Vyjádření k aktuální situaci

Vážení klienti,


vzhledem k nařízení vlády ČR o kompletním uzavření hranic Vám sdělujeme, že minimálně po dobu trvání nouzového stavu nebude možné organizovat žádné zájezdy. V tuto chvíli bychom Vás chtěli uklidnit, že nikdo z našich klientů nepřijde o své finanční prostředky, které nám uhradil. Intenzivně jednáme s leteckými společnostmi, hoteliéry a dalšími subjekty o možných náhradních termínech Vašich cest, nebo případném dalším postupu. Všichni registrujete, že šíření viru nutí vlády mnohých zemí přijímat čím dál přísnější opatření. Žádáme, abyste měli při řešení Vašich požadavků strpení a mějte na paměti, že i my v CK AVETOUR jsme pouze lidé a tato opatření se cestovních kanceláří nejvíce dotýkají. Děláme vše, co je v našich silách.

 

Oznamujeme, že došlo k odsouhlasení návrhu novely zákona o vydávání voucherů (poukazů) na zakoupené zájezdy místo vrácení finančních prostředků. Vouchery tedy oficiálně nabízíme klientům, které jsme informovali o změně termínu zájezdu (platí do 31. 8. 2020).

Děkujeme za trpělivost a věříme, že nám zůstanete věrní a i přes nastalé komplikace se uvidíme na našich zájezdech.

O dalším vývoji Vás budeme informovat na firemním webu www.avetour.cz

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na telefonu, emailu či online podpoře v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod.

Tým CK AVETOUR, s.r.o.