+420 272 049 622 PO - PÁ 8:30-16:00
telefon

Dovolená 2018 Vietnam

FIRST MINUTE do 31.03.2018

Termín 24.10.2018 - 07.11.2018
Doprava Letecky
Ubytování Hotely
Strava Dle programu
Destinace Vietnam
Původní cena 56 990 Kč | 2 192 €
Cena včetně
poplatků
53 990 Kč
2 077 €

* Cena je neměnná do 26 Kč/EURO

Základní info

ODLET: 24. 10. z Prahy z Letiště Václava Havla do Chi Minh City přes Dubaj největším dopravním letadlem světa Airbus A380-800, při cestě tam Vás v Dubaji čeká pauza 9 hodin, pro pohodlnější trávení času před odletem jsme se rozhodli zajistit pro vás VIP salónek s bufetem

NÁVRAT: 7. 11. návrat do Prahy na Letiště Václava Havla opět přes Dubaj

UBYTOVÁNÍ: celkem 12x ubytování v *** hotelech nebo resortech (výjimečně **)

V případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit 1/1 za příplatek.

POKYNY: vážným zájemcům zašleme smlouvu o zájezdu s číslem účtu, k zařazení do zájezdu je nutné zaslat řádně vyplněnou a podepsanou smlouvu - poštou, skenovanou emailem, nebo faxem a uhradit 1. zálohu v minimální výši 25 000 Kč/ 962 € /osoba, po připsání 1. zálohy na náš účet, odešleme potvrzenou smlouvu zpět, ta stvrzuje zařazení do zájezdu, 2. záloha v minimální výši 20 000 Kč/ 770 €/ os. je splatná do 10. 9. 2018, vlastní doplatek splatný po obdržení finálních pokynů, přibližně 4 - 5 týdnů před odletem obdržíte finální pokyny a další praktická sdělení k zájezdu, cena zájezdu je kalkulována a neměnná do 25 Kč / USD a 26 Kč / € (v případě platby v Eurech), v případě změny kurzu v době vystavení pokynů k odletu, bude případné navýšení doúčtováno

DOPORUČENÍ: pamatujte na běžné léky, fotoaparát, (videokameru), plavky, sluneční brýle, pokrývku hlavy, orientační kapesné ve výši od 350 USD, oblečení volte letní, přibližné denní teploty okolo 24 - 30 °C s vyšší vlhkostí, stravu si budete moci obstarat prakticky na každém rohu ve výhodných cenových relacích, potraviny a nápoje jsou zde velmi levné, nevozit žádné potraviny! Poradíme a doporučíme nákup nejpraktičtějších věcí a suvenýrů, očkování není v žádné z uvedených oblastí nutné

CENA ZAHRNUJE: letecké spojení Praha - Ho Chi Minh City - Praha a přelet z Phu Quoc - Ho Chi Minh City, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek, případě změny výše tax nebo palivového příplatku bude aktuální cena v Kč sdělena měsíc před odletem a rozdíl bude doúčtován, VIP salónek s bufetem v Dubaji (na cestě tam), ubytování celkem 12 nocí - 12x ubytování v *** hotelech nebo resortech (výjimečně **), 12x snídaně, transfery, veškerou dopravu zajišťující program, prohlídky apod. prostřednictvím privátní dodávky nebo autobusu, lodní výlet po řece Mekong, lodní trajekt na ostrov Phu Quoc Island, český průvodce (vietnamský průvodce podle potřeby), pojištění léčebných výloh v zahraničí, povinné pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE: vstupní vízum cca 1 500,- Kč (vyřídí CK), vstupy do všech vybraných objektů - cca 70 USD, fakultativní výlety nad rámec hlavního programu, nápoje v rámci jídel, spropitné řidiči autobusu, příplatek za jednolůžkové pokoje, připojištění storna zájezdu 1 420,- / 55 Eur / os. / pobyt, do 18 let 1 190,- / 46 Eur / os. / pobyt - nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta), podmínky na https://www.avetour.cz/pojisteni.html nebo na vyžádání v CK). Příplatek za 1/1 pokoj 7 990 Kč/ 308 Eur / pobyt

Trasa zájezdu

Program

1. den

středa 24. 10. - v 15: 55 hod. odlet z Prahy směr Vietnam s renomovanou společností Emirates Airlines přes Dubaj - let zajištěn největším civilním letadlem světa – Airbus 380A

2. den

čtvrtek 25. 10. - přílet do Ho Chi Minh City, největšího města Vietnamu, dříve známého jako Saigon, večerní výhled z ikonického mrakodrapu Bitexco Financial Tower, nocleh v Ho Chi Minh City.

4. den

sobota 27. 10. - snídaně, krátká procházka po oranžových písečných dunách Doi Hong a poté pochod (nebo fakultativně 4x4) po bílých písečných dunách Doi Cat Trang ve stylu pouště, příjezd do plážového střediska Nha Trang, po zbytku dne individuální volno, pláž, vodní aktivity, rušný noční život, restaurace, bary, apod., nocleh v Nha Trang.

5. den

neděle 28. 10. - snídaně, ranní prohlídka krásného komplexu věží Chamské říše – Tháp Ba Po Nagar v Nha Trang a poté přejezd do regionu Dalat (cca 1500 m nad mořem) pyšnící se čistým horským vzduchem a scenériemi květinových zahrad, kávových a čajových plantáž - návštěva jedné z těch nejkrásnějších v Cau Dat, nocleh v Dalat.

