuto v 80 Euro, pokoje zpravidla pro 2-3 osoby s lůžkovinami)

STRAVA: polopenze je v Medžugorji (zahrnuto v 80 Euro)

DOPRAVA: je zajištěna dálkovým autobusem s možností občerstvení během cesty

POKYNY: zájemci obdrží číslo účtu, nebo složenku a smlouvu o zájezdu, kterou vyplněnou a podepsanou odešlou na naši adresu či emailem, po připsání celkové platby na náš účet zašleme potvrzenou smlouvu zpět, která stvrzuje zařazení do zájezdu

DOPORUČENÍ: nezapomeňte na léky, které pravidelně užíváte, cestovní pas s minimální platností 6 měsíců po návratu, růženec, baterku, velmi vítána je kytara, zpěvník - Kantáte, Hosana, Kancionál, sluneční brýle, pokrývku hlavy a kvalitnější opalovací krém s vyšším faktorem, min.  kapesné ve výši cca 40 Euro, 1 měsíc před odjezdem ještě obdržíte finální pokyny a informace, C K  je pojištěna proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.

POJIŠTĚNÍ: zvažte objektivně svůj zdravotní stav a pojistěte se ve vlastní režii!!!

CENA ZAHRNUJE: doprava autobusem tam a zpět, 1x tranzitní ubytování v apartmánech ve Slovinsku, slavnostní silvestrovská večeře v Medžugorje, novoroční oběd, veškeré poplatky a služby průvodce, v Medžugorje pí. Olga Merkovičová, pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE: 4x ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v Medžugorje s polopenzí (80 EUR/osoba/celý pobyt) – hradí se na místě průvodci, cestovní pojištění a připojištění storna zájezdu (zajišťuje si každý ve vlastní režii)

Zážitky cestovatelů

Dana a spol.

22.09.2016

Chorvatsko

Medžugorje 7.-17.9.

Zdravím a posílám pozdrav - teď už zase z Chotěboře. Není dobré jen kritizovat, ale je třeba i chválit a tak mám velkou radost, že naše letošní putování za Pannou Marií nemělo chybu. Po vaší intervenci byl přístup paní Anky o poznání vstřícnější a pohodovější. Ubytování nemohu soudit, neboť jsem byla ubytovaná u jejího syna, ale jídlo bylo o mnoho lepší, než minule. Hlavně jsme měli možnost se každý den při snídani a večeři sejít v jídelně a vzájemně se poznávat a i pro naši průvodkyni to bylo z organizačních důvodů mnohem snadnější. Úbytek poutníků byl znát i při tomto - pro ně tak významném - svátku. Nevím, zda se lidé tak bojí cestovat nebo se nechali ovlivnit negativními zprávami ohledně Medžugorie, ale je to znatelný rozdíl. Věřím, že i tak má Panna Maria radost z každého poutníka a vám patří velké Pán Bůh zaplať za vaši službu. V modlitbách jsme se přimlouvali i za vás a na vaše úmysly. Pro mě osobně bylo velkým překvapením, když mi paní průvodkyně předala obálku od vás. Nevím co vás to napadlo, ale moc děkuji. O to víc radosti jsem udělala ve farnosti těm, kteří se už na pouť nemohou z různých důvodů vydat. Mějte se moc hezky, ať už jste kdekoliv, ještě jednou příjměte poděkování za uskutečnění této podzimní pouti. Ať vás Panna Maria provází na vašich cestách a je vaší ochránkyní a průvodkyní na té vaší každodenní pouti životem. Hodně úspěchů, ať můžete dělat radost ještě mnoha lidem. S pozdravem a přáním všeho dobrého se loučí a - dá-li Pán - na další pouti se už vidící Dana a spol.

Alena Šmídová

20.09.2015

Chorvatsko

hodnocení zájezdu 2.9.-10.9. 2015

Letos v září jsem se zúčastnila kombinovaného zájezdu do Medžugorje a Gradacu, který měl charakter duchovně rekreační. V Medžugorji jsme byli spokojeni s ubytováním nedaleko kostela u paní Anky, která nás hostila dobrou a vydatnou stravou. Také duchovní program zde byl bohatý,zvláště působivé byly večerní adorace. I v Gradacu jsme byli s ubytováním a stravou spokojeni. Většina z nás se zúčastnila zájezdu lodí na blízké ostrovy, který poskytl pěkné zážitky, koupání v moři, zábavu i pohoštění na lodi. Jsem vděčná a děkuji,že se po celou dobu zájezdu o nás po stránce duchovní staral P.Jan Kunert, který ve svých promluvách rozdával moudro a dobré rady do života. Je třeba velmi poděkovat Veronice za trpělivost a cit k nám starším, toleranci k našim nedostatkům a neduhům při organizaci programu. Počasí bylo pěkné, zájezd se vydařil.

Stanislava Vopařilová

14.09.2015

Chorvatsko

zájezd do Medugorje a Gradacu

Děkuji za Vaš připravený zájezd kdy jsem prožila krásné dny načerpání potřebných sil duchovních a také tělesných. Zájezdu se zúčastnili velmi milí účastníci a prožila jsem s nimi mnoho krásných chvil. Sluníčko nám prozářilo dny svým jasem, Bohu díky Stanislava