+420 272 049 622 PO - PÁ 8:00-16:30
telefon

Dovolená 2019 Vietnam

Vyprodáno

Termín zájezdu 15.01.2019 - 29.01.2019
Doprava Letecky
Typ zájezdu Poznávací zájezd
Ubytování Hotely
Strava Dle programu
Destinace Vietnam
Cena včetně
poplatků
57 990 Kč
2 230 €
VYPRODÁNO

* Cena je kalkulovaná do 26 Kč/EURO

Základní info o zájezdu

ODLET: 15. 1. z Prahy z Letiště Václava Havla do Ho Chi Minh City přes Dubaj

NÁVRAT: 29. 1. návrat do Prahy na Letiště Václava Havla opět přes Dubaj

UBYTOVÁNÍ: celkem 12x ubytování v *** hotelech nebo resortech (výjimečně **)

V případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit 1/1 za příplatek.

POKYNY: vážným zájemcům zašleme smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je nutné zaslat řádně vyplněnou a podepsanou smlouvu - poštou, skenovanou emailem, nebo faxem a uhradit 1. zálohu v minimální výši 25 000 Kč/ 962 € /osoba, po připsání 1. zálohy na náš účet, odešleme potvrzenou smlouvu zpět, ta stvrzuje zařazení do zájezdu, 2. záloha v minimální výši 20 000 Kč/ 770 €/ os. je splatná do 30. 11. 2018, vlastní doplatek splatný po obdržení finálních pokynů, přibližně 4 - 5 týdnů před odletem obdržíte finální pokyny a další praktická sdělení k zájezdu, cena zájezdu je kalkulována do 23 Kč / USD a 26 Kč / € (v případě platby v Eurech), minimální počet účastníků: 10

DOPORUČENÍ: pamatujte na běžné léky, fotoaparát, (videokameru), plavky, sluneční brýle, pokrývku hlavy, orientační kapesné ve výši od 350 USD, leden je ideálním měsícem pro návštěvu jižní části země, kde vládnou příjemné, pro Středoevropany vysloveně letní teploty - oblečení proto volte s ohledem na teploty okolo 24 - 30 °C s vyšší vlhkostí, stravu si budete moci obstarat prakticky na každém rohu ve výhodných cenových relacích, potraviny a nápoje jsou zde velmi levné, nevozit žádné potraviny! Poradíme a doporučíme nákup nejpraktičtějších věcí a suvenýrů, očkování není v žádné z uvedených oblastí nutné

CENA ZAHRNUJE: letecké spojení Praha - Ho Chi Minh City - Praha a přelet z Phu Quoc - Ho Chi Minh City, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek, ubytování celkem 12 nocí - 12x ubytování v *** hotelech nebo resortech (výjimečně **), 12x snídaně, transfery, veškerou dopravu zajišťující program a prohlídky prostřednictvím privátní dodávky nebo autobusu, lodní výlet po řece Mekong, lodní trajekt na ostrov Phu Quoc Island, český průvodce (vietnamský průvodce podle potřeby), pojištění léčebných výloh v zahraničí, povinné pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE: vstupní vízum cca 1 500 Kč (vyřídí CK), vstupy do všech vybraných objektů - cca 70 USD, fakultativní výlety nad rámec hlavního programu, nápoje v rámci jídel, spropitné řidiči autobusu, příplatek za jednolůžkové pokoje, připojištění storna zájezdu 1 420 Kč / 55 Eur / os. / pobyt, do 18 let 1 190 Kč / 46 Eur / os. / pobyt - nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta), podmínky na https://www.avetour.cz/pojisteni.html nebo na vyžádání v CK). Příplatek za 1/1 pokoj 7 990 Kč/ 308 Eur / pobyt

Trasa zájezdu

Program zájezdu

1. den

15. 1. úterý - v 20:45 hod. odlet z Prahy směr Vietnam s renomovanou společností Emirates Airlines přes Dubaj

2. den

16. 1. středa - přílet do Ho Chi Minh City, největšího města Vietnamu, dříve známého jako Saigon, večerní výhled z ikonického mrakodrapu Bitexco Financial Tower, nocleh v Ho Chi Minh City.

3. den

17. 1. čtvrtek - snídaně, cesta do města Mui Ne, přejezd do centra města - krátká zastávka u jednoho z největších kotvišť vietnamských lodí a rybářského tržiště, posléze procházka potokem Suoi Tien po písečném dně skrze miniaturní Velký kaňon s písečnými útvary, volný program u hezké dlouhé pláže, nocleh v Mui Ne.

4. den

18. 1. pátek - snídaně, krátká procházka po oranžových písečných dunách Doi Hong a poté pochod (nebo fakultativně 4x4) po bílých písečných dunách Doi Cat Trang ve stylu pouště, příjezd do plážového střediska Nha Trang, po zbytku dne individuální volno, pláž, vodní aktivity, rušný noční život, restaurace, bary, apod., nocleh v Nha Trang.