6. den

pondělí 29. 10. – snídaně, různé celodenní aktivity v regionu Dalat – např. prohlídka unikátních skulptur z hlíny Clay Tunnel, návrat do centra města, procházkou kolem jezera Ho Xuan přes květinové zahrady a francouzskou čtvrť až k nejstarší vietnamské železniční stanici (v koloniálním stylu) a posléze parním vlakem cca 7 kilometrů do stanice Trai Mat Station, a odtud chůzí k pitoresknímu buddhistickému chrámu Linh Phuoc pagoda, pokud čas dovolí, také buddhistický chrám a oratorium Thanh That s hezkými výhledy, nocleh v Dalat

7. den

úterý 30.10. - snídaně, Odjezd směr jih, krátké zastavení v kmenové vesničce Dinh An (Chicken village), případně také u továrny na hedvábí Cuong Hoan, výšlap k úchvatným vodopádům Pongour Falls (100 m široké, 40 m vysoké) a u majestátního Dambri Falls (výška 70 m), přejezd do města čaje Bao Loc, nocleh v Bao Loc.

8. den

středa 31. 10. - snídaně, přes horský průsmyk Deo Bao Loc dojezd do Ho Chi Minhova Města, nasátí atmosféry této rušné metropole, prohlídka centra města – mnoho koloniálních budov a svatostánků, jako např. radnice Hotel de Ville, Palác Sjednocení, Saigon Opera, katedrála Notre Dame, atd., nákupy v Ben Thanh Market, nocleh v Ho Chi Minh City.

9. den

čtvrtek 1. 11. - snídaně, cesta k památce války ve Vietnamu – k rozsáhlým podzemním tunelům Cu Chi, poté přejezd do do Can Tho, největšího města delty Mekongu, proslaveného svými plovoucími trhy a pagodami, nocleh v Can Tho.

10. den

pátek 2. 11. – snídaně, brzký ranní odjezd tradiční lodí k Cai Rang, k největšímu plovoucímu trhu delty Mekong, interakce s prodejci přímo z lodě, snídaně na palubě, plavba vodními kanály, krátký pochod vesnicí mezi plantážemi a po okolí delty řeky, odpoledne volný program v Can Tho, možná procházka po nábřeží a centrem města – přes Ninh Kieu Park až k buddhistickému chrámu Chua Phat Hoc, nocleh v Can Tho.

11. den

sobota 3. 11. - snídaně, odjezd z Can Tho do přístaviště Ha Thien (popřípadě Rach Gia), odtud přejezd lodním trajektem na tropický ostrov Phu Quoc, relax u moře Thajského zálivu, nocleh na Phu Quoc.

12. den

neděle 4. 11. – snídaně, pobyt na nejkrásnějším ostrově Vietnamu s bílými plážemi, mnoho fakultativních aktivit, šnorchlování, výlet na lodi, rybářské výlety, túry v přírodě, pronájem skútru, krásné pláže, perlové farmy, rybářské vesničky, vodopády a mnoho dalšího, nocleh na Phu Quoc.

13. den

pondělí 5. 11. – snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

14. den

úterý 6. 11. – snídaně, přelet do Ho Chi Minh City a následně zpět do Prahy.

15. den

středa 7. 11. - přílet do Prahy na Letiště Václava Havla.


* CK si vyhrazuje právo na změny programu dle místních podmínek

Zážitky cestovatelů

Maštera Milan

12.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.-30.1.2018

Gratuluji Vám ke skvělému průvodci Jiřímu Koubkovi,který nás provázel po Vietnamu.Velký profesionál i člověk.Maštera

Ing. Jaroslav Rompotl, Ludmila Stejskalová

07.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.1. - 30.1. 2018

Ve dnech 15.1-30.1. jsem s vaši CK cestoval do Vietnamu, průvodce byl pan Jiří Koubek. Chtěl bych touto cestou Jirkovi poděkovat za jeho skvělé organizační schopnosti, operativní řešení drobných problémů, vstřícnost, empatii, vynikající znalosti o Vietnamu (kultura, historie, gastronomie, různé zajímavosti, atd.). Jirka je hodný a výborný člověk. Na tomto hodnocení jsme se shodli se všemi účastníky zájezdu.

Marie Talášková

07.02.2018

Vietnam

Vietnam 15.1. - 30.1. 2018

Dobrý den, zdravím po návratu z cestování po Vietnamu. Musím se přiznat, že při objednávání mě zarazil "přídomek" u jména průvodce : se skvělým Jirkou Koubkem. Se zájmem jsem si o něm přečetla reference a byla jsem na něj velmi zvědavá. Musím nyní konstatovat, že to "skvělým" tam opravdu patří na 100%. Vždy ochotný pomoci, poradit a je vidět, že zemi má rád a opravdu o ní hodně ví. Po každém zájezdu si píšu co, kdy a kde bylo a prokládám to svými fotografiemi a texty o jednotlivých místech z netu, které v hlavě už nezůstaly. Při jejich čtení si vzpomínám, že Jirka nám to vše říkal. Samotný zájezd naplnil všechna má očekávání (téměř stejnou trasu v loňském roce absolvovala dcera bez cestovky a věděla jsem od ní co mě čeká), respektive je i v mnohém předčil. Na programu zájezdu je předností jeho pestrost, vyhovuje mně i délka zájezdu a vzhledem k tomu, že se sešla dobrá společnost, tak mi ani nevadil větší počet lidí. Doufám, že věk a zdraví dovolí ještě někdy s vámi, Jirkou vycestovat. Díky za skvělé zážitky.