5. den

19. 1. sobota - snídaně, ranní prohlídka krásného komplexu věží Chamské říše - Tháp Ba Po Nagar v Nha Trang a poté přejezd do regionu Dalat (cca 1500 m nad mořem) pyšnící se čistým horským vzduchem a scenériemi květinových zahrad, kávových a čajových plantáž - návštěva jedné z těch nejkrásnějších v Cau Dat, nocleh v Dalat.

6. den

20. 1. neděle - snídaně, různé celodenní aktivity v regionu Dalat - např. prohlídka unikátních skulptur z hlíny Clay Tunnel, návrat do centra města, procházkou kolem jezera Ho Xuan přes květinové zahrady a francouzskou čtvrť až k nejstarší vietnamské železniční stanici (v koloniálním stylu) a posléze parním vlakem cca 7 kilometrů do stanice Trai Mat Station, a odtud chůzí k pitoresknímu buddhistickému chrámu Linh Phuoc pagoda, pokud čas dovolí, také buddhistický chrám a oratorium Thanh That s hezkými výhledy, nocleh v Dalat.

7. den

21. 1. pondělí - snídaně, odjezd směr jih, krátké zastavení v kmenové vesničce Dinh An (Chicken village), případně také u továrny na hedvábí Cuong Hoan, výšlap k úchvatným vodopádům Pongour Falls (100 m široké, 40 m vysoké) a u majestátního Dambri Falls (výška 70 m), přejezd do města čaje Bao Loc, nocleh v Bao Loc.

8. den

22. 1. úterý - snídaně, přes horský průsmyk Deo Bao Loc dojezd do Ho Chi Minhova Města, nasátí atmosféry této rušné metropole, prohlídka centra města - mnoho koloniálních budov a svatostánků, jako např. radnice Hotel de Ville, Palác Sjednocení, Saigon Opera, katedrála Notre Dame, atd., nákupy v Ben Thanh Market, nocleh v Ho Chi Minh City.

9. den

23. 1. středa - snídaně, cesta k památce války ve Vietnamu - k rozsáhlým podzemním tunelům Cu Chi, poté přejezd do do Can Tho, největšího města delty Mekongu, proslaveného svými plovoucími trhy a pagodami, nocleh v Can Tho.

10. den

24. 1. čtvrtek - snídaně, brzký ranní odjezd tradiční lodí k Cai Rang, k největšímu plovoucímu trhu delty Mekong, interakce s prodejci přímo z lodě, snídaně na palubě, plavba vodními kanály, krátký pochod vesnicí mezi plantážemi a po okolí delty řeky, odpoledne volný program v Can Tho, možná procházka po nábřeží a centrem města - přes Ninh Kieu Park až k buddhistickému chrámu Chua Phat Hoc, nocleh v Can Tho.

11. den

25. 1. pátek - snídaně, odjezd z Can Tho do přístaviště Ha Thien (popřípadě Rach Gia), odtud přejezd lodním trajektem na tropický ostrov Phu Quoc, relax u moře Thajského zálivu, nocleh na Phu Quoc.

12. den

26. 1. sobota - snídaně, pobyt na nejkrásnějším ostrově Vietnamu s bílými plážemi, mnoho fakultativních aktivit, šnorchlování, výlet na lodi, rybářské výlety, túry v přírodě, pronájem skútru, krásné pláže, perlové farmy, rybářské vesničky, vodopády a mnoho dalšího, nocleh na Phu Quoc.

13. den

27. 1. neděle - snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

14. den

28. 1. pondělí - snídaně, přelet do Ho Chi Minh City a následně přes Dubaj zpět do Prahy.

15. den

29. 1. úterý - ve 12:40 hod. přílet do Prahy na Letiště Václava Havla.


* CK si vyhrazuje právo na změny programu dle místních podmínek

Zážitky cestovatelů

Jana Měrková

18.04.2019

Vietnam

Dovolená ve Vietnamu

Zúčastnili jsme se v březnu zájezdu do severního a středního Vietnamu. Moc děkujeme CK a hlavně Jirkovi Koubkovi. Zájezd byl perfektně připravený a hlavně díky Jirkovi jsme si Vietnam opravdu užili. děkujeme

Anna a Stanislav Jarešovi

14.04.2019

Vietnam

Dovolená Vietnam,únor 2019

Moc jsme chtěli poděkovat Vaší CK za zprostředkování tak krásné dovolené.Hlavně jsme chtěli poděkovat Jirkovi Koubkovi za perfektně připravený program a profesionální přístup.Děkujeme Jareš Stanislav

Jitka a Míra

03.02.2019

Vietnam

Jižní Vietnam leden 2019

Děkujeme za krásné zážitky v Jižním Vietnamu spojené s poznáním nádherné přírody, rušných měst i života Vietnamců ve vesničkách. Oceňujeme perfektní organizaci zájezdu ze strany našeho leadera Jirky Koubka, děkujeme Jirko :o). Děkujeme též našim spolucestujícím, kteří dotvořili skvělou atmosféru našeho zájezdu. Příští leden či únor bychom rádi s CK Avetour procestovali Severní Vietnam spojený s Laosem, a to též s Jirkou Koubkem :o